جمعه 26 دي 1399   17:54:26
(جهش تولید)

print

آرشیو

بررسی مسئولیت کیفری رانندگان وسایل نقلیه

مدیر پروژه «مسئولیت کیفری رانندگان وسایل نقلیه» به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت این پروژه پرداخت و گفت: این پروژه با 300 صفحه در گروه مسائل فقهی و حقوقی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی در حال انجام است.

مغلوب شدن و خسران؛ ثمره تهدید اقتصادی مسلمانان

معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به آیه ای از سوره انفال، گفت: سرانجام کسانی که مسلمانان را تهدید اقتصادی می کنند، مغلوب شدن و خسران و ورود به جهنم است.

شماره 3 دوفصلنامه «مطالعات سیاسی اسلام» منتشر شد

سومین شماره دوفصلنامه علمی ـ تخصصی (انگلیسی) Islamic Political Studies به همت پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی و اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.

مسابقه بزرگ کتابخوانی ویژه سالگرد شهید سلیمانی

معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، مسابقه کتابخوانی را با محوریت کتاب شاخص های مکتب سلیمانی برگزار می کند.

منویات مقام معظم رهبری در دستاورد های 10 ساله دفتر تبلیغات اسلامی متجلی شد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم، با بیان این که منویات مقام معظم رهبری در دستاوردهای ده ساله دفتر تبلیغات اسلامی متجلی شده است، گفت: اگر این رویکردها به بخش های دیگر حاکمیت هم سرایت کند، شاهد تحولات بنیادی در کشور خواهیم بود.

برگزاری 60 جلسه کارگروه تخصصی جهت بررسی پایان نامه های سطح 3 و 4 در یکسال اخیر

معاون پژوهشی مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه با بیان اینکه تا کنون بیش از هزار پژوهش پایانی در مقاطع دو و سه توسط طلاب مؤسسه تدوین شده است، گفت: آماده سازی 50 تا صد درصدی شش کتاب از بین پایان نامه‌های فاخر طلاب مؤسسه معصومیه در حال انجام است.

رسانه تمدن ساز، ضرورت اجتناب ناپذیر

رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: همه آنچه در آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی قرار گرفته است، در تمدن ایرانی اسلامی عینیت خواهند یافت.

ضرورت ایجاد بانک کتب و مباحث علمی دانشمندان در دفتر تبلیغات اسلامی/ لزوم تبیین مسیرشناسی انقلاب با رویکرد مسئله محوری

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس گفت: جمهوری اسلامی بیش از 40 سال مسیری را طی کرده، لذا این مسیرشناسی خیلی حائز اهمیت است و قطب های فکری و فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی می تواند با رویکرد مسئله محوری این موضوع را پیگیری کند.

دستاوردهای دفتر تبلیغات اسلامی از افتخارات حوزه در عرصه روشنفکری دینی است

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: دستاوردها و رویکرد مسئله محوری در دفتر تبلیغات اسلامی بسیار عالی پیاده سازی و طراحی شده و ان شاءالله در تقویت همکاری نهاد امامت جمعه صفحات جدیدی را رقم خواهد زد.

رویکرد مسئله محوری دفتر تبلیغات اسلامی موجب تعالی و ارتقاء نظام در پرتوی نظام ولایی است

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر ضرورت بازدید مسؤولان نظام از دستاوردهای مسأله محوری دفتر تبلیغات اسلامی تأکید کرد و گفت: بنده معتقدم و تقاضا دارم که مسؤولان این دستاوردها و رویکرد مسئله محوری را ببینند و در رابطه با تعالی و ارتقاء نظام در پرتوی نظام ولایی کارهای زنده و ارزشمند می توان عرضه کرد.

قدردانی استاندار قم از مسئله محوری و دستاوردهای ده ساله دفتر تبلیغات اسلامی

استاندار قم با بیان اینکه رویکرد مسئله محوری به عنوان یک تحول مهم قابل تقدیر و امیدآفرین است، گفت: رویکرد نوآورانه و متناسب با نسل جوان در ارتباط با فضای مجازی می تواند سرآغاز تحول جدید در فعالیت های فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی محسوب گردد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31152796
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما