شنبه 8 مهر 1402   21:15:54

(مهار تورم، رشد تولید)

print

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با هدف مخاطب افزایی، ظرفیت افزایی و معرفی دستاوردهای علمی پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی در تهران تشکیل شد.
با ابلاغ مأموریت نمایندگی تهران از سوی هیئت أمنا محترم دفتر در سال ۱۳۹۳عملاً فعالیت‌های جدید در سه حوزه: فرهنگی و تبلیغی تعامل با محوریت سبک زندگی  و نیز ارتباط با میزها و قطب‌های فکری و فرهنگی دفتر بر اساس مسئله محوری در دفتر نمایندگی تهران به اجرا درآمد.

آرشیو

گزارشی از نشست فرم ها و روایت ها با نگاهی به فیلم های الرساله و رستاخیز

به همت دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با همکاری انجمن منتقدان سینما، نشست فرم ها و روایت ها با نگاهی به فیلم های الرساله و رستاخیز با حضور هادی نائیجی، رضا درستکار و محسن بدرقه برگزار شد.

ضرورت توجه موکب ها به تعمیق فرهنگی و فکری زائران

عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه برنامه های فرهنگی پیاده روی اربعین هرساله باید بیشتر شود، بر ضرورت توجه موکب ها به تعمیق فرهنگی و فکری زائران تاکید کرد.

انتشار گاهنامه نقد و تحلیل با موضوع فیلم «فسیل» اثر کریم امینی

منتقد سینما و کارشناس فضای مجازی و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی تهران در نقد تحلیل فیلم فسیل نوشت: ملغمه‌ای از شوخی‌های دم‌دستی و اگزوتیک با ادویه جنسی نمی‌تواند سطح عالی سینمای کمدی در این کشور باشد. کشوری که آوازه‌ی هنرمندان شوخ‌طبعش به جهان و جهانیان رسیده است.

دیدار رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با معاونت فرهنگی و اجتماعی مجمع تقریب مذاهب

در راستای تعاملات سازمانی دفتر تبلیغات اسلامی و باهدف ایجاد تعاملات و ارتباطات بین سازمانی جهت پیشبرد اهداف عالی در استان تهران رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با معاون فرهنگی و اجتماعی مجمع تقریب مذاهب در محل مجمع تقریب مذاهب دیدار کرد.

نشست مشترک میز قرآن با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

نشست مشترک میز قرآن با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به همت دفتر تبلیغات اسلامی تهران و با حضور حجت الاسلام والمسلمین عیسی زاده رئیس میز قرآن دفتر تبلیغات اسلامی و مرتضی پرنیان نماینده سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شد.

تمديد رويداد ملي زنگ بهشت

دبیر کمیته تعاملات و اطلاع رسانی رویداد ملی زنگ بهشت از تمديد مهلت دريافت آثار اين رويدادملي تا پايان تيرماه خبرداد.

ثبت بیش از 200 ایده در زنگ بهشت

دبیر کمیته تعاملات و اطلاع‌رسانی رویداد ملی زنگ بهشت تا کنون بیش از 200 ایده و اثر دریافت شده است و بیش از 300 نفر اعلام همکاری کرده اند.

جلسه مشترک کارکنان دفتر تبلیغات تهران با دبیر میزکار تخصصی نظام سیاسی برگزار شد

دبیر میزکار تخصصی نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با کارکنان نمایندگی تهران بر اهمیت مباحث ولایت فقیه و تدوین پروژه های سیاسی - راهبردی برای طلاب و مبلغان استان تهران تاکید کرد.

کارگاه آموزشی پیش از ازدواج و مهارت های همسرگزینی برگزار شد

با هدایت ها و پشتیبانی های میز خانواده و به همت اداره اعزام و توانمندسازی مبلغان استان تهران و با هدف ترویج آموزه های دینی، تحکیم خانواده و افزایش توانمندی های علمی و مهارتی طلاب و سایر اقشار جامعه، کارگاه آموزشی پیش از ازدواج و مهارت‌های همسرگزینی در سطح مدارس علمیه خواهران استان تهران برگزار شد.

بررسی راهکارهای ورود مؤثر طلاب حوزه علمیه امام رضا (ع) تهران به عرصه فضای مجازی هنر و رسانه

در دیدار نمایندگان دفتر تبلیغات اسلامی تهران با مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) تهران راهکارهای ورود مؤثر حوزویان به عرصه فضای مجازی هنر و رسانه، مسائل و مشکلات مربوط آن موردبررسی قرار گرفت.

رویکرد مسئله محوری دفتر تبلیغات اسلامی راهبرد خروج جزیره ای مسائل و کارهاست

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران گفت: منطق مسئله محوری به عنوان یک برنامه اساسی در تمامی سازمان‌ها و مراکز کشور دنبال می‌شود که کارها را از صورت جزیره‌ای خارج کرده است و باعث به وجود آوردن هدف‌های مشترک شده است.

نقش مهم حوزویان در رفتار نسل های اجتماعی با ورود به میدان در دو بستر آموزشی و اجرایی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با بیان این که آگاهی به مسائل روز مانع از ایجاد هرج و مرج در کشور می‌شود، گفت: ورود به میدان در دو بستر آموزشی و اجرایی حوزویان نقش مهمی در رفتار نسل های اجتماعی امروزه و آینده دارد.

1234>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما