شنبه 21 تير 1399   19:02:18
(جهش تولید)

print

آرشیو

اولین نشست دیدار و گفتگو با اصحاب قلم پژوهشکده اسلام تمدنی در سال 99 برگزار شد

اولین نشست دیدار و گفتگو با اصحاب قلم پژوهشکده اسلام تمدنی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در سال 99 با حضور و ارائه مؤلف کتاب «نقش شیعه در تاریخ ‌نگاری اسلامی» برگزار شد.

جریان تبلیغ باید مستمر و جاری باشد

مدیرکل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: اگر به دنبال اثر بخشی و جریان سازی فعالیت تبلیغی مبلغان در بین مخاطبان هستیم، جریان تبلیغ باید یک جریان مستمر و جاری باشد.

عصر شعر «نجمه» برگزار شد

عصر شعر «نجمه» ویژه بانوان رضوی با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و آستان قدس رضوی برگزار شد.

خلأ نظریه عدالت در گفت‌وگوی ویژه تسنیم با استاد واعظی/ «شبه‌علم» بر مدیریت‌ها حاکم شده/ صنعت ارتقای فعلی، اساتید را به بیراهه می‌کشاند/ برخی کارهای فوری باید در عدالت انجام شود

در جامعه ما «شبه‌علم» بر مدیریت جامعه حاکم است. «شبه‌علم» یعنی مدیران، نمایندگان مجلس، قانون‌گذاران و بخش‌های مختلف حاکمیتی ما بیشتر به تجربه و شناخت‌های فردی و محیطی خود متکی هستند و بیشتر روی شهود و تجربه فردی تصمیم می‌گیرند.

بررسی «روش مواجهه با انسان‌هاي مصيبت ديده از منظر آموزه‌هاي ديني و روانشناسي اخلاق»

جلسه دفاعیه پایان نامه با موضوع «روش مواجهه با انسان‌هاي مصيبت ديده از منظر آموزه‌هاي ديني و روانشناسي اخلاق» در رشته اخلاق و تربیت اسلامی مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه برگزار شد.

راه اندازی مرکز نوآوری در دفتر تبلیغات اسلامی

در نشست شورای میز آموزش و پرورش، راه اندازی مرکز نوآوری و خلاقیت در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از سوی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه این دفتر مطرح گردید.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما