دوشنبه 31 شهريور 1399   10:05:52
(جهش تولید)

print

آرشیو

شروع همکاری حوزه و دانشگاه از نظر علمی از دفتر تبلیغات اسلامی/ ۷۰ درصد از رشته های علمی در حوزه های غیرعلوم انسانی هستند

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به ارتباط مناسب میان این وزارتخانه و دفتر تبلیغات اسلامی گفت: در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم زیرساخت ها به نوعی فراهم است و این نقطه می تواند شروع همکاری حوزه و دانشگاه از نظر علمی هم باشد.

اکثر فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی مسأله محور و متناسب با نیازهای نظام است

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به مسأله محور شدن فعالیت های این دفتر گفت: پژوهشکده های این دفتر، برخی 80 درصد و برخی دیگر 100 درصد از پژوهش هایشان مسأله محور است.

تأکید رئیس دفتر تبلیغات اسلامی بر انجام کار ماندگار در عرصه شهید و شهادت

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به ظرفیت های این دفتر در زمینه های پژوهشی، رسانه ای، فضای مجازی، هنری و...، از آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی در برگزاری کنگره شهدای استان قم خبر داد.

دوره نیمه حضوری پودمانی تربیت مبلغ برگزار می شود

مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از طلاب و روحانیون دارای پرونده تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی، جهت شرکت در دوره آموزشی تربیت مبلغ (ارتقاء رتبه تبلیغی) ثبت نام بعمل می آورد.

نحوه برگزاری کلاس‌های آموزشی مؤسسه معصومیه در سال تحصیلی جدید

معاون آموزش موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه دفتر تبلیغات اسلامی گفت: برنامه نیمسال اول تحصیلی1400-1399 این مؤسسه بر اساس رعایت پروتکل‌های بهداشتی با توجه به وضعیت کنونی استان در ایام کرونا تنظیم و ارائه شد.

علل و عوامل اقدامات موهن دشمنان اسلام/ اهانت به مقدسات اسلام واکنشی انفعالی در برابر گرایش به اسلام است

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن ابراز تأسف از عملکرد برخی از کشورهای اسلامی در برابر استکبار، به تبیین علل و عوامل اقدامات توهین آمیز دشمنان اسلام پرداخت.

راه اندازی مجدد اعزام مبلغان به زندان ها با رعایت پروتکل های بهداشتی

رئیس اداره امور مبلغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: به دلیل ایجاد شرایط خاص همه گیر شدن بیماری کرونا، اعزام مبلغین به زندان ها مدتی متوقف شده بود که اخیراً با رعایت پروتکل های بهداشتی از سر گرفته شد.

سیاست عرصه هدایت است نه عرصه ربوبیت و اربابی

معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: سیاست متدانی، معنویت کاذب را ارائه می دهد و ناگزیر است که یک معنویت جعلی و بدلی را در اشکال مختلف ارائه کند.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما