دوشنبه 3 مهر 1402   16:33:14

(مهار تورم، رشد تولید)

print

کارگاه آموزشی نقد فیلم و نقد نویسی در دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران برگزار شد

  • خلاصه :مدیر مدرسه تابستانه بالندگی گفت: نوشتن از فیلم و سینما فرصتی است برای اندیشیدن و یا به اندیشه واداشتن خواننده تا بداند چه می بیند و چرا می بیند.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، قتل زاد مدیر مدرسه تابستانه بالندگی در پاسخ به ضرورت آموزش نقد و نقد نویسی در حوزه فیلم، سینما، کتاب گفت: امروزه فیلم و سینما بیش از اینکه باورها و اعتقادات دینی مخاطبین را به سمت و سوی ارزش های اخلاقی و انسانی سوق دهند؛ افکار نویسندگان و کارگردانان را در ذهن بیننده منتقل می‌کنند و برای جذب مخاطب و دریافت سیمرغ ها فیلم می سازند و در این قالب به جای تاثیر گذاری مثبت القای تفکر خود اتفاق می افتد و مطلوب خود را به مخاطبین القا می کنند، لذا از این جهت لازم و ضروری است تا طلاب حوزوی با اعتقادات و ارزشهای اسلامی خود در این زمینه وارد میدان شوند.
وی در خصوص این کارگاه افزود: اولین جلسه این کارگاه در دفتر تبلیغات اسلامی با حضور منتقد سینما آقای محسن بدرقه به مدت 2 ساعت برگزار و تعریف نقد، مفاهیم کاربردی این حوزه، فیلم و کتابی که شرکت کنندگان در جلسات بعدی به نقد آن می پردازند آموزش داده شده است. لازم به ذکر است این کارگاه به صورت مقدماتی، پیشرفته و تکمیلی برگزار خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما