شنبه 11 تير 1401   11:50:33

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان در سال ۱۳۶۹ در کنار حوزه علمیه کهن و دیرپای اصفهان تأسیس شد که ساختار سازمانی آن متشکل از دو اداره کل: فرهنگی تبلیغی و منابع انسانی و پشتیبانی و یک پژوهشکده الهیات و خانواده، دو مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی و مجتهده امین، نمایندگی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی، گروه برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات و روابط عمومی می‌باشد.

آرشیو

فراخوان ارتقای رتبه تبلیغی مبلغان اعلام شد

رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مبلغان خواهر و برادر واجد شرایط می توانند برای ارتقای رتبه تبلیغی خود در سال جاری ثبت‌نام نمایند.

آزمون اختصاصی کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار شد

معاون آموزشی و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: آزمون ورودی دانشگاه باقرالعلوم(ع) ویژه خواهران و برادران طلبه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در چهار رشته در این دفتر برگزار شد.

فرزندآوری در گرو فرهنگ و نظام ارزش‌گذاری خانواده‌هاست

عضو هیئت علمی پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اگرچه دولت با اعطای تسهیلات اقتصادی به خانواده‌ها می‌تواند در تمایل آنها به فرزندآوری مؤثر باشد، ولی عامل تعیین‌کننده در خصوص تک‌فرزندی یا چندفرزندی بودن خانواده‌ها، نظام ارزش‌گذاری آنهاست.

کتاب «پرسمان حیا و مسائل جنسی» منتشر شد

رئیس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در اصفهان گفت: کتاب «پرسمان حیا و مسائل جنسی» در این نمایندگی تهیه و توسط انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منتشر شد.

حضور دفتر تبليغات اسلامی در هفدهمین نمايشگاه قرآن و عترت اصفهان

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: این دفتر با جمعی از گروه‌های تبلیغ تخصصی، كارشناسان نمايندگی مركز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی و مربیان کودک و نوجوان در هفدهمین نمايشگاه قرآن و عترت اصفهان حضور يافت.

کتاب «راهکارهای رهایی از دروغگویی، دورویی و پیمان شکنی در خانواده» منتشر شد

رئیس اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کتاب «راهکارهای رهایی از دروغگویی، دورویی و پیمان شکنی در خانواده» توسط این انتشارات منتشر و در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است.

بازدید معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از منطقه تبلیغی اردستان

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به همراه رؤسای ادارات این معاونت با حضور در منطقه تبلیغی اردستان از نزدیک با مبلغان اعزامی به این منطقه دیدار و گفت و گو کرد.

جستاری در کتابشناسی ماه مبارک رمضان

در خصوص ماه مبارک رمضان، نیازمند نگارش آثاری هستیم که از منظر درون‌دینی و برون‌دینی، زوایای مختلف این ماه را مورد بررسی قرار دهد و علاوه بر این، ناظر به شبهات روز در خصوص ماه مبارک و پاسخگویی به آنها باشد.

قالب‌های هنر دینی مورد غفلت قرار گرفته است  

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: درباره محتوا و غایت هنر دینی همواره صحبت می‌شود، ولی از پرداختن به قالب آن غفلت شده است و این انتظار وجود دارد که هنرمندان علاوه بر محتوا، روش‌هایی برای قالب هنر دینی نیز تعریف کنند.

ضرورت توجه به تبلیغ در حوزه بانوان

حجت الاسلام و المسلمین دانشمند در همایش «شیوه تبیین معارف سیاسی در منبر» با تأکید بر اهمیت سازماندهی در عرصه تبلیغ، گفت: امروز دشمن به کانون خانواده حمله کرده و مادر محوریت کانون خانواده است.

شماره 64 فصلنامه «اخلاق» منتشر شد

سردبیر فصلنامه علمی - ترویجی «اخلاق» وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: شماره 64 پیاپی فصلنامه علمی ترویجی اخلاق منتشر و در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است.

استنباط مفاهیم ضمنی از قرآن در پرتو دانش کاربردشناسی

عضو هیئت علمی آموزشی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: استخراج مفاهیم نوین از قرآن برای پاسخ‌گویی به مسائل جدید نیازمند به‌کارگیری ابزارهای جدید است و از آنجا که قرآن ویژگی‌های یک اثر زبان‌شناختی را دارد، یکی از ابزارهایی که در زبان‌شناسی مدرن برای یافتن مفاهیم غیرمستقیم از یک متن پیشنهاد شده، دانش کاربردشناسی یا منظور‌شناسی است.

زیربنای تربیت دینی کودک و نوجوان، اعتقادات است/ مراحل تقویت ایمان در کودک

کارشناس مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در اصفهان گفت: زیربنای تربیت دینی کودک و نوجوان، اعتقادات است و اگر می‌خواهیم فرزندان‌مان در اخلاقیات و عبادات درست رفتار کنند، باید رشد و تقویت ایمان آنها را در دستورکار قرار دهیم.

جلسه جذب مبلغان نخبه اصفهان برگزار شد

جلسه جذب مبلغان نخبه اصفهان به همت اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.

دوره تخصصی «انتخاب برتر با رویکرد مهارت همسر گزینی» برگزار می شود

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با هدف توانمندسازی خانواده ها، دوره تخصصی آموزشی «انتخاب برتر با رویکرد مهارت همسر گزینی» ویژه دختران اصفهانی در حال برگزاری است.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما