جمعه 7 آذر 1399   22:52:23
(جهش تولید)

print

به همت دفتر تبلیغات اسلامی صورت گرفت؛

انتشار فراخوان پیشنهاد موضوعات «نشریه ره توشه» ویژه خانواده

  • خلاصه :فراخوان پیشنهاد موضوعات«نشریه ره توشه» ویژه خانواده به همت گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با هدف شناسایی موضوعات مورد نیاز جامعه در حوزه زن و خانواده منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با هدف شناسایی موضوعات مورد نیاز جامعه در حوزه زن و خانواده از صاحب نظران و نویسندگان جهت شرکت در فراخوان پیشنهاد موضوعات «نشریه ره توشه» ویژه خانواده دعوت به عمل می آورد.

با توجه به شرایط مندرج در اطلاعیه این فراخوان، موضوعات پیشنهادی می بایست کاربردی و در راستای نیازهای روز جامعه، بکر و جدید و به صورت مختصر و در حد ۳۰۰ کلمه توضیح داده شود و به محورها و ریز موضوعات اشاره شود.

محورهای این فراخوان اعم از خانواده و جمعیت، خانواده و اقتصاد، خانواده و تربیت فرزند، خانواده و روابط خویشاوندی، خانواده و عفاف و حجاب، خانواده و تربیت، خانواده و آسیب های اجتماعی، زن و اشتغال، زن و مدگرایی، زن و حقوق فردی و اجتماعی و زن و آسیب های اجتماعی است.

شایان ذکر است به ارائه کنندگان بهترین موضوعات، جوایز نقدی و تقدیرنامه اعطا خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در این فراخوان می توانند تا ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۹ نسبت به ارسال آثار خود از طریق نشانی اینترنتی https://www.balagh.ir اقدام فرمایند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما