پنجشنبه 10 اسفند 1402   19:52:56

(مهار تورم، رشد تولید)

print

سلسله کارگاه های آموزشی مشاوره خانواده در استان سیستان و بلوچستان

  • خلاصه :دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مشاوره خانواده در سطح استان سیستان و بلوچستان نمود.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی رئیس اداره آموزش های کاربردی این شعبه در این باره اظهار داشت: این کارگاه های آموزشی با ارائه حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالفضل موسوی از اساتید نخبه دفتر تبلیغات اسلامی و اعزامی از شهر مشهد مقدس ویژه خانواده طلاب، مبلغین و نومزدوجین برگزار شد.
وی افزود: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی که به مدت پنج روز در شهرهای زاهدان، زابل، چابهار و ایرانشهر برگزار گردید ارتقای مهارت های زندگی، فرزند پروری، بهبود روابط و تحکیم بنیان خانواده در زندگی طلاب و مبلغین بود.
رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان شعبه جنوب شرق تبیین مفاهیم صحیح مسئولیت ‌پذیری برای کودکان از سوی والدین را یکی دیگر از اهداف برگزاری این کارگاه دانست و بیان نمود: فرزندپروری به عنوان آمیزه‌ای از موضوعات و مسائل پیچیده را در بر می‌گیرد که به هنگام ورود به این حوزه آشکار می‌شوند.
حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی با بیان اینکه خانواده بنیادی‌ترین نهاد در جامعه انسانی است و مهم‌ترین هسته تربیت و سازندگی افراد خانواده است، اظهار داشت: تحکیم خانواده و شکل‌گیری افرادی سالم و مؤمن، لازمه شکل‌گیری جامعه‌ای اسلامی برای نسل آینده است.
گفتنی است شیوه های تعامل و ارتباط  مادران با فرزندان بمنظور ایجاد صمیمیت بین اعضای خانواده و گسترش گفت وگوهای بین نسلی و نحوه ارتباط با همسر در امور تربیت فرزندان را از دیگر موضوعات مطرح شده در این کارگاه ها بود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما