شنبه 16 اسفند 1399   17:27:28
(جهش تولید)

print

دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان در سال ۱۳۶۹ در کنار حوزه علمیه کهن و دیرپای اصفهان تأسیس شد که ساختار سازمانی آن متشکل از دو اداره کل: فرهنگی تبلیغی و منابع انسانی و پشتیبانی و یک پژوهشکده الهیات و خانواده، دو مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی و مجتهده امین، نمایندگی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی، گروه برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات و روابط عمومی می‌باشد.

آرشیو

شاخص های پذیرش ایده های خلاق و نوآور

مدیر عامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به حمایت این مرکز از تیم های نوآور و خلاق گفت: وجود نوآوری در عرصه تبلیغ و ترویج ارزش های فرهنگی در ایده و امکان تبدیل ایده به یک محصول یا خدمت در راستای تأمین هزینه های خود، شاخص های پذیرش ایده های خلاق و نوآور در این مرکز هستند.

ضرورت رعایت میزان های فقهی بر ایده های استارتاپی

عضو فقهای شورای نگهبان با بیان این باید به بعضی از ایده های استارتاپی از لحاظ فقهی رسیدگی شود، گفت: باید اسلام در بُعد اعتقادی، اخلاقی و عملی فقهی پیاده شود و اگر ایده نوگرایی بی حساب و کتاب به ذهن خطور کنند، محکمات اسلام را به اسم اجتهاد زیر پا می گذارند.

ضرورت کار پژوهشی مشترک بین حوزه علمیه و دانشگاه

رئیس دانشکده علوم قرآنی اصفهان با تاکید بر ضرورت تولید پایان نامه های دانشگاهی مطابق نیاز جامعه، گفت: اگر پژوهش پایان نامه های دانشجویی با نیاز سنجی از ضرورت های مورد نیاز جامعه انجام شود، به یقین تاثیری شگرف در پیشرفت در مراکز علمی و اجتماع خواهد داشت.

ضرورت ارائه مدل ها و سبک های جدید تبلیغی با استفاده از ابزارهای نوین/ آموزش و مشاوره به تولیدکنندگان محصولات فرهنگی در مرکز ملی اشراق

مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق دفتر تبلیغات اسلامی گفت: دو ماموریت بصورت همزمان در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق دنبال می کنیم از یک طرف طلبه ها روش های نو و مدل های جدید را پیدا کنند و از طرف دیگر فرهنگ سازی شود تا بخشی از هزینه های تولید محصولات فرهنگی را مردم پرداخت کنند.

خانه فناوری های فرهنگی اصفهان افتتاح شد

خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان همزمان با خانه فناوری فرهنگی خراسان رضوی و مرکز ملّی نوآوری و خلاقیت اشراق به صورت همزمان افتتاح شد.

رسانه تمدن ساز، ضرورت اجتناب ناپذیر

رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: همه آنچه در آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی قرار گرفته است، در تمدن ایرانی اسلامی عینیت خواهند یافت.

فعالیت های خلاقانه، نباید به صورت تکراری انجام گیرد

رئیس مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به همکاری این مرکز با بخش های مختلف دفتر تبلیغات اسلامی گفت: باید خط ربط فعالیت ها به گونه ای مشخص شود تا فعالیت های خلاقانه تبلیغی به صورت تکراری انجام نگیرد.

رویداد رقابتی طلافَنگ برگزار شد

رییس اداره تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: رویداد رقابتی طلافَنگ با هدف شناسایی و شبکه سازی فعالیت های فرهنگی تبلیغی حوزویان در فضای مجازی برگزار شد.

12345>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما