جمعه 6 خرداد 1401   07:39:30

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

حضور دفتر تبليغات اسلامی در هفدهمین نمايشگاه قرآن و عترت اصفهان

  • خلاصه :رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: این دفتر با جمعی از گروه‌های تبلیغ تخصصی، كارشناسان نمايندگی مركز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی و مربیان کودک و نوجوان در هفدهمین نمايشگاه قرآن و عترت اصفهان حضور يافت.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان (تبلیغ نیوز)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قیصری در گفت و گویی با بیان اینکه نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان پس از دو سال وقفه به‌دلیل شرایط و محدودیت‌های کرونایی برگزار شده است، اظهار کرد: بر این اساس، تصمیم گرفته شد چند بخش این دفتر با حداکثر توان در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.
وی افزود: هر شب با حضور مربیان برتر، در سالنی که شرکت نمایشگاه بین‌المللی اصفهان آن را تجهیز کرده و در اختیار دفتر قرار داده است، دو اجرای کودک و نوجوان برگزار می‌شود و تلاش می‌کنیم با برنامه‌ها و مسابقات قرآنی، اوقات شادی را همراه با یادگیری آموزه‌های قرآنی برای کودکان و نوجوانان رقم بزنیم.
رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: از طرف نمایندگی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در اصفهان، هر شب یک کارشناس در نمایشگاه برای پاسخگویی به پرسش‌های اعتقادی، فقهی، اخلاقی و... حضور داشتند و همچنین پنج گروه تبلیغی که در زمینه تربیت کودک و نوجوان تخصص‌های لازم را دارند، به اجرای برنامه پرداختند.
وی افزود: در یک غرفه مجزا نیز ۳۵ تابلوی خط فرمیک که در آنها اشکالی متناسب با محتوای آیات قرآن کریم ترسیم شده است، در معرض دید علاقه‌مندان قرار داشت.
یادآور می‌شود، هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان که از پنجم تا دهم اردیبهشت‌ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان برگزار شده بود.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما