سه‌شنبه 2 مرداد 1403   02:20:08

( جهش تولید با مشارکت مردم )

print

در سال ۱۳۶۷ با عنایت مقام معظم رهبری به منطقه به منظور فراهم نمودن زمینه گسترش آموزه‌های دینی و فرهنگ اهل بیت(علیهم‌السلام)، پاسخگویی به نیازهای فرهنگی مردم منطقه و تبیین و گسترش باور بینش و ارزش‌های انقلابی و تعمیق و توسعه دانش و معرفت اسلامی با عنوان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه ایرانشهر و حوزه فعالیت در شهرستان «ایرانشهر» و مناطق «دلگان» و «بزمان» تأسیس گردید و در سال ۱۳۹۱ با تصویب هیأت امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه  قم به شعبه جنوب شرق کشور ارتقاء یافت.

آرشیو

حضور خادمیاران رضوی با پرچم متبرک امام رئوف در شعبه جنوب شرق کشور، برگزاری نشست هم اندیشی مشترک با رئیس شعبه جنوب شرق

نشست هم اندیشی خادمیاران حرم رضوی با حجت الاسلام والمسلمین بامری رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در محل این شعبه برگزار شد.

بررسی زمینه‌های همکاری ها بین شعبه جنوب شرق کشور و نهادهای حوزوی و فرهنگی استان سیستان و بلوچستان

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با هدف بررسی زمینه‌ها و ظرفیت‌های همکاری مشترک در عرصه های مختلف آموزشی و فرهنگی در سال جدید با مسئولین فرهنگی و حوزوی استان سیستان و بلوچستان در شهر زاهدان دیدار کرد.

مجاهدت های خاموش دفتر تبلیغات اسلامی در منطقه جای تقدیر و تشکر دارد

امام جمعه شهرستان ایرانشهر در جلسه مشترک با رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: با توجه به ماموریت های مختلفی که برای دفتر تبلیغات اسلامی تعریف شده و نیاز های گسترده ای که در حوزه فرهنگی و تبلیغی در استان به ویژه شهرستان ایرانشهر تحقق یافته است لذا این مجاهدت های خاموش جای خداقوت و تشکر دارد.

نشست مشترک رئیس میزکار تخصصی توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی با مدیران حوزوی استان سیستان و بلوچستان

حجت الاسلام والمسلمین عیسی زاده رئیس میزکار تخصصی توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی در راستای سفر به استان سیستان و بلوچستان با مدیران حوزوی استان سیستان و بلوچستان دیدار کرد.

دوره مقدّماتی «تربیت مربّی معارف نماز»

مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با همکاری مرکز تخصّصی نماز، دوره مجازی و مقدّماتی «تربیت مربّی معارف نماز» را برگزار می‌کند.

ورزش در نشاط و شادابی کارکنان مؤثر است

معاون توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در جمع کارکنان شعبه جنوب شرق گفت: ورزش کردن در نشاط و شادابی کارکنان مؤثر است.

123456789>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما