سه‌شنبه 19 فروردين 1399   17:56:48
(سال رونق تولید)

print

سایت مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی برگزیده یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال شد

  • خلاصه :سایت مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی به نشانی www.Pasokhgoo.ir در بخش مسجد و مناسک دینی یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال، برگزیده شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال در هفت بخش اقوام و فرهنگ ملی و محلی، امید و نشاط اجتماعی، انقلاب اسلامی و مقاومت، حکمرانی و مدیریت، خانواده و سبک زندگی، کسب و کارهای نوپا و مسجد و مناسک دینی برگزار شد.
شرکت کنندگان در این جشنوار آثار خود را در قالب های پایگاه های اینترنت، نرم افزارهای تلفن همراه، شبکه های اجتماعی، نرم افزارهای رسانه ای، هنرهای دیجیتال بازی های رایانه ای و ایده به جشنواره ارسال کردند و پس از داوری های صورت گرفته سایت مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی به نشانی www.Pasokhgoo.ir در بخش مسجد و مناسک دینی در زمره آثار برگزیده قرار گرفت.
در این جشنواره 1501 اثر در قالب های ذکر شده به دبیرخانه ارسال شد که 48 اثر برگزیده شدند.
شایان ذکر است سایت پاسخگو، درگاه اصلی مرکز ملی پاسخگویی است که از طریق آن دسترسی به پاسخگویی برخط (آنلاین)، پیامکی و مکتوب و انجمن های گفتگوی قرآنی و دینی امکان پذیر است. همچنین سوالات پرتکرار در بخش های هفت گانه قرآن، حدیث، احکام، اخلاق، تاریخ، کلام، مشاوره و روانشناسی، اخبار مرکز، نشست های علمی، تولیدات نرم افزاری و چندرسانه ای نیز در این سایت قابل دسترسی است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما