دوشنبه 14 آذر 1401   00:20:58

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان در سال ۱۳۶۹ در کنار حوزه علمیه کهن و دیرپای اصفهان تأسیس شد که ساختار سازمانی آن متشکل از دو اداره کل: فرهنگی تبلیغی و منابع انسانی و پشتیبانی و یک پژوهشکده الهیات و خانواده، دو مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی و مجتهده امین، نمایندگی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی، گروه برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات و روابط عمومی می‌باشد.

آرشیو

همکاری صدا و سیما و دفتر تبلیغات اسلامی با هدف توسعه و ترویج معارف اسلامی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان در دیدار با رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان بر لزوم ایجاد پیوند و تعامل میان این دو مجموعه تأکید کرد و گفت: کمک فکری کارشناسان دفتر تبلیغات اسلامی نقش مهمی در ورود معارف اسلامی به برنامه‌های صداوسیما خواهد داشت.

زبان مشترک برای گفت‌وگو؛ لازمه تحقق جهاد تببین

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه تبیین به معنای روشنگری و داشتن استدلال قوی است، گفت: اگر قرار بر وجود استدلال قوی است، به فهم مشترک و زبان گفت‌وگو نیاز داریم و همین تفاوت جهاد تبیین با تبلیغ سنتی است که در جهاد تبیین، مبانی مشترک و زبان گفت‌وگو واجب است.

دوره آموزشی «فلسفه به زبان ساده» برگزار می شود

رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) گفت: فلسفه به زبان ساده، دوره آموزشی آشنايی با فلسفه و حكمت اسلامی است که ويژه طلاب خواهر و برادر حوزه علميه اصفهان برگزار می شود.

بررسی نقش عشق در پایداری نظام اجتماعی از منظر فارابی و ملاصدرا

عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان در آخرین نشست از سلسله‌نشست‌های درس‌گفتار ملاصدرا و نقش عشق و زیبایی در نظام خانواده و جامعه گفت: فارابی و ملاصدرا ضمن تأکید بر ضرورت وجود قانون و ساختارهای نظارتی، دستیابی به اقتدار و پایداری نظام اجتماعی را در گرو عشق و محبت معرفی می‌کنند.

آیت الله ناصری ثمره حوزه های علمیه بود

فرزند مرحوم آیت‌الله ناصری، برنامه ریزی قوی برای جذب ورودی های علمی، دقیق و متین و قوی به حوزه را مهم ارزیابی کرد و گفت: آیت الله ناصری با همه ابعاد تهذیبی و معنویت، ثمره حوزه های علمیه بود.

ثبت ۷۰ ایده قرآنی در رویداد کاریزمن ۱۲

رئیس خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از ثبت ۷۰ ایده در رویداد ایده‌پردازی کاریزمن ۱۲ با موضوع «ترویج قرآن کریم در خانواده‌» خبر داد.

آیت‌الله ناصری(ره) اخلاق را در عمل خود تدریس می‌کرد

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه آیت‌الله ناصری(ره) استاد اخلاق بود، گفت: آن عالم گرانقدر اخلاق را بیش از مباحث تئوری در عمل خود نشان می‌داد و با بسیاری از اساتید اخلاق متمایز بود.

تقدیر استاندار اصفهان از تلاش برگزار کنندگان نمایشگاه روایت تبلیغ/ باید رویکرد تازه‌ای در حوزه های مربوط به حکمرانی قرآنی آغاز شود

استاندار اصفهان گفت: باید رویکرد تازه‌ای در حوزه های مربوط به حکمرانی قرآنی اسلامی، اقتصادی در دفتر تبلیغات اسلامی آغاز شود که این مهم می‌تواند مسائل بر زمین مانده دیگر را هم به لحاظ محتوایی پوشش دهد.

همکاری بین دستگاه‌ها، هدف نهایی نمایشگاه «روایت تبلیغ»

رئیس دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم هدف نهایی نمایشگاه دستاوردهای تبلیغی استان اصفهان را تعامل، همکاری و هم‌افزایی بین دستگاه‌های مختلف این استان دانست و گفت: در صورت شکل گرفتن همکاری و هم‌افزایی بین دفتر تبلیغات و دستگاه‌ها می‌توان گفت نمایشگاه به اهداف خود رسیده است.

نمایشگاه «روایت تبلیغ» رویکرد حل مسئله دارد

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: نمایشگاه «روایت تبلیغ» از این منظر در نوع خود از اولین نمایشگاه‌ها به حساب می‌آید که رویکرد حاکم بر آن به تبع فعالیت‌های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه رویکرد حل مسئله دارد.

استفاده از ظرفیت‌های حوزه علمیه خواهران برای رونق فناوری‌های فرهنگی

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با اشاره به ظرفیت خوب حوزه‌های علمیه خواهران در سطح استان گفت: از این بستر و ظرفیت‌ها برای انجام مأموریت‌ها و رونق فناوری‌های فرهنگی و خلاق استفاده خواهیم کرد.

برگزاری سلسله نشست‌های درس گفتار «ملاصدرا و نقش عشق و زیبایی در نظام خانواده و جامعه»

پژوهشکده الهیات و خانواده وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با همکاری مرکز همکاری‌های علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی سلسله نشست‌های درس گفتار «ملاصدرا و نقش عشق و زیبایی در نظام خانواده و جامعه» را ویژه طلاب و عموم علاقه مندان برگزار می کند.

فراخوان ارتقای رتبه تبلیغی مبلغان اعلام شد

رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مبلغان خواهر و برادر واجد شرایط می توانند برای ارتقای رتبه تبلیغی خود در سال جاری ثبت‌نام نمایند.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما