جمعه 16 خرداد 1399   06:23:06
(جهش تولید)

print

آرشیو

برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای 10 ساله دفتر تبلیغات اسلامی/ تصویب چهار رشته دانشگاهی در جلسه شورای راهبری

رئیس دبیرخانه شورای راهبری دفتر تبلیغات اسلامی از برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای 10 ساله این دفتر و تصویب چهار رشته دانشگاهی در جلسه اخیر شورای راهبری خبر داد.

برگزاری دوره آموزشی آنلاین «نگرش سیستمی به ولایت فقیه»

رییس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از برگزاری دوره آموزشی آنلاین «نگرش سیستمی به ولایت فقیه» در راستای تحقق اهداف قطب تعمیق ایمان دینی و مبارزه با جریانها و فرق انحرافی خبر داد.

پیام تبریک رئیس دفتر تبلیغات اسلامی به دکتر قالیباف: حرکت جهادی توأم با هم‌افزایی چاره مشکلات کشور است

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در پیامی با تبریک انتخاب محمدباقر قالیباف به سمت ریاست مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: حرکت جهادی توأم با صمیمیت و هم‌افزایی نهادهای مختلف اجرایی، نظامی و تقنینی و قضایی چاره مشکلات کشور و خواسته رهبری معظم و ملّت شریف ایران است.

بررسی مواجهه ائمه(ع) با پدیده دروغ کتاب می شود/ در سیره اهل بیت(ع) دروغ مصلحتی وجود نداشته است

عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه به هیچ عنوان در رفتار و گفتار اهل بیت(ع) دروغ مصلحتی وجود نداشته است از تدوین کتاب «مواجهه ائمه(ع) با پدیده دروغ» به همت دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد.

تبلیغ بیش از ۳ هزار مبلغ در ماه مبارک رمضان ۹۹

مدیرکل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: در ماه مبارک رمضان سال جاری بیش از ۳۰۰۰ مبلغ در قالب تبلیغ در فضای مجازی و سنتی (عمومی و نخبگانی) و به دو شیوه تبلیغ انفرادی وگروهی مشغول به فعالیت هستند.

بررسی خلقت ثبوتی و تدریجی انواع موجودات

عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از تدوین پروژه «نظریه تکامل انواع» خبر داد و گفت: در این پروژه به بررسی خلقت ثبوتی و تدریجی انواع موجودات پرداخته می شود.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما