پنجشنبه 28 شهريور 1398   20:08:21
(سال رونق تولید)

آرشیو

اعزام 480 مبلغ در طرح اوقات فراغت تابستان

مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: در طرح اوقات فراغت تابستان سال جاری بیش از 480 مبلغ را بر اساس منابع و اعتباراتی که داشتیم، در قالب شیوه ای جدید به برخی از مناطق بالفعل تبلیغی اعزام کردیم. 

برگزاری نشست «بررسی تأثیر مخرب یا سازنده زبان انگلیسی در تمدن سازی اسلامی»

در نشست «بررسی تأثیر مخرب یا سازنده زبان انگلیسی در تمدن سازی اسلامی» به ظرفیت های انقلاب اسلامی و معارف اسلامی برای ارائه شدن به جامعه جهانی اشاره و انتقال فرهنگ اسلام و انقلاب اسلامی از طریق زبان انگلیسی یک رسالت عنوان شد.

اعزام 582 مبلّغ در دهه اول محرم از شعبه جنوب شرق کشور

دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور با فرارسیدن دهه اول محرم الحرام و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) 582 مبلّغ را به مناطق مختلف جنوب شرق کشور اعزام کرد.

دوره پنج روزه ماجرای زندگی ایرانی برگزار شد

دبیر میز سبک زندگی اسلامی گفت: دوره پنج روزه ماجرای زندگی ایرانی به همت این میز در قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با هدف تقویت جمعی از جامعه نخبگانی و فرهیختگان کشور در مسئله سبک زندگی اسلامی برگزار شد.

پاسخ به ۱۰ هزار سؤال در روز توسط مرکز پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به پاسخ به سؤالات به سه روش تلفنی، فضای مجازی و مکتوب گفت: در همه بخش ها، روزانه به طور متوسط ۱۰ هزار سؤال مطرح میشود که 6 هزار مورد به بخش تلفنی اختصاص دارد. 

آموزش مدیران کانون های مساجد کشور توسط دفتر تبلیغات اسلامی

در دیدار دبیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با رئیس قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی مقرر شد این قطب با طراحی یک بسته ویژه آموزشی، دوره هایی را برای مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار کند.

برگزاری کارگاه آموزشی اخلاق حرفه ای تبلیغ دین

کارگاه آموزشی اخلاق حرفه ای تبلیغ دین در راستای اهداف قطب اخلاق خانواده و سبک زندگی به همت اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ویژه مبلغان اعزامی ماه محرم برگزار شد.

گفتمان مقاومت، رویکرد دشمن را هم تغییر داد

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: 4 ماه مقاومت کردیم و گفتمان‌مان مقاومت شد تا دشمن فرار کرد؛ ترامپ تهدید کرد چرا هواپیمای جاسوسی‌اش زده شد؛ برنامه برای حمله داشت که ما هم خبر داشتیم؛ خودش متوجه شد اگر دچار خطایی شود، همه ریشه‌هایش در منطقه از بین خواهد رفت.

انتشار جلد سوم از کلان پروژه «تحلیل واژگان مشابه در قرآن»

مدیر گروه فرهنگ‌نامه‌ها و معاجم قرآنی پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با اعلام خبر انتشار جلد سوم «فرهنگ‌نامه تحلیل واژگان مشابه در قرآن» به معرفی این اثر پرداخت.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما