يكشنبه 4 آبان 1399   14:07:17
(جهش تولید)

print

آرشیو

عدم محدودیت در زمینه های نوآوری در دفتر تبلیغات اسلامی

مشاور عالی رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، دفتر تبلیغات اسلامی را مجموعه ای چند ساحتی و چند وجهی دانست و گفت: در زمینه های نوآوری محدودیتی ندارد و حتی می توان تهدیدی مثل کمبود بودجه را به فرصت تبدیل کرد.

انتشار فراخوان پیشنهاد موضوعات «نشریه ره توشه» ویژه خانواده

فراخوان پیشنهاد موضوعات«نشریه ره توشه» ویژه خانواده به همت گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با هدف شناسایی موضوعات مورد نیاز جامعه در حوزه زن و خانواده منتشر شد.

عضویت دو نفر از مدیران دفتر تبلیغات اسلامی در شورای آموزش حوزه علمیه خراسان

مدیر حوزه علمیه خراسان در حکمی حجج اسلام والمسلمین مسعودی «رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی» و مجتبی الهی خراسانی «رییس میز توسعه و توانمندسازی علوم اسلامی» را به عضویت شورای آموزش حوزه علمیه خراسان منصوب کرد.

اهداف و قابلیت های سایت نظام سازی قرآنی

​​​​​​​رئیس اداره فناوری و فرآوری اطلاعات پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن دفتر تبلیغات اسلامی اهداف و قابلیت های سایت نظام سازی قرآنی را تبیین کرد.

توجه به رویکرد کاربر مداری در پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس گروه اشاعه اطلاعات و تبادل دانش پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی گفت: توجه به رویکرد کاربر‌مداری پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی باعث شده است که بازخوردهای کاربران و پژوهشگران رصد شود و فرایندهای پیچیده به طور مرتب مورد بازنگری قرار گیرد که این امر در سیر تکاملی پایگاه ملموس است.

مومو کیست و چالش مومو چیست؟

آیا «مومو» وجود دارد؟ کودکان ما در فضای مجازی در معرض چه آزارهایی هستند؟ خودکشی کودک 11 ساله خوزستانی به چه علت بود؟ والدین باید در مقابله چنین آسیب‌هایی چه کنند؟

ضرورت استفاده از اصطلاحنامه های علوم اسلامی در تدوین ویکی علوم اسلامی

رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی بر ضرورت استفاده از اصطلاحنامه های علوم اسلامی در تدوین ویکی علوم اسلامی در جهت پیروی از ساختار درست، صحیح، نظم و پرهیز از دوباره کاری تأکید کرد.

ضرورت ورود طلاب در مباحث تخصصی و به روز بودن آنها

مدیر گروه فلسفه و کلام اسلامی مؤسسه معصومیه، عدم کوتاهی در کسب عمیق علوم و تهذیب نفس و خودسازی را از عوامل موفقیت گذشتگان دانست و بر ضرورت ورود طلاب در مباحث تخصصی و به روز بودن آنها تأکید کرد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما