يكشنبه 10 فروردين 1399   12:39:32
(سال رونق تولید)

print

مؤسسه بوستان کتاب (مركز چاپ و نشر دفتر تبليغات اسلامي) در سال 1361 با هدف نشر و گسترش علوم و معارف دینی و ارزش‌هاي انقلاب اسلامي فعالیت خود را  آغاز نمود و دامنه کار خود را در 16 موضوع اصلی و 65 موضوع فرعی ، با سه گروه مخاطب : عمومی، تخصصی  و کودک و نوجوان، گسترش داد.
برخی از این موضوعات عبارتند از : علوم و تفسیر قرآن، تاریخ، اهل بیت(ع)، فقه، فلسفه و کلام، عقاید، علوم تربیتی، ادبیات، هنر و ...  .
بوستان کتاب از ابتدای فعالیت انتشاراتی خود تا کنون بیش از 7000 عنوان اثر چاپ و منتشر کرده است.
این مؤسسه با داشتن بیش از 358 عنوان کتاب برگزیده در جشنواره‌های مختلف (کتاب سال کشوری، کتاب سال حوزه، کتاب سال دانشجویی و...) 30 نوبت به عنوان ناشر برگزیده به شرح زیر معرفی شده که این ویژگی، در میان تمام ناشران کشور کسب این تعداد کتاب برگزیده و هم‌زمان ناشر سال کشوری، حوزه، و دانشجویی و... منحصر به فرد است.
در گزارش ارزیابی دفتر مقام معظم رهبری ـ‌ مدظله ـ در مورد نهادهای فرهنگی و تحلیل شرایط نشر کشور در زمستان 1387 آمده است:

 
Fraternity & Sorority Life members performing at Day for Admitted Students
بوستان کتاب

آرشیو

کتاب «سه پیامبر اسرار آمیز» منتشر شد

کتاب «سه پیامبر اسرار آمیز» درباره زندگانی حضرت موسی(ع)، داوود(ع) و سلیمان(ع) است که در این اثر به زندگی این سه پیامبر الهی از منظر قرآن پرداخته شده است.

شرکت 64 پژوهشگر در تهیه مجموعه 6 جلدی گام دوم انقلاب

رییس مؤسسه بوستان کتاب گفت: تلاش‌های یک ساله ۶۴ پژوهشگر از پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و دانشگاه باقرالعلوم(ع) منجر به تهیه مجموعه ۶ جلدی گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی شد.

درخشش دفتر تبلیغات اسلامی در همایش «کتاب سال حوزه»/ ناشری که 9 بار «ناشر برگزیده کتاب سال حوزه» شده است

رییس نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از درخشش دفتر تبلیغات اسلامی در همایش «کتاب سال حوزه» خبر داد و به تشریح افتخارات کسب شده توسط این دفتر در همایش مذکور پرداخت.

رونمایی از 270 اثر جدید دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه‌های علمی و فناوری نوین

270 اثر جدید در حوزه‌های پژوهشی و فناوری نوین و سامانه مدیریت دانش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در آیین افتتاح پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات با حضور جمعی از شخصیت‌های حوزوی رونمایی شد.

کتاب «تاریخ تحلیلی اسلام» منتشر شد

کتاب «تاریخ تحلیلی اسلام» با قلم سیدعبدالبصیر حسینی به همت موسسه بوستان کتاب دفتر تبلیغات اسلامی منتشر و روانه بازار نشر شد.

درخشش انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب ترکمنستان

انتشارات مؤسسه بوستان کتاب و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی به عنوان بهترین شرکت‌کننده خارجی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب ترکمنستان برگزیده شدند.

کتاب سینما، دین و سیاست منتشر شد

کتاب سینما، دین و سیاست بررسی انتقادی سینمای دینی پس از انقلاب نوشته دکتر رفیع الدین اسماعیلی به همت انجمن سواد رسانه طلاب و توسط مؤسسه بوستان کتاب دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.

12>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما