چهارشنبه 1 ارديبهشت 1400   23:56:07

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

آرشیو

امروز باید درصدد تربیت مبلغان فعال در عرصه بین الملل باشیم / برای رسیدن به پیشرفت باید واقع بین بود

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه ابتهاج و رضایت از وضع موجود مانع از واقع بینی می شود، بر ضرورت تربیت مبلغان فعال در عرصه بین الملل تأکید کرد.

تشریح برنامه های تبلیغی ماه مبارک رمضان/ انتشار ره توشه ویژه انتخابات

معاون فرهنگی و تبلیغی: تهیه و انتشار ره توشه ویژه انتخابات ۱۴۰۰ است، که حاوی نکات انتخاباتی از مقام معظم رهبری، مراجع معظم تقلید و اندیشمندان سیاسی، می باشد که در حال آماده سازی است، و تا چند روز آینده منتشر و در اختیار علاقمندان قرار خوهد گرفت.

جزئیات و محورهای همایش ملی «معنویت و علوم اسلامی»

دبیر علمی همایش ملی «معنویت و علوم اسلامی» به ارائه گزارشی از روند فعالیت های این همایش پرداخت و گفت: تولید ادبیات غنی در زمینه معنویت و ایجاد تحرک و پویایی لازم میان علمای حوزوی و دانشمندان از اهداف این همایش است.

کلان پروژه «کارآمدی خانواده بر اساس تعالیم اسلامی» در دست اقدام است

مدیر کلان پروژه کارآمدی خانواده با اشاره به مبتنی بودن کلان پروژه «کارآمدی خانواده براساس تعالیم اسلامی» بر رویکردهای مطالعات اخلاقی، اعتقادی، اجتماعی و روانشناختی، گفت: به جای پرداختن به آسیب ها، تمرکز خود را بر روی توانمندسازی خانواده ها با هدف پیشگیری از آسیب ها قرارداده ایم.

اطلاعیه فعالیت های فرهنگی، تبلیغی مبلغان ویژه ماه مبارک رمضان۱۴۰۰

با توجه به شرایط بوجود آمده در کشور بخاطر شیوع ویروس کرونا، اطلاعیه فعالیت های فرهنگی، تبلیغی مبلغان ویژه ماه مبارک رمضان۱۴۰۰ توسط اداره کل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی منتشر شد.

ضرورت تقویت حضور پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در فعالیت های بین المللی

قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل ضمن بیان پیشنهادی مبنی تدوین نقشه راه بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، بر ضرورت تقویت حضور این پژوهشگاه در فعالیت های بین المللی تأکید کرد.

مجموعه 6 جلدی «از قرآن بپرسیم» منتشر شد

مجموعه 6 جلدی «از قرآن بپرسیم» در عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تولید کتب پاسخ به شبهات، از سوی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، تهیه و به همت مؤسسه بوستان کتاب منتشر شد.

عدم مدیریت فضای مجازی شکست در آینده را به دنبال خواهد داشت

رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به نفوذ فضای مجازی تا شخصی‌ترین لحظات زندگی انسان، خاطرنشان کرد: اگر مدیریت فضای مجازی را نداشته باشیم و قدرت مدیریت فضای مجازی را حاصل نکنیم، آینده را خواهیم باخت و آن حکمرانی مطلق از کنترل ما خارج خواهد شد.

رویداد ملی ایده پردازی «کاریزمَن 4» تمدید شد

رویداد ملی ایده پردازی «کاریزمَن 4» با موضوع «الگوی آشتی و مصالحه» که به همت مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق برگزار می شود، تا پنجم اردیبهشت ماه تمدید گردید.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما