سه‌شنبه 1 مهر 1399   23:13:53
(جهش تولید)

print

آرشیو

دفتر تبلیغات اسلامی پیشران فعالیت های فرهنگی در کشور است

عضو دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه در حوزه عفاف و حجاب در جنگ رسانه ای با دشمن هستیم، گفت: دفتر تبلیغات اسلامی در فعالیت های فرهنگی پیشران بوده و قطب های فکری وفرهنگی را در این باره تشکیل داده است.

شروع همکاری علمی حوزه و دانشگاه از دفتر تبلیغات اسلامی/ ۷۰ درصد از رشته های علمی در حوزه های غیرعلوم انسانی هستند

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به ارتباط مناسب میان این وزارتخانه و دفتر تبلیغات اسلامی گفت: در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم زیرساخت ها به نوعی فراهم است و این نقطه می تواند شروع همکاری حوزه و دانشگاه از نظر علمی هم باشد.

اکثر فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی مسأله محور و متناسب با نیازهای نظام است

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به مسأله محور شدن فعالیت های این دفتر گفت: پژوهشکده های این دفتر، برخی 80 درصد و برخی دیگر 100 درصد از پژوهش هایشان مسأله محور است.

تلاش و محصولات علمی می‌تواند دشمنان انقلاب اسلامی را ناکام کند

معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بر ضرورت مجهز شدن بیش از پیش طلاب و دانشجویان به سلاح علم تأکید کرد و گفت: دانشجویان و طلاب باید با تمام توان در مسیر تقویت بنیه علمی خود و کشور اسلامی ایران گام بردارند.

تأکید رئیس دفتر تبلیغات اسلامی بر انجام کار ماندگار در عرصه شهید و شهادت

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به ظرفیت های این دفتر در زمینه های پژوهشی، رسانه ای، فضای مجازی، هنری و...، از آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی در برگزاری کنگره شهدای استان قم خبر داد.

دوره نیمه حضوری پودمانی تربیت مبلغ برگزار می شود

مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از طلاب و روحانیون دارای پرونده تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی، جهت شرکت در دوره آموزشی تربیت مبلغ (ارتقاء رتبه تبلیغی) ثبت نام بعمل می آورد.

نحوه برگزاری کلاس‌های آموزشی مؤسسه معصومیه در سال تحصیلی جدید

معاون آموزش موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه دفتر تبلیغات اسلامی گفت: برنامه نیمسال اول تحصیلی1400-1399 این مؤسسه بر اساس رعایت پروتکل‌های بهداشتی با توجه به وضعیت کنونی استان در ایام کرونا تنظیم و ارائه شد.

علل و عوامل اقدامات موهن دشمنان اسلام/ اهانت به مقدسات اسلام واکنشی انفعالی در برابر گرایش به اسلام است

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن ابراز تأسف از عملکرد برخی از کشورهای اسلامی در برابر استکبار، به تبیین علل و عوامل اقدامات توهین آمیز دشمنان اسلام پرداخت.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما