سه‌شنبه 16 آذر 1400   22:37:14

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

به منظور همکاری در امور پژوهشی صورت گرفت؛

امضای تفاهم‌نامه پژوهشکده الهیات و خانواده با شبکه مشاوران و روانشناسان اشراق استان اصفهان

  • خلاصه :پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به منظور همکاری در امور پژوهشی با شبکه مشاوران و روانشاسان اشراق استان اصفهان تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، سعید خانی «رئیس اداره امور پژوهشی پژوهشکده الهیات و خانواده» وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در گفت و گویی اظهار داشت: این تفاهم‌ نامه با هدف بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های دو مجموعه و در جهت تحقق اهداف مشترک امضاء شده است.

وی گفت: در آینده نزدیک ارتباط میان پژوهشگران، اعضای هیئت علمی و محققین شبکة اشراق و این پژوهشکده به صورت چشمگیری توسعة خواهد یافت.

رئیس اداره امور پژوهشی پژوهشکده الهیات و خانواده تصریح کرد: اجرای طرح‌های تحقیقاتی، تألیف یا ترجمة کتب و تنظیم مقاله‌های مرتبط و تدوین بسته‌های آموزشی، ارائه مشاوره های علمی پژوهشی در زمینه های مرتبط و برگزاری کرسی های نقد و نظریه پردازی و مناظره در موضوعات مرتبط با اتخاذ راهکارها و سیاست های تشویقی، برخی از محورهای همکاری دو طرف خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: به منظور اجرای بهینه محورهای اشاره شده در این تفاهم‌نامه، کمیتة مشترکی از نمایندگان شبکة اشراق و پژوهشکده تشکیل می‌شود که در خصوص اجرائی نمودن هر یک از موارد تصمیم‌گیری نموده تا پس از موافقت نهائی طرفین تفاهم‌نامه به مرحله اجرا درآید.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما