چهارشنبه 15 آذر 1402   17:23:44

(مهار تورم، رشد تولید)

print

با حضور مسئول حوزه ریاست و سرپرست روابط عمومی؛

جلسه تقویت، تعامل و هماهنگی روابط عمومی شعبه جنوب شرق برگزار شد

  • خلاصه :جلسه تقویت تعامل و هماهنگی بین مسئول روابط عمومی شعبه جنوب شرق با سرپرست روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین حسینی سرپرست روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در این جلسه عنوان کرد: انتظار می رود مسئولین روابط عمومی های شعب و نمایندگی ها از طریق اطلاع رسانی به موقع در خصوص اقدامات انجام شده و ارسال اخبار و گزارشات ازعملکرد مجموعه های زیربط بصورت فوری اقدام نمایند.

وی درباره در اختیار قرار دادن تجربیات بین روابط عمومی های نمایندگی ها و شعب هم اظهار داشت: روابط عمومی های شعب و نمایندگی باید با یکدیگر تعامل برقرار نمایند و تجربیاتشان را در اختیار یکدیگر قرار دهند و به صورت هماهنگ با مرکز عمل کنند.

سرپرست روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به تاثیر مثبت تبلیغات تصریح کرد: با اطلاع رسانی و آشنا نمودن عموم از اقدامات و فعالیت های سازمان می توان موجبات رضایتمندی و مشارکت طلاب و عموم مردم را فراهم کرد.

حجت السلام والمسلمین حسینی در پایان ضمن عرض خداقوت به مسئول روابط عمومی شعبه جنوب شرق و تبریک انتصاب بیان داشت: شایسته است کلیه گزارشات و اخبار شعبه جنوب شرق به موقع در اختیار روابط عمومی مرکز قرار گیرد تا ضمن درج در خبرگزاری ها، پرتال ها نیز بروز شوند.

لازم به ذکر است پیشنهادات ارائه شده از سوی مسئول روابط عمومی شعبه جنوب شرق نیز در این جلسه بررسی شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما