پنجشنبه 11 خرداد 1402   20:48:14

(مهار تورم، رشد تولید)

print

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با هدف مخاطب افزایی، ظرفیت افزایی و معرفی دستاوردهای علمی پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی در تهران تشکیل شد.
با ابلاغ مأموریت نمایندگی تهران از سوی هیئت أمنا محترم دفتر در سال ۱۳۹۳عملاً فعالیت‌های جدید در سه حوزه: فرهنگی و تبلیغی تعامل با محوریت سبک زندگی  و نیز ارتباط با میزها و قطب‌های فکری و فرهنگی دفتر بر اساس مسئله محوری در دفتر نمایندگی تهران به اجرا درآمد.

آرشیو

کارگاه آموزشی پیش از ازدواج و مهارت های همسرگزینی برگزار شد

با هدایت ها و پشتیبانی های میز خانواده و به همت اداره اعزام و توانمندسازی مبلغان استان تهران و با هدف ترویج آموزه های دینی، تحکیم خانواده و افزایش توانمندی های علمی و مهارتی طلاب و سایر اقشار جامعه، کارگاه آموزشی پیش از ازدواج و مهارت‌های همسرگزینی در سطح مدارس علمیه خواهران استان تهران برگزار شد.

بررسی راهکارهای ورود مؤثر طلاب حوزه علمیه امام رضا (ع) تهران به عرصه فضای مجازی هنر و رسانه

در دیدار نمایندگان دفتر تبلیغات اسلامی تهران با مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) تهران راهکارهای ورود مؤثر حوزویان به عرصه فضای مجازی هنر و رسانه، مسائل و مشکلات مربوط آن موردبررسی قرار گرفت.

رویکرد مسئله محوری دفتر تبلیغات اسلامی راهبرد خروج جزیره ای مسائل و کارهاست

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران گفت: منطق مسئله محوری به عنوان یک برنامه اساسی در تمامی سازمان‌ها و مراکز کشور دنبال می‌شود که کارها را از صورت جزیره‌ای خارج کرده است و باعث به وجود آوردن هدف‌های مشترک شده است.

نقش مهم حوزویان در رفتار نسل های اجتماعی با ورود به میدان در دو بستر آموزشی و اجرایی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با بیان این که آگاهی به مسائل روز مانع از ایجاد هرج و مرج در کشور می‌شود، گفت: ورود به میدان در دو بستر آموزشی و اجرایی حوزویان نقش مهمی در رفتار نسل های اجتماعی امروزه و آینده دارد.

گردهمایی مبلغان، مداحان و خادمین اهل بیت(ع) در سالن همایش های حوزه هنری برگزار گردید

گردهمایی مبلغین، مادحین و خادمین اهل بیت(ع) با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران، مرکز مدیریت حوزه های علمیه و سازمان تبلیغات اسلامی با سخنرانی حسن رحیم پور ازغدی برگزار گردید.

کارگاه آموزشی پیش از ازدواج و مهارت های همسرگزینی برگزار شد

در راستای ترویج آموزه های دینی، تحکیم خانواده و افزایش توانمندی های علمی و مهارتی طلاب و سایر اقشار جامعه، کارگاه آموزشی پیش از ازدواج و مهارت های همسرگزینی در مدرسه علمیه خواهران الغدیر استان تهران برگزار شد.

تدوین طرحی با 17 موضوع به منظور بازسازی فرهنگی مجتمع های مسکونی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران از تدوین طرحی مبنی بر 17 موضوع علمی - آموزشی، تفریحی، اجتماعی، اخلاقی خبر داد و گفت: طرح مذکور در مراحل مختلف در مجتمع های مسکونی جهت پیشبرد اهداف فرهنگی و آموزشی اجرا خواهد شد.

اعزام و آموزش مبلغان به صورت حضوری و مجازی

رئیس اداره اعزام و توانمندسازی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران در دیدار مدیر دارالمبلغین فلسفی از همکاری و یکپارچه سازی مبلغین در امر تبلیغ و امور آموزشی خبر داد.

ارائه خدمات مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با هدف ارتقای سطح دانشی والدین در خصوص مسائل مرتبط با کودکان و نوجوانان در بخش کودک و نوجوان سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به ارائه خدمات روان شناسی و مشاوره پرداخت.

کارگاه اصول و فنون مداحی و مقتل خوانی در حوزه علمیه خواهران برگزار شد

اداره اعزام و توانمند سازی مبلغات استان تهران از ترویج آموزه های دینی و افزایش توانمندی علمی و مهارتی مبلغات در دوره آموزشی اصول و فنون مداحی و مقتل خوانی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی خبر داد.

کارگاه مشاوره پیش از ازدواج در حوزه علمیه کریمه اهل بیت(س) برگزار شد

به همت دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران و در راستای ترویج آموزه های دینی، تحکیم خانواده و افزایش توانمندی های علمی و مهارتی طلاب و سایر اقشار جامعه، کارگاه آموزشی پیش از ازدواج و مهارت های همسرگزینی در حوزه علمیه کریمه اهل بیت(س) برگزار شد.

کارگاه مشاوره پیش از ازدواج در حوزه علمیه کریمه اهل بیت(س) برگزار شد

به همت دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران و در راستای ترویج آموزه های دینی، تحکیم خانواده و افزایش توانمندی های علمی و مهارتی طلاب و سایر اقشار جامعه، کارگاه آموزشی پیش از ازدواج و مهارت های همسرگزینی در حوزه علمیه کریمه اهل بیت(س) برگزار شد.

کارگاه گروه درمانی مشاوره اسلامی برگزار شد

اداره اعزام و توانمند سازی مبلغان در راستای تقویت مشاورین توانمند و هم چنین رفع مشکلات بیماری های روحی و روانی، کارگاه آموزشی گروه درمانی را برگزار کرد.

بازدید رئیس میز تخصصی اخلاق از نمایندگی تهران

رئیس میز تخصصی اخلاق دفتر تبلیغات اسلامی گفت: بالا بردن اخلاق اجتماعی روحانی تنها از یک رشته امکان‌پذیر نیست و خاصیت میان‌رشته‌ای دارد که می توان آن را در موضوعات مختلف بررسی و اصلاح کرد.

123>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما