سه‌شنبه 2 مرداد 1403   01:57:20

( جهش تولید با مشارکت مردم )

print

حضور خادمیاران رضوی با پرچم متبرک امام رئوف در شعبه جنوب شرق کشور، برگزاری نشست هم اندیشی مشترک با رئیس شعبه جنوب شرق

  • خلاصه :نشست هم اندیشی خادمیاران حرم رضوی با حجت الاسلام والمسلمین بامری رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در محل این شعبه برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، این نشست بمناسبت فرارسیدن دهه کرامت و با حضور خادمیاران حرم رضوی با پرچم متبرک حرم امام رضا علیه السلام در محل شعبه جنوب شرق کشور برگزار گردید.
در این نشست مشترک خادمیاران به ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی خود در شهرستان ایرانشهر پرداخته و خواستار حمایت های دفتر تبلیغات اسلامی از برنامه ها و فعالیت های خود در منطقه شدند.
حجت الاسلام والمسلمین بامری، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در این نشست ضمن تقدیر از حضور خادمیاران در شعبه جنوب شرق اظهار داشت: بالاترین توفیق برای هرکسی خدمت به امام رئوف می باشد لذا شما خادمیاران این حرکت فرهنگی را با هدف ایجاد فضای معنوی در سطح شهر ایرانشهر برای مقابله با فعالیت‌های مخرب دشمن، تبیین و ترویج فرهنگ رضوی انجام می دهید و امید است این نوع اقدامات مورد عنایت امام رئوف(ع) واقع شود.
در پایان خادمیاران حرم حضرت امام رضا( ع) با گرداندن پرچم، در ساختمان شعبه جنوب شرق کارکنان دفترتبلیغات اسلامی را به زیارت معنوی و عاشقانه امام مهربانی بردند.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما