يكشنبه 6 فروردين 1402   03:29:00

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

در سال ۱۳۶۷ با عنایت مقام معظم رهبری به منطقه به منظور فراهم نمودن زمینه گسترش آموزه‌های دینی و فرهنگ اهل بیت(علیهم‌السلام)، پاسخگویی به نیازهای فرهنگی مردم منطقه و تبیین و گسترش باور بینش و ارزش‌های انقلابی و تعمیق و توسعه دانش و معرفت اسلامی با عنوان دفتر تبلیغات اسلامی شعبه ایرانشهر و حوزه فعالیت در شهرستان «ایرانشهر» و مناطق «دلگان» و «بزمان» تأسیس گردید و در سال ۱۳۹۱ با تصویب هیأت امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه  قم به شعبه جنوب شرق کشور ارتقاء یافت.

آرشیو

دوره مقدماتی مهارت های زناشویی

به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور، دوره مقدماتی مهارت های زناشویی برگزار گردید.

برگزاری سیزدهمین همایش خورشید ولایت

سیزدهمین همایش خورشید ولایت در ایرانشهر به مناسبت سالروز تبعید مقام معظم رهبری به شهرستان ایرانشهر به دست عوامل طاغوت با حضور مسئولین، ائمه جمعه و همچنین مردم ولایی استان سیستان و بلوچستان اعم از شیعه و سنی برگزار شد.

توصیه های مدیرکل حراست و حفاظت به ملاهای محلی جنوب شرق کشور

مدیرکل حراست و حفاظت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن بیان توصیه هایی به ملاهای محلی جنوب شرق کشور، بر اخلاص، عامل بودن مبلّغ، تزریق روحیه امید در مردم، داشتن اخلاق خوش، پرهیز از هراس در مسیر تبلیغ، به روز بودن وی و مراقبت از زبان تأکید کرد.

اردوی آموزشی - زیارتی طلاب استان سیستان و بلوچستان در مشهد مقدس برگزار شد

رئیس اداره آموزش استان های مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: با هدف ارتقای سطح علمی و مهارت های تبلیغی با محوریت «تبلیغ در مناطق محروم و آسیب پذیر» اردوی آموزشی - زیارتی طلاب حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان در مشهد مقدس برگزار شد.

نشست مشترک رئیس شعبه جنوب شرق کشور با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در راستای تعاملات و افزایش همکاری‌های دوجانبه با سید مهدی عبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سیستان و بلوچستان دیدار کرد.

1234567>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما