دوشنبه 3 مهر 1402   16:12:35

(مهار تورم، رشد تولید)

print

گردهمایی دو روزه مدیران تبلیغی دفتر تبلغات اسلامی در اصفهان

  • خلاصه :گردهمایی مدیران فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، شعبه مشهد، اصفهان، نمایندگی های تهران، خوزستان و ایرانشهر با حضور حجت الاسلام و المسلمین روستاآزاد و به میزبانی معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و به مدت دو روز برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام و المسلمین حامد اهتمام، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اظهار داشت: بررسی سیاست ها و اولویت های موضوعی تبلیغ، توجه ویژه به مبلغان تخصصی و تشکیل و حمایت از گروه های تبلیغی در عرصه های مختلف، محوریت بحث های این گردهمایی بود.

وی با بیان این که یکی از آسیب های تبلیغ دین، نداشتن رصد کافی و سیاست گزاری لازم بر اساس پیمان سرزمینی و جغرافیایی است، افزود: سیاست و راهبرد معاونت فرهنگی تبلیغی در این گردهمایی توجه به نظام مسائل و اولویت بندی آن و نگاه راهبردی در حوزه تبلیغی دین بوده و مهم ترین وظیفه دفتر تبلیغات اسلامی داشتن نگاه راهبردی تربیت مبلغ در حوزه های مختلف است.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در پایان دو روز گردهمایی، با حضور در بنیاد مهدویت و آینده پژوهشی از آخرین فعالیت ها و دستاوردهای این بنیاد بازدید به عمل آمد.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما