چهارشنبه 15 آذر 1402   17:26:55

(مهار تورم، رشد تولید)

print

از سوی انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان؛

کتاب «آموزش و مشاوره پیش از ازدواج؛ مفاهیم، دیدگاه‌ها و کاربست در عمل» منتشر شد

  • خلاصه :رئیس کتابخانه، نشر و اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کتاب «آموزش و مشاوره پیش از ازدواج؛ مفاهیم، دیدگاه‌ها و کاربست در عمل» نوشته خانم دکتر مریم السادات فاتحی زاده، رئیس دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه اصفهان توسط انتشارات این دفتر منتشر و در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، احمد خیری اظهار داشت: نویسندگان در این کتاب درصددند با تشریح مفصل هریک از گامهای اساسی لازم برای ازدواج از سویی و همچنین تشریح جزء‌به‌جزء مؤلفههای کلیدی موجود در این گامها از سوی دیگر، به مشاوران ازدواج و خانواده در این زمینه کمک کنند تا ضمن داشتن جلسات مشاورهای منسجم و مبتنی بر پشتوانۀ نظری، به‌صورت کاربردی نیز با مصداق‌های تأمل‌برانگیز و نیازمند بررسی در جلسات مشاورۀ پیش از ازدواج آشنا شوند.

وی افزود: این کتاب در بین تمامی منابع مختلف، اولین مجموعهای است که در پرتو کلامی رسا و با مصداقهای عملی تجربه‌شده با نام مستعار در پایان هر مبحث به ارائۀ جامع و کامل هر آنچه برای مشاورۀ اصولی پیش از ازدواج نیاز است، میپردازد.

رئیس کتابخانه، نشر و اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت با بیان این که این کتاب در چهار جلد منتشر شده است، اظهار داشت: جلد اول اختصاص به آمادگی‌های پیش از ازدواج، جلد دوم درباره تناسب‌های جسمی و روان‌شناختی، جلد سوم مشاورۀ کاربردی پیش از ازدواج را تشریح می کند و جلد چهارم آموزش و سنجش کمی و کیفی در مشاورۀ پیش از ازدواج را ترسیم خواهد کرد.

چاپ نخست کتاب چهار جلدی «آموزش و مشاوره پیش از ازدواج؛ مفاهیم، دیدگاه‌ها و کاربست در عمل» به مجموع در 1840 صفحه با شمارگان 500 نسخه به بهای 735 هزار تومان از سوی انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان راهی بازار نشر شده است
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما