جمعه 6 خرداد 1401   06:30:30

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

بازدید معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از منطقه تبلیغی اردستان

  • خلاصه :معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به همراه رؤسای ادارات این معاونت با حضور در منطقه تبلیغی اردستان از نزدیک با مبلغان اعزامی به این منطقه دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام و المسلمین هادی مشگدار، رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اظهار داشت: در ابتدای این سفر، نشست صمیمی با فعالان فرهنگی و تبلیغی منطقه اردستان به منظور همفکری و تعامل هرچه بیشتر در راستای اعتلای فرهنگ و دین در منطقه برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه که با حضور امام جمعه، مسئول اداره تبلیغات اسلامی و نماینده سپاه و بسیج منطقه برگزار شد، شیوه های ترغیب طلاب و دانش آموخته های حوزهای حوزه علمیه خواهرن و برادران برای پیوستن به  جرگه تبلیغ و همچنین هدفمندی تبلیغ به سوی تبلیغ تخصصی همراه با آموزش های لازم و به کارگیری آنها در حوزه های خانواده، کودک و نوجوان، اعتقادات، احکام، مباحث سیاسی و... در منطقه اردستان به بحث و ارائه نظر و بیان ظرفیت های موجود پرداخته شد.

رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان عنوان داشت: بعد از این جلسه در قالب چهار تیم از فعالیت های تبلیغی مبلغان اعزامی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به مناطق مختلف ادرستان بازدید و با همه مبلغان مستقر نشست صمیمی برای دریافت نظرات و پیشنهاد آنها برگزار شد.

وی گفت: در پایان این سفر، حجت الاسلام والمسلمین حامد اهتمام «معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان»، با حضور در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری (س) ادرستان در جمع طلاب خواهر این مدرسه مباحثی به منظور ایجاد شوق و انگیزه تبلیغی و ادای رسالت حوزوی بیان کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما