چهارشنبه 30 مهر 1399   02:25:29
(جهش تولید)

print

آرشیو

ضرورت استفاده از اصطلاحنامه های علوم اسلامی در تدوین ویکی علوم اسلامی

رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی بر ضرورت استفاده از اصطلاحنامه های علوم اسلامی در تدوین ویکی علوم اسلامی در جهت پیروی از ساختار درست، صحیح، نظم و پرهیز از دوباره کاری تأکید کرد.

ضرورت ورود طلاب در مباحث تخصصی و به روز بودن آنها

مدیر گروه فلسفه و کلام اسلامی مؤسسه معصومیه، عدم کوتاهی در کسب عمیق علوم و تهذیب نفس و خودسازی را از عوامل موفقیت گذشتگان دانست و بر ضرورت ورود طلاب در مباحث تخصصی و به روز بودن آنها تأکید کرد.

تولید محصولات رسانه ای با هشتگ #صفر_المظفر توسط ۳۰۰ روحانی اصفهانی

رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: روحانیون اصفهانی در شرایط قرنطینه و دهه آخر ماه صفر با تولید محصولات رسانه‌ای، تبلیغی در فضای مجازی رسالت تبلیغی خود را انجام دادند.

استقبال طلاب خواهر از رشته های مشاوره خانواده و تربیت کودک مؤسسه مجتهده امین

سرپرست مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از رشته های اعلام ظرفیت شده سال تحصیلی جدید این مؤسسه و از استقبال چشمگیر طلاب خواهر از رشته‌های سطح 3 مشاوره خانواده و تربیت کودک خبر داد.

اجرای عدالت هدف اصلی در دوران ظهور

مبلغ نخبه معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: اجرای قسط و عدالت، هدف اصلی خدواند متعال در دوران ظهور حضرت حجت(عج) می باشد.

آغاز ثبت نام دوره های آموزش مجازی تبلیغ ویژه فصل پاییز 99

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از شروع ثبت نام دوره های آموزشی تبلیغ ویژه فصل پاییز برای طلاب و مبلغان خواهر و برادر با همکاری مشترک معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان خبر داد.

پیام تسلیت معاون فرهنگی وزارت ارشاد به مناسبت درگذشت مرحوم علیپور

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی ضمن تسلیت درگذشت رییس پژوهشکده فلسفه و کلام پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، وی را صاحب طرح‌های خلاقانه در حوزه مدیریت دانش عنوان کرد.

پیام تسلیت رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی به مناسبت درگذشت مرحوم علیپور

رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی در پیامی ضمن تسلیت درگذشت رییس پژوهشکده فلسفه و کلام پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، به تلاش عالمانه و متعهّدانه آن مرحوم در توسعه علوم اسلامی اشاره کرد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما