سه‌شنبه 2 مرداد 1403   01:52:09

( جهش تولید با مشارکت مردم )

print

بررسی زمینه‌های همکاری ها بین شعبه جنوب شرق کشور و نهادهای حوزوی و فرهنگی استان سیستان و بلوچستان

  • خلاصه :رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با هدف بررسی زمینه‌ها و ظرفیت‌های همکاری مشترک در عرصه های مختلف آموزشی و فرهنگی در سال جدید با مسئولین فرهنگی و حوزوی استان سیستان و بلوچستان در شهر زاهدان دیدار کرد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین بامری رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور ضمن تاکید بر تعامل هرچه بیشتر نهادهای حوزوی در حوزه های مختلف پژوهشی، آموزشی و فرهنگی خاطر نشان کرد: این همکاری در استان سیستان و بلوچستان می تواند به عنوان نقطه عطف در نظر گرفته شود و از ظرفیت همه نهادهای حوزوی در استان می توان استفاده نمود و این تعاملات را در پیشرفت طلاب و مبلغین به عرصه ظهور رساند. 

در ادامه حجت السلام و المسلمین بامری پیشنهاد کرد صندوق حمایت از پژوهشگران باید در استان تشکیل شود و همچنین کرسی های آزاداندیشی در حوزه های علمیه استان باید برگزار گردد تا طلاب به پویایی فکر و اندیشه برسند. 

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: امروزه آن چیزی که حائز اهمیت است باید در مقابل این جنگ شناختی و همه جانبه ای که دشمن در منطقه آغاز کرده است قوی و مستحکم باشیم. 

گفتنی است در این دیدار که رؤسای ادارات شعبه جنوب شرق نیز حضور داشتند ظرفیت ها و برنامه های دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور معرفی شد و  مجموعه ها بر تعامل، همکاری و هم افزایی بین یکدیگر تاکید کردند.

همچنین پیرامون دانش‌افزایی طلاب و مبلغین، مشاوران و فعالان فرهنگی به‌ منظور اعزام به مناطق کم ‌برخوردار و آسیب‌پذیر استان، بحث و گفت‌وگو شد.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما