چهارشنبه 7 خرداد 1399   18:59:11
(جهش تولید)

print

طی حکمی صورت گرفت؛

انتصاب رئیس اداره منابع انسانی و پشتیبانی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه

  • خلاصه :معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در حکمی حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم احمدنژاد را به عنوان رئیس اداره منابع انسانی و پشتیبانی این معاونت منصوب کرد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین مهدی علیزاده در این حکم آورده است: نظر به تعهد و تجارب مدیریتی جنابعالی در حوزه منابع انسانی و پشتیبانی، به موجب این حکم به سمت "رئیس اداره منابع انسانی و پشتیبانی" معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه منصوب می‌شوید.

ماموریت‌های خطیر و مهم این معاونت در برهه حساس کنونی انقلاب و نظام و تاکیدات ریاست محترم دفتر و هیت امنای محترم بر انجام بهینه و به موقع این ماموریت‌ها، اقتضا می‌کند کادر مومن و با انگیزه، متخصص و کارآمد و آماده در پست‌های این معاونت به کارگیری شود. وظیفه جذب و سازماندهی، برقراری انضباط کاری، ارتقای شاخص‌های رفتار سازمانی و آموزش مستمر و توا‌ن‌افزایی پرسنل در کنار تسهیل و تسریع امور پشتیبانی معاونت اهم وظایف شما را تشکیل می‌دهد. امیدوارم با امداد الهی و بهره‌گیری از توان کارشناسان و سایر مدیران معاونت درانجام وظایف و امور محوله موفق باشید.

در پایان از تلاش‌های جناب آقای زین‌العابدین در مدت تصدّی این پست تشکر می‌‌کنم.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما