پنجشنبه 13 آذر 1399   00:34:20
(جهش تولید)

print

آرشیو

ضرورت توجه به نوآوری و خلاقیت در امر تبلیغ

رئیس اداره اعزام تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: در بین گروه های تبلیغی شاهد استعدادها و توانمندی های فوق العاده ای هستیم که باید از چنین فعالیت های حمایت نموده و پیگیر استمرار آن باشیم.

فتوای فقهی منبع قانون است، نه مساوی قانون/ نقش فقه سیاسی پویا در بهبود وضعیت عدالت در حوزه های دیگر

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به نقش فقه سیاسی پویا در بهبود وضعیت عدالت در حوزه های دیگر پرداخت و گفت: فتوا یک جنبه کلی دارد و منبع قانون است، نه مساوی قانون.

حجت الاسلام راستگو، پایه گذار فعالیت های تبلیغی در زمینه کودک و نوجوان بود

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام راستگو را پایه گذار فعالیت های تبلیغی در زمینه کودک و نوجوان دانست و بر استمرار خلاقیت آن مرحوم در فعالیت های تبلیغی از سوی مبلغان تأکید کرد.

پیشبری فقه فعال امام(ره) با ایجاد رشته‌های تخصصی فقهی

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه با پیش بردن فقه فعال امام می‌توانیم بر چالش‌ها پیروز شویم،‌ گفت: لازمه آن ایجاد ابواب و رشته‌های جدید تخصصی و رفتن به سمت تقویت شاخه‌های جدید فقهی است.

ترور شهید فخری زاده تجلي درماندگي و استيصال نظام استكبار جهاني است

روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن محکوم کردن ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده، اين حادثه تروريستي را تجلي درماندگي و استيصال نظام استكبار جهاني از رشد علمي ايران اسلامي دانست.

فعالیت های خلاقانه مکمل فعالیت های تبلیغی می شوند

رئیس مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق گفت: اگر مبلغان دارای ایده خلاق و نو در قالب یک گروه برای دریافت خدمات آموزشی در این مرکز پذیرش شوند، هیچگونه مانعی با ادامه فعالیت های تبلیغی آنها بوجود نمی آید.

کارگاه آموزشی دانش افزایی مبلغین برگزار شد

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان شعبه جنوب شرق کشور از برگزاری ادامه کارگاه آموزشی دانش افزایی و توانمند سازی ویژه مبلغین بومی شعبه جنوب شرق کشور به همت این شعبه و با همکاری قطب تعمیق ایمان دینی و مبارزه با جریانها و فرق انحرافی برگزار شد.

پیام رئیس دفتر تبلیغات اسلامی به شهادت محسن فخری زاده

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور پیامی تاکید کرد: شهادت محسن فخری زاده بیش از پیش کابوس جان دشمنان و بدخواهان نظام خواهد شد و در عزم و اراده این ملت برای ادامه راهی که صیادشیرازی ها، سلیمانی ها و فخری زاده ها انتخاب کرده اند، خللی وارد نخواهد کرد.

مراتب اعمال قدرت دشمنان اسلام

عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) گفت: دشمنان کشورهای اسلامی برای پیشبرد اهداف اشغالگرانه خود در گام اول از جنگ سخت و در مرحله بعد از کودتا و در نهایت از جنگ نرم استفاده می کنند.

وبینار نشست علمی «تحلیل محتوای جنسی ویدئوهای درخواستی ضبط شده» برگزار می شود

وبینار نشست علمی «تحلیل محتوای جنسی ویدئوهای درخواستی ضبط شده (vod)» به همت پژوهشکده اخلاق و معنویت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و کارگروه عفاف دفتر تبلیغات اسلامی 6 آذرماه برگزار می شود.

سمینارپروژه‌ها؛ ظرفیت مناسبی برای معرفی فعالیت‌های پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس حوزه ریاست پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی سمینارپروژه‌ها را ظرفیت مناسبی برای معرفی فعالیت‌های پژوهشی معاونت پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی دانست و به پخش این سمینارپروژه ها از طریق فضای مجازی اشاره کرد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما