شنبه 11 تير 1401   13:18:47

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با هدف مخاطب افزایی، ظرفیت افزایی و معرفی دستاوردهای علمی پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی در تهران تشکیل شد.
با ابلاغ مأموریت نمایندگی تهران از سوی هیئت أمنا محترم دفتر در سال ۱۳۹۳عملاً فعالیت‌های جدید در سه حوزه: فرهنگی و تبلیغی تعامل با محوریت سبک زندگی  و نیز ارتباط با میزها و قطب‌های فکری و فرهنگی دفتر بر اساس مسئله محوری در دفتر نمایندگی تهران به اجرا درآمد.

آرشیو

تدوین طرحی با 17 موضوع به منظور بازسازی فرهنگی مجتمع های مسکونی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران از تدوین طرحی مبنی بر 17 موضوع علمی - آموزشی، تفریحی، اجتماعی، اخلاقی خبر داد و گفت: طرح مذکور در مراحل مختلف در مجتمع های مسکونی جهت پیشبرد اهداف فرهنگی و آموزشی اجرا خواهد شد.

اعزام و آموزش مبلغان به صورت حضوری و مجازی

رئیس اداره اعزام و توانمندسازی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران در دیدار مدیر دارالمبلغین فلسفی از همکاری و یکپارچه سازی مبلغین در امر تبلیغ و امور آموزشی خبر داد.

ارائه خدمات مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با هدف ارتقای سطح دانشی والدین در خصوص مسائل مرتبط با کودکان و نوجوانان در بخش کودک و نوجوان سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به ارائه خدمات روان شناسی و مشاوره پرداخت.

کارگاه اصول و فنون مداحی و مقتل خوانی در حوزه علمیه خواهران برگزار شد

اداره اعزام و توانمند سازی مبلغات استان تهران از ترویج آموزه های دینی و افزایش توانمندی علمی و مهارتی مبلغات در دوره آموزشی اصول و فنون مداحی و مقتل خوانی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی خبر داد.

کارگاه مشاوره پیش از ازدواج در حوزه علمیه کریمه اهل بیت(س) برگزار شد

به همت دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران و در راستای ترویج آموزه های دینی، تحکیم خانواده و افزایش توانمندی های علمی و مهارتی طلاب و سایر اقشار جامعه، کارگاه آموزشی پیش از ازدواج و مهارت های همسرگزینی در حوزه علمیه کریمه اهل بیت(س) برگزار شد.

کارگاه گروه درمانی مشاوره اسلامی برگزار شد

اداره اعزام و توانمند سازی مبلغان در راستای تقویت مشاورین توانمند و هم چنین رفع مشکلات بیماری های روحی و روانی، کارگاه آموزشی گروه درمانی را برگزار کرد.

بازدید رئیس میز تخصصی اخلاق از نمایندگی تهران

رئیس میز تخصصی اخلاق دفتر تبلیغات اسلامی گفت: بالا بردن اخلاق اجتماعی روحانی تنها از یک رشته امکان‌پذیر نیست و خاصیت میان‌رشته‌ای دارد که می توان آن را در موضوعات مختلف بررسی و اصلاح کرد.

دیدار رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با ائمه جمعه چهاردانگه و شهرستان قدس

در دیدار رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با امام جمعه چهاردانگه و امام جمعه شهرستان قدس بر همکاری دفتر تبلیغات اسلامی با ائمه جماعت جهت پیشبرد معنوی و مالی این منطقه تاکید شد.

آیین معارفه رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران برگزار شد

آیین معارفه رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با حضور حجت الاسلام و المسلمین واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و حجت الاسلام و المسلمین مخدوم مدیرکل حوزه ریاست انجام شد.

ظرفیت های تعاملی نمایندگی تهران در اختیار میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی قرار می گیرد

در دیدار سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با رئیس میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی، تهیه و تصویب طرح دوره آموزشی مسئله محور توسط میز قرآن و اجرا توسط دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران مصوب گردید.

اعلام آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران برای تأسیس «مرکز پاسخگویی به سوالات دینی در تهران»

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران از آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران برای تأسیس «مرکز پاسخگویی به سوالات دینی در تهران» خبر داد.

ضرورت شناسایی ظرفیت حوزویان و تجهیز آنان به علوم روز

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی تهران با بیان این که هر چه حوزویان با دفتر تبلیغات اسلامی بیشتر آشنا می شوند، استقبال بیشتری جهت همکاری را دارند، گفت: لازمه بیشتر شدن این همکاری، شناسایی ظرفیت حوزویان و مبلغان و تجهیز آنان به علوم روز و مسائل مربوط به آن است.

گزارشی از روند اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی تهران در ماه مبارک رمضان

رئیس اداره فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران ضمن تشریح گزارشی از روند اعزام مبلغان در ماه مبارک رمضان، گفت: با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران اعزام مبلغان به دو صورت گروهی و انفرادی در بستر فضای مجازی صورت گرفت.

123>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما