پنجشنبه 16 آذر 1402   19:53:02

(مهار تورم، رشد تولید)

print

در سال ۱۳۶۷ با عنایت مقام معظم رهبری به منطقه به منظور فراهم نمودن زمینه گسترش آموزه‌های دینی و فرهنگ اهل بیت(علیهم‌السلام)، پاسخگویی به نیازهای فرهنگی مردم منطقه و تبیین و گسترش باور بینش و ارزش‌های انقلابی و تعمیق و توسعه دانش و معرفت اسلامی با عنوان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه ایرانشهر و حوزه فعالیت در شهرستان «ایرانشهر» و مناطق «دلگان» و «بزمان» تأسیس گردید و در سال ۱۳۹۱ با تصویب هیأت امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه  قم به شعبه جنوب شرق کشور ارتقاء یافت.

آرشیو

ملاهای محلی و مبلغان بومی سرمایه های معنوی دفتر تبلیغات اسلامی

حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد در جمع ملاهای محلی و مکتبی استان های کرمان و سیستان و بلوچستان بیان کرد: ملاهای محلی و مبلغان بومی با توجه به گستره فعالیت های اجتماعی، خدماتی و دینی که دارند به عنوان یک سرمایه های معنوی برای دفتر تبلیغات سلامی می باشند.

موضوع پرورش هميشه در طول تاريخ بر آموزش مقدم بوده است

حجت الاسلام والمسلمین بامری در نشست مشترک با معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر، بیان کرد: برخلاف تابلوي ادارات آموزش و پرورش كه كلمه آموزش را برپرورش مقدم داشته اند، موضوع پرورش هميشه در طول تاريخ بر آموزش مقدم بوده است ، تعليم بدون پرورش همانند جسم بي روح و شب بي ستاره است .

افتتاح شعبه بوستان کتاب در شهرستان ایرانشهر

به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و با همکاری انتشارات بوستان کتاب، اولین شعبه بوستان کتاب استان سیستان و بلوچستان در شهرستان ایرانشهر افتتاح شد.

دوره مقدماتی مهارت های زناشویی

به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، دوره مقدماتی مهارت های زناشویی برگزار گردید.

برگزاری سیزدهمین همایش خورشید ولایت

سیزدهمین همایش خورشید ولایت در ایرانشهر به مناسبت سالروز تبعید مقام معظم رهبری به شهرستان ایرانشهر به دست عوامل طاغوت با حضور مسئولین، ائمه جمعه و همچنین مردم ولایی استان سیستان و بلوچستان اعم از شیعه و سنی برگزار شد.

توصیه های مدیرکل حراست و حفاظت به ملاهای محلی جنوب شرق کشور

مدیرکل حراست و حفاظت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن بیان توصیه هایی به ملاهای محلی جنوب شرق کشور، بر اخلاص، عامل بودن مبلّغ، تزریق روحیه امید در مردم، داشتن اخلاق خوش، پرهیز از هراس در مسیر تبلیغ، به روز بودن وی و مراقبت از زبان تأکید کرد.

1234567>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما