يكشنبه 10 اسفند 1399   23:08:07
(جهش تولید)

print

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با هدف مخاطب افزایی، ظرفیت افزایی و معرفی دستاوردهای علمی پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی در تهران تشکیل شد.
با ابلاغ مأموریت نمایندگی تهران از سوی هیئت أمنا محترم دفتر در سال ۱۳۹۳عملاً فعالیت‌های جدید در سه حوزه: فرهنگی و تبلیغی تعامل با محوریت سبک زندگی  و نیز ارتباط با میزها و قطب‌های فکری و فرهنگی دفتر بر اساس مسئله محوری در دفتر نمایندگی تهران به اجرا درآمد.

آرشیو

برگزاری دوره دوم مقدماتی «تحلیل گفتمان رسانه» ویژه طلاب تهران

رئیس اداره فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران از برگزاری دوره دوم مقدماتی «تحلیل گفتمان رسانه» در راستای بالا بردن سواد رسانه ای طلاب خواهر و برادر استان تهران خبر داد.

دوره مقدماتی «تربیت مربی خانواده» برگزار شد

دوره مقدماتی «تربیت مربی خانواده» با هدف مهارت افزایی مبلغین به همت اداره فرهنگی و تبلیغی و آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی تهران برگزار شد.

انتقاد رئیس دفتر تبلیغات اسلامی تهران از تزریق تفکر فمنیستی در تلویزیون

رییس دفتر تبلیغات اسلامی تهران گفت: در بسیاری از برنامه تلویزیونی، تفکر فمنیستی خواسته یا نخواسته وجود داشته که همین تفکر به جامعه تزریق شده و امروز نتایج آن را در برنامه شاهد هستیم.

بررسی چالش های مربوط به صنایع فرهنگی در شبکه ایران کالا توسط دفتر تبلیغات اسلامی

برنامه زنده تلویزیونی صنایع خلاق با محوریت بررسی چالش های مربوط به صنایع فرهنگی با سفارش و تحت نظر دفتر تبلیغات اسلامی و به صورت گفتگو محور در 24 قسمت از شبکه ایران کالا پخش می شود.

برگزاری دومین «جشنواره کتاب سال سبک زندگی»

دومین «جشنواره کتاب سال سبک زندگی» با رویکرد کتاب‌های کودک و نوجوان هفتم اسفندماه97 به همت دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران برگزار می شود.

امضای تفاهم نامه همکاری دفتر تبلیغات اسلامی تهران با موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به منظور تبیین و ترویج ارزش های والای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

تقدیر و تشکر معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری از فعالیت های دفتر تهران

جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین مروی «معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری» و حجت الاسلام والمسلمین محمد شیخ‌الاسلامی «رییس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران» برگزار شد.

ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما