يكشنبه 6 فروردين 1402   03:19:46

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

مؤسسه بوستان کتاب (مركز چاپ و نشر دفتر تبليغات اسلامي) در سال 1361 با هدف نشر و گسترش علوم و معارف دینی و ارزش‌هاي انقلاب اسلامي فعالیت خود را  آغاز نمود و دامنه کار خود را در 16 موضوع اصلی و 65 موضوع فرعی ، با سه گروه مخاطب : عمومی، تخصصی  و کودک و نوجوان، گسترش داد.
برخی از این موضوعات عبارتند از : علوم و تفسیر قرآن، تاریخ، اهل بیت(ع)، فقه، فلسفه و کلام، عقاید، علوم تربیتی، ادبیات، هنر و ...  .
بوستان کتاب از ابتدای فعالیت انتشاراتی خود تا کنون بیش از 7000 عنوان اثر چاپ و منتشر کرده است.
این مؤسسه با داشتن بیش از 358 عنوان کتاب برگزیده در جشنواره‌های مختلف (کتاب سال کشوری، کتاب سال حوزه، کتاب سال دانشجویی و...) 30 نوبت به عنوان ناشر برگزیده به شرح زیر معرفی شده که این ویژگی، در میان تمام ناشران کشور کسب این تعداد کتاب برگزیده و هم‌زمان ناشر سال کشوری، حوزه، و دانشجویی و... منحصر به فرد است.
در گزارش ارزیابی دفتر مقام معظم رهبری ـ‌ مدظله ـ در مورد نهادهای فرهنگی و تحلیل شرایط نشر کشور در زمستان 1387 آمده است:

 
Fraternity & Sorority Life members performing at Day for Admitted Students
بوستان کتاب

آرشیو

افزایش 25 درصدی ظرفیت چاپخانه دفتر تبلیغات اسلامی

سرپرست اداره نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: این چاپخانه در یک سال اخیر با افزودن سخت افزارهای مختلفی همچون دو دستگاه چاپگر افست توانسته است ظرفیت خود را تا 25 درصد ارتقا دهد.

کتاب «اسلام ما» به چاپ رسید

کتاب «اسلام ما» اثر آیت الله سیدرضا صدر و به اهتمام حجت الاسلام سیدباقر خسروشاهی به همت مؤسسه بوستان کتاب روانه بازار نشر شد.

کتاب «عدالت در عداوت» منتشر شد

کتاب «عدالت در عداوت؛ بایسته‌های اخلاقی تعهد به عدالت در تخاصم و دشمنی»، تألیف حجت الاسلام والمسلمین مهدی مسائلی به چاپ رسیده و روانۀ بازار نشر شد.

کتاب عدالت در عداوت منتشر شد

کتاب عدالت در عداوت، بایسته‌های اخلاقی تعهد به عدالت در تخاصم و دشمنی، تألیف حجت الاسلام والمسلمین مهدی مسائلی چاپ و روانۀ بازار نشر شد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما