دوشنبه 14 آذر 1401   02:41:08

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

آرشیو

همکاری مشترک علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و آفریقای جنوبی

رایزن فرهنگی ایران در آفریقای جنوبی ضمن بازدید از پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و آشنایی با دستاوردها و فعالیت های پژوهشگاه، طی نشستی با برخی مسئولان این پژوهشگاه، به معرفی کشور و ظرفیت های آفریقای جنوبی برای همکاری علمی مشترک پرداخت.

گزارش کامل سخنرانی دادستان کل کشور در دومین نشست جهاد تبیین

دادستان کل کشور با بیان این که زندانیان آزاد شده اخیر از اغتشاشگران نبودند، گفت: در مجازات کسانی که مرتکب جنایت شدند، کوتاه نخواهیم آمد و مطمئن باشید تا آخرین برگ از این جریان را رسیدگی می کنیم.

رویکرد مسئله محوری دفتر تبلیغات اسلامی راهبرد خروج جزیره ای مسائل و کارهاست

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران گفت: منطق مسئله محوری به عنوان یک برنامه اساسی در تمامی سازمان‌ها و مراکز کشور دنبال می‌شود که کارها را از صورت جزیره‌ای خارج کرده است و باعث به وجود آوردن هدف‌های مشترک شده است.

همایش بین المللی «مطالعات تطبیقی اخلاق در اسلام و مسیحیت» برگزار می شود

دبیر علمی همایش بین المللی «مطالعات تطبیقی اخلاق در اسلام و مسیحیت» گفت: مقالات همایش بین المللی مطالعات تطبیقی اخلاق در اسلام و مسیحیت به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی خواهد بود و در بهمن ماه 1402 برگزار می شود.

علل درخشش مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: اگر مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی رشد کرده و مانده و همچنان می درخشد، به خاطر امکانات نبوده، بلکه به دلیل حس مسئولیت، وظیفه شناسی، عرق دینی و مجاهدت کارشناسان پاسخگو است.

اخلاق، موضوعی بین رشته ای و بین ادیانی برای هم افزایی اسلام و مسیحیت

رئیس همایش بین المللی «مطالعات تطبیقی اخلاق در اسلام و مسیحیت» گفت: این همایش بین المللی به دنبال این است که دستاوردهای اخلاقی دو دین اسلام و مسیحیت برای جامعه بشری را تبیین نماید و در کنار آن استنتاج های کلامی و الهیاتی هم داشته باشد.

پرداخت هزینه دفاع از حقیقت و درک درست از وقایع؛ وظیفه هر مسلمان

مدیر گروه علمی تبلیغ موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) با بیان اینکه شخصی که انتظار فرج را می‌کشد، آرامش و دل‌خوشی این دنیا برایش معنی ندارد، گفت: ما نیز باید همانند شهید مدافع امنیت روح الله عجمیان آماده پرداخت هرگونه هزینه برای پاسداری و دفاع از حق باشیم.

هنر، زمینه ای گسترده برای کسب و کار

مدیرعامل خانه خلاق و نوآوری اشراق دفتر تبلیغات اسلامی گفت: امروزه در هیچ بعدی از زندگی انسان، نمی توان بخش کوچکی پیدا کرد که ارتباطی با هنر نداشته باشد؛ معماری، ادبیات، فیلم و موسیقی از جمله ابعاد هنر در زندگی انسان است.

تحلیل رئیس دفتر تبلیغات اسلامی از اوضاع اخیر جامعه و ارائه راه ­حل­ هایی با تأکید بر وظایف نهادهای فرهنگی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با ارائه تحلیلی از اوضاع اخیر جامعه، به ارائه راه حلهایی با تأکید بر وظایف نهادهای فرهنگی مانند دفتر تبلیغات اسلامی پرداخت.

نقش مهم حوزویان در رفتار نسل های اجتماعی با ورود به میدان در دو بستر آموزشی و اجرایی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با بیان این که آگاهی به مسائل روز مانع از ایجاد هرج و مرج در کشور می‌شود، گفت: ورود به میدان در دو بستر آموزشی و اجرایی حوزویان نقش مهمی در رفتار نسل های اجتماعی امروزه و آینده دارد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما