يكشنبه 9 آذر 1399   05:56:11
(جهش تولید)

print

آرشیو

واکنش رئیس دفتر تبلیغات اسلامی به شهادت محسن فخری زاده/ تاکید بر استمرار راه صیادشیرازی ها، سلیمانی ها و فخری زاده ها

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور پیامی تاکید کرد: شهادت محسن فخری زاده بیش از پیش کابوس جان دشمنان و بدخواهان نظام خواهد شد و در عزم و اراده این ملت برای ادامه راهی که صیادشیرازی ها، سلیمانی ها و فخری زاده ها انتخاب کرده اند، خللی وارد نخواهد کرد.

مراتب اعمال قدرت دشمنان اسلام

عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) گفت: دشمنان کشورهای اسلامی برای پیشبرد اهداف اشغالگرانه خود در گام اول از جنگ سخت و در مرحله بعد از کودتا و در نهایت از جنگ نرم استفاده می کنند.

وبینار نشست علمی «تحلیل محتوای جنسی ویدئوهای درخواستی ضبط شده» برگزار می شود

وبینار نشست علمی «تحلیل محتوای جنسی ویدئوهای درخواستی ضبط شده (vod)» به همت پژوهشکده اخلاق و معنویت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و کارگروه عفاف دفتر تبلیغات اسلامی 6 آذرماه برگزار می شود.

سمینارپروژه‌ها؛ ظرفیت مناسبی برای معرفی فعالیت‌های پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس حوزه ریاست پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی سمینارپروژه‌ها را ظرفیت مناسبی برای معرفی فعالیت‌های پژوهشی معاونت پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی دانست و به پخش این سمینارپروژه ها از طریق فضای مجازی اشاره کرد.

فروش اینترنتی و تلفنی بوستان کتاب

موسسه بوستان کتاب با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز خرید کتاب، نسبت به فروش اینترنتی و تلفنی کتاب در سراسر کشور اقدام کرده است.

کتاب «چکیده مقالات همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن» منتشر شد

رئیس اداره پژوهش پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی از انتشار کتاب «چکیده مقالات همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن» در 324 صفحه خبر داد.

فعالیت های فرهنگی باید هوشمندانه باشد/ ضرورت انجام فعالیت های فرهنگی بر اساس نیاز جامعه

رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه‌های تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی بر ضرورت انجام هوشمند فعالیت های فرهنگی تأکید کرد و گفت: فعالیت های فرهنگی باید با توجه به نیاز جامعه و شرایط زمانی و مکانی انجام شود.

انتشار کتاب «بر منبر خون» با مشارکت دفتر تبلیغات اسلامی / معرفی شهدای روحانی مدافع حرم در یک کتاب

کتاب بر منبر خون مشتمل بر زندگینامه شهدای روحانی مدافع حرم، اثر محمدرضا قربان زاده با مشارکت دفتر تبلیغات اسلامی از سوی انتشارات سراج اندیشه اسلامی منتشر شد.

انتشار سه کتاب از سلسله پرسمان‌های دینی دفتر تبلیغات اسلامی تا پایان سال جاری

رئیس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: سه کتاب «پرسمان کارآمدی نظام»، «پرسمان حیاء و مسائل جنسی» و «پرسمان تربیت اعتقادی کودک و نوجوان» در مرحله ویراستاری و صفحه آرایی است که تا پایان سال ۱۳۹۹ به چاپ خواهد رسید.

بسیجی؛ راه حل تمامی بن بست های فرهنگی

مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در یادداشتی بسیجی را بهترین الگو هستی در فرهنگ سازی دانست و آن را راه حل تمامی بن بست های فرهنگی عنوان کرد.

پیام تسلیت دفتر تبلیغات اسلامی بمناسبت درگذشت حجت الاسلام راستگو

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن راستگو از استادان حوزه علمیه و فعال در زمینه تربیت مربی و کارشناس مسائل دینی به خصوص کودک و نوجوان، را تسلیت گفت.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما