سه‌شنبه 19 فروردين 1399   17:06:02
(سال رونق تولید)

print

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد: 

برگزاری گردهمایی بزرگ مبلغان محرم با حضور رییس قوه قضائیه

  • خلاصه :معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از برگزاری گردهمایی بزرگ مبلغان ماه محرم در قم با حضور رییس قوه قضائیه در 7 شهریورماه 98 خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین سعید روستا آزاد در گفت و گویی اظهار داشت: برگزاری گردهمایی بزرگ مبلغان، از جمله اقدامات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی پیش از ماه محرم ویژه مبلغان اعزامی می باشد. 

وی گفت: در این مراسم حجج اسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی "رییس قوه قضائیه" و احمد واعظی "رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم" به سخنرانی خواهند پرداخت.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تصریح کرد: این گردهمایی روز 5 شنبه 7 شهریورماه از ساعت 10 تا 12 در مرکز همایش های غدیر قم واقع در خیابان معلم برگزار خواهد شد. 

وی افزود: قریب به 8500 نفر از قم و حدود 3000 نفر از شعب دفتر تبلیغات اسلامی از شب اول محرم تا شب شهادت امام سجاد(ع) به مناطق مختلف تبلیغی اعزام می‌شوند و به برگزاری برنامه‌ های متنوع مانند اقامه نماز جماعت اول وقت در ایام محرم، هدایت و تقویت مراسم عزاداری به ویژه ایام عاشورا و تاسوعا، جلوگیری از ترویج خرافات، توجه دادن و تبیین اهمیت امر به معروف و نهی از منکر می ‌پردازند . 

حجت الاسلام والمسلمین روستا آزاد اظهار داشت: تبیین مباحثی در زمینه سبک زندگی اسلامی، ازدیاد نسل و اقتصاد، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، تبیین نشانه ‌های ظهور، حکومت مهدوی و وظایف انسان منتظر، تشکیل جلسات سخنرانی وعظ و خطابه و حلقه‌ های معرفت با محوریت مباحث قرآنی از برنامه ‌های دیگر مبلغان است.

وی خاطرنشان کرد: این مبلغان در ایام تبلیغ خود فعالیت‌ هایی مانند تبلیغ چهره به چهره، ارتباط با نسل جوان، تبیین ارزش‌ ها و دستاوردهای انقلاب، بصیرت‌افزایی و دفاع از مبانی انقلاب به ‌ویژه اصل ولایت‌ فقیه، نظارت بر پرهیز از اسراف در سفره‌ های اطعام و نذورات، دعوت مردم به وحدت و پرهیز از تفرقه و اختلاف را در دستور کار دارند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما