سه‌شنبه 17 تير 1399   16:22:17
(جهش تولید)

print

در سال ۱۳۶۷ با عنایت مقام معظم رهبری به منطقه به منظور فراهم نمودن زمینه گسترش آموزه‌های دینی و فرهنگ اهل بیت(علیهم‌السلام)، پاسخگویی به نیازهای فرهنگی مردم منطقه و تبیین و گسترش باور بینش و ارزش‌های انقلابی و تعمیق و توسعه دانش و معرفت اسلامی با عنوان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه ایرانشهر و حوزه فعالیت در شهرستان «ایرانشهر» و مناطق «دلگان» و «بزمان» تأسیس گردید و در سال ۱۳۹۱ با تصویب هیأت امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه  قم به شعبه جنوب شرق کشور ارتقاء یافت.

آرشیو

دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور باید الگوی موفق مشترک شیعه و سنی شود

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شعبه جنوب شرق کشور باید به الگوی موفق مشترک شیعه و اهل سنت در زمینه اجرای برنامه‌های آموزشی و پژوهشی تبدیل شود.

لوازم سبک زندگی مطلوب در کشور

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور گفت: تا زمانی که یک اراده قوی، هماهنگ و با ایمان به زندگی انقلابی و حمایت از تولیدات داخلی و تحریم کالاهای خارجی در کشور وجود نداشته باشد، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که شاهد سبک زندگی مطلوب در کشورمان باشیم.

دوره آموزشی «تحکیم بنیان خانواده» برگزار شد

به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و با همکاری میز خانواده قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی این دفتر، کارگاه آموزشی «تحکیم بنیان خانواده» ویژه مبلغین بومی این شعبه در حال برگزاری می باشد.

برگزاری نمایشگاه «ولایت، خورشید بی غروب»

نمایشگاه «ولایت، خورشید بی غروب» در حاشیه همایش «ولایت، خورشید بی غروب» به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با همکاری نهادهای فرهنگی را در شهرستان ایرانشهر برگزار کرد.

برگزاری ششمین همایش بین المللی «قیام عاشورا از دیدگاه اهل سنت»

همایش بین المللی «قیام عاشورا از دیدگاه اهل سنت» با مشارکت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایرانشهر و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت در شهرستان ایرانشهر برگزار گردید.

رشد علمی باید با شتاب ادامه پیدا کند

معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بر ضرورت ادامه رشد علمی ایران اشاره کرد و گفت: هرچند رشد علمی ما 11 برابر جهانی است ولی باز هم باید با شتاب ادامه پیدا کند و هر زمانی انقلابی عمل کرده ایم، موفق شدیم.

کارگاه آموزشی «سواد مصرف کالاهای فرهنگی» برگزار شد

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور از برگزاری کارگاه آموزشی «سواد مصرف کالاهای فرهنگی» ویژه معلمین و فرهنگیان شهر زاهدان به همت این دفتر خبر داد.

کارگاه آموزشی «شیوه های تعامل با پیروان مذاهب اسلامی» برگزار شد

کارگاه آموزشی «شیوه های تعامل با پیروان مذاهب اسلامی» به مناسب فرارسیدن هفته وحدت و به همت واحد خواهران دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور ویژه طلاب حوزه علمیه خواهران ایرانشهر برگزار گردید.

نمایشگاه «وحدت» برگزار شد

نمایشگاه «وحدت» به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

12>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما