دوشنبه 11 فروردين 1399   13:23:16
(سال رونق تولید)

print

معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی:

بیش از 80 درصد پروژه‌ها در چارچوب مسئله محوری است

  • خلاصه :معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی گفت: مقرر شده تا پژوهشکده‌ها تنوع و توازنی در خروجی‌های خود داشته باشند و در حال حاضر بیش از 80 درصد پروژه‌ها در چارچوب مسئله محوری است.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام و المسلمین نجف لک‌زایی در مراسم افتتاحیه اولین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی که همزمان با نکوداشت ایام الله دهه فجر در این دفتر برگزار شد، با اشاره به تعداد آثار پژوهشی اظهار داشت: رشد خوبی را در خروجی این پژوهشگاه داشته‌ایم و سعی شد که با یک بسته فعالیتی همراه باشد و تنها به کتاب بسنده نکنند.

وی گفت: مجلات مختلفی به زبان های انگلیسی و عربی نیز منتشر می‌شود؛ 8 همایش در سال 98 برگزار شد که از این تعداد 4 همایش در سطح بین‌المللی بود.

معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی راه‌اندازی کرسی‌های نظریه پردازی را از دیگر برنامه‌های پژوهشگاه برشمرد و تصریح کرد: مقرر شده تا پژوهشکده‌ها تنوع و توازنی در خروجی‌های خود داشته باشند و در حال حاضر بیش از 80 درصد پروژه‌ها در چارچوب مسئله محوری است.

وی افزود: تقویت پژوهشکده الهیات و خانواده اصفهان در اولویت قرار دارد که در این راستا جذب هیئت علمی و راه‌های دیگر، از اولویت برخوردار است.

حجت الاسلام والمسلمین لک زایی خاطرنشان کرد: مرکزیت مسائل خانواده پژوهشگاه در اصفهان است و پیشنهادها در این حوزه با هماهنگی اصفهان خواهد بود و فعالیت و تنوع در این حوزه بسیار جای کار دارد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما