جمعه 20 تير 1399   20:38:37
(جهش تولید)

print

طی حکمی صورت گرفت؛

انتصاب سرپرست معاونت آموزش مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره)

  • خلاصه :رییس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی حجت الاسلام والمسلمین محسن کاردانپور را به عنوان «سرپرست معاونت آموزش این مؤسسه» منصوب کرد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر صافی در این حکم آورده است:

پس از حمد و پروردگار متعال و و درود و سلام بر خاتم پیامبران حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله، به موجب این حکم، جناب عالی را که به حمد الله از سابقه ممتاز در انجام موفق امور کارشناسی آموزش و حسن سلوک و رفتار با طلاب و اساتید مؤسسه برخوردار هستید به مسؤلیت سرپرستی معاونت آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) بر میگزینم.

انتظار دارد ضمن تداوم فعالیت های جاری و وظایف روزمره معاونت آموزش و تهذیب، همکاری همه جانبه با معاونت پژوهش مؤسسه در راستای تحقق سریع دستاوردهای مکتوب علمی و پژوهشی طلاب مؤسسه را در دستور کار جدی خود قرار دهید.

تقویت انگیزه و نشاط علمی طلاب مؤسسه، پیگیری مجدانه و دلسوزانه امور آموزشی و فرهنگی آنان و برقراری نظم و انضباط و ایجاد جاذبه و خلاقیت افزونتر در ارائه برنامه های درسی و فرهنگی طلاب، استفاده هرچه بیشتر از ابزارهای نوین آموزشی و سامانه آموزش مجازی ال ام اس به منظور فرآوری و نشر محصولات فاخر آموزشی، تعامل سازنده و نیکو با همکراران همطراز در معاونت های آموزش حوزه علمیه قم و دفتر تبلیغات اسلامی قم، توسعه دوره های رسمی حوزوی و دانشگاهی مؤسسه متناسب با مسائل راهبردی دفتر و همکاری با معاونت فرهنگی تبلیغی شعبه برای تشکیل گروه های تبلیغی تخصصی و نوین در بین دانش پژوهان مؤسسه، از دیگر اقدامات جناب عالی در این مسؤلیت خواهد بود.

لازم می دانم از زحمات جناب آقای عبدالمجید خطیب در این سمت تشکر و قدردانی نموده و برای ایشان در مسؤلیت جدید معاونت پژوهشی مؤسسه آرزوی موفقیت نمایم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما