پنجشنبه 14 آذر 1398   21:42:41
(سال رونق تولید)

print

آرشیو

تربیت محوری در مدارس با هنرهای تجسمی تلفیق شود

رئیس میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن دفتر تبلیغات اسلامی گفت: تلفیق طرح «تربیت محور» با هنرهای تجسمی می تواند در طول سالی که دانش آموز در مدرسه حضور دارد، دائماً پیام را منتقل کند و در ذهن او فضای تربیتی را رقم می زند.

نشست علمی «الحاد مدرن» برگزار شد

نشست علمی «الحاد مدرن» به همت گروه علمی کلام مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی برگزار و چارچوب نظری و مؤلفه های الحاد مدرن مطرح شد.

تبلیغ دین در همسایگی غار علیصدر

گروه فرهنگی تبلیغی یاوران دین شهرستان فامنین وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم فعالیت های تبلیغی این گروه در غار علیصدر را تبیین کرد.

تضمین کننده عدالت فرایندی نه نهادهای فرهنگی، بلکه قوه قضائیه است

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، عدالت فرایندی در فرهنگ را اعطا و تضمین حق سخن گفتن و گفتگوی آزاد و امن خواند و افزود: تضمین کننده این عدالت، فرایندی نه نهادهای فرهنگی بلکه قوه قضائیه است.

کارگاه آموزشی «سواد مصرف کالاهای فرهنگی» برگزار شد

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور از برگزاری کارگاه آموزشی «سواد مصرف کالاهای فرهنگی» ویژه معلمین و فرهنگیان شهر زاهدان به همت این دفتر خبر داد.

اعزام هفتگی 167 مبلغ در استان خوزستان

سرپرست اداره فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان از اعزام هفتگی و مستمر 167 مبلغ به مناطق هدف استان خوزستان خبر داد.

لوازم اجرای مناسب طرح تبلیغ «تربیت محور»

مدیر کل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغیدفتر تبلیغات اسلامی گفت: لازمه اجرای مناسب این طرح و اثر بخشی تربیتی مطلوب آن بر دانش آموزان، آگاهی مدیران مدارس نسبت به جزئیات این طرح و حمایت و همکاری با مبلغان می باشد.

حضور مبلغان در فضاهای درمانی مستند سازی شود/ انتشار کتاب تبلیغ بالینی توسط دفتر تبلیغات اسلامی

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: دیگران باید به صورت مستند بدانند که حضور یک مبلغ در محلی مانند بیمارستان و بر بالین بیماران می تواند چه فوائد و اثراتی داشته باشد.

سه حوزه مهم بایسته های پاسخگویی در فضای مجازی

رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در نظر گرفتن فضای مجازی به مثابه رسانه، محیط و امتداد پاسخگویی را سه حوزه مهم بایسته های پاسخگویی در فضای مجازی دانست و گفت: صِرف پیدایش فضای مجازی پاسخی برای سؤالات بغرنج گذشته بشر است.

سند مرجعیت علمی قرآن کریم در دفتر تبلیغات اسلامی تدوین و ارائه شد

نخستین نشست هم اندیشی «مرجعیت علمی قرآن و تأثیر آن بر علوم»، به همت کارگروه مرجعیت ذیل میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآن دفتر تبلیغات اسلامی، برگزار و سند مرجعیت علمی قرآن کریم در دفتر تبلیغات اسلامی تدوین و ارائه شد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما