يكشنبه 6 آذر 1401   01:34:15

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران تبیین کرد:

نقش مهم حوزویان در رفتار نسل های اجتماعی با ورود به میدان در دو بستر آموزشی و اجرایی

  • خلاصه :رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با بیان این که آگاهی به مسائل روز مانع از ایجاد هرج و مرج در کشور می‌شود، گفت: ورود به میدان در دو بستر آموزشی و اجرایی حوزویان نقش مهمی در رفتار نسل های اجتماعی امروزه و آینده دارد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی(تبلیغ نیوز)، حجت الاسلام والمسلمین محمد شیخ الاسلامی ضمن معرفی بخش های مختلف دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم اظهار داشت: تمرکز این دفتر بیشتر بر گروه های مرجع است تا گروه های در خیابان؛ یعنی علاوه بر کارهای پژوهشی و تحقیقاتی، دیدگاهی مسئله محور، بر قضایا و مشکلات موجود دارد.
وی در خصوص مشاوره در آستان مقدس حرم عبدالعظیم افزود: این طرح در کلان شهرهایی مثل مشهد و در حرم مطهر امام هشتم در حال برگزاری است. این مهم در دو بستر آموزشی و حوزه اجرایی و عملیاتی قابل انجام است.
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با توجه به ظرفیت معاونت هنر، رسانه و فضای مجازی دفتر تبلیغات اسلامی تصریح کرد: یکی از بخش های به روز در این معاونت توانایی پردازش تصاویر مختلف مذهبی به صورت سه بعدی است که این امکان تنها در کشور هایی مثل آمریکا و چین  وجود دارد و برای تهیه این تصاویر می توان از این مکان مقدس تصاویر به صورت آنلاین تهیه کرد.
در ادامه این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین عزیزی «رئیس اداره تعاملات و ارتباطات نمایندگی تهران» در رابطه با توانمندسازی حوزویان مرتبط با این مکان مقدس اظهار داشت: در صورتی که طلاب و اساتید نیازمند آموزش های نوین در رابطه با امور تخصصی باشند این بستر وجود دارد تا با استفاده از ظرفیت های آموزشی نمایندگی تهران این امر صورت گیرد.
وی گفت: افرادی که از دفتر تبلیغات اسلامی در مراکز فرهنگی دیگر مشغول به کار می شوند، به دلیل اعتماد عمومی که ناشی از کار تخصصی است، مورد پذیرش و مقبولیت قرار می گیرند.
حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسگر «تولیت آستان مبارک عبدالعظیم حسنی(ع)» ضمن خوش آمد گویی با توجه به جریان سازی های اخیر کشور اظهار داشت: فوت ناگهانی مرحومه مهسا امینی نشان داد که دشمنان انقلاب اسلامی هر روز و در هر لحظه به دنبال راه های جدید نفوذ و تشویش اذهان عمومی هستند و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند، همچنین این شرایط نشان از مهجوریت حوزویان و حوزه های سراسر کشور است.
وی خاطرنشان کرد: آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی آمادگی همکاری همه جانبه با دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم جهت کار فرهنگی در زمینه های مختلف را دارد و با توجه به ظرفیت بالای علمی، پژوهشی و فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی طرح های خیلی توانمند و فاخر در مراکز فرهنگی جامعه، به خصوص در حرم مطهر می توان انجام داد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما