چهارشنبه 7 خرداد 1399   20:10:10
(جهش تولید)

print

از سوی دفتر تبلیغات اسلامی صورت می گیرد:

ثبت نام نشست های آنلاین رایگان با هدف آگاهی بخشی اجتماعی

  • خلاصه :سلسله نشست های بهداشت معنوی با توجه به تعطیلی مدارس و با هدف اُنس بیشتر والدین با فرزندان و آگاهی بخشی اجتماعی بصورت رایگان از سوی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

به گزارش تبلیغ نیوز ( پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم )، مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم سلسله نشست های آنلاین بهداشت معنوی را برگزار می کند.

این سلسله نشست ها با توجه به تعطیلی مدارس و با هدف اُنس بیشتر والدین با فرزندان و آگاهی بخشی اجتماعی و با عناوین "رسانه و بحران(سواد رسانه و ویروس کرونا)" در روز دوشنبه ۱۲ اسفند ماه  و با حضور دکتر ظریفیان، "نقش مردان در آرامش خانواده" در روز سه شنبه ۱۳ اسفندماه و با حضور حجت الاسلام و المسلمین هادی، "اوقات فراغت کودک" در روز چهارشنبه ۱۴ اسفند ماه و با حضور دکتر نغمه گو و "بازی درخانه" در روز پنج شنبه ۱۵ اسفند ماه و با حضور حجت الاسلام افشاری برگزار می گردد.

ساعت برگزاری تمامی نشست ها از ۲۰ الی ۲۱ در نظر گرفته شده است و علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به تبلیغ نیوز (پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی) به نشانی  www.Tablighnews.dte.ir مراجعه کنند.

جهت ثبت نام بر روی پوستر کلیک کنید.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما