شنبه 16 اسفند 1399   16:59:18
(جهش تولید)

print

مؤسسه بوستان کتاب (مركز چاپ و نشر دفتر تبليغات اسلامي) در سال 1361 با هدف نشر و گسترش علوم و معارف دینی و ارزش‌هاي انقلاب اسلامي فعالیت خود را  آغاز نمود و دامنه کار خود را در 16 موضوع اصلی و 65 موضوع فرعی ، با سه گروه مخاطب : عمومی، تخصصی  و کودک و نوجوان، گسترش داد.
برخی از این موضوعات عبارتند از : علوم و تفسیر قرآن، تاریخ، اهل بیت(ع)، فقه، فلسفه و کلام، عقاید، علوم تربیتی، ادبیات، هنر و ...  .
بوستان کتاب از ابتدای فعالیت انتشاراتی خود تا کنون بیش از 7000 عنوان اثر چاپ و منتشر کرده است.
این مؤسسه با داشتن بیش از 358 عنوان کتاب برگزیده در جشنواره‌های مختلف (کتاب سال کشوری، کتاب سال حوزه، کتاب سال دانشجویی و...) 30 نوبت به عنوان ناشر برگزیده به شرح زیر معرفی شده که این ویژگی، در میان تمام ناشران کشور کسب این تعداد کتاب برگزیده و هم‌زمان ناشر سال کشوری، حوزه، و دانشجویی و... منحصر به فرد است.
در گزارش ارزیابی دفتر مقام معظم رهبری ـ‌ مدظله ـ در مورد نهادهای فرهنگی و تحلیل شرایط نشر کشور در زمستان 1387 آمده است:

 
Fraternity & Sorority Life members performing at Day for Admitted Students
بوستان کتاب

آرشیو

کتاب «فقه همراه» منتشر شد

کتاب «فقه همراه(گزیده احکام پرکاربرد بر اساس فتاوای مراجع معاصر)» به قلم محمدجواد ابوالقاسمی در 240 صفحه به همت مؤسسه بوستان کتاب منتشر شد.

کتاب «سیره فاطمی» منتشر شد

کتاب «سیره فاطمی» نوشته استاد محمدجواد مروجی طبسی در 160 و به قیمت 28 هزار تومان و با شمارگان 400 نسخه به همت مؤسسه بوستان کتاب دفتر تبلیغات اسلامی منتشر و روانه بازار نشر شد.

فروش اینترنتی و تلفنی بوستان کتاب

موسسه بوستان کتاب با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز خرید کتاب، نسبت به فروش اینترنتی و تلفنی کتاب در سراسر کشور اقدام کرده است.

تخفیف 25 درصدی آثار مؤسسه بوستان کتاب

مؤسسه بوستان کتاب بمناسبت هفته کتاب و طرح پاییزه، آثار این مؤسسه و انتشارت همکار را با تخفیف 25 و 15 درصدی ارائه می دهد.

بسیاری از کتاب های مرتبط با پیامبر در یک ماه اخیر بازچاپ شدند

رئیس موسسه بوستان کتاب به بازچاپ کتاب های با موضوع پیامبر(ص) در یک ماه اخیر پرداخت و گفت: در حال حاضر مطالعه کتاب‌هایی چون سنن النبی(ص) ضرورت بیشتری پیدا کرده است، چرا که دفاع از کیان اسلام و شخصیت والای پیامبر رحمت جز با مطالعه دقیق و شناخت و آگاهی کامل به دست نمی‌آید.

چاپ و نشر کتاب در دایره بحران کرونا، آسیب‌ها و راهکارها

مدیر مؤسسه بوستان کتاب با بیان این که بازار چاپ و نشر کتاب از بحران جهانی کرونا بسیار متأثر شده است، گفت: تقریباً همه ناشران که بدنه اصلی فرهنگ‌سازی و فرهنگ‌بانی کشور هستند، از بحران کرونا آسیب دیده‌اند.

1234>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما