جمعه 26 دي 1399   18:15:10
(جهش تولید)

print

ویژه نامه الکترونیکی همایش بین المللی نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای منتشر شد+ دانلود

  • خلاصه :ویژه نامه الکترونیکی همایش بین المللی نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و به سردبیری محمدرضا قربان زاده منتشر شد.
به گزارش تبلیغ نیوز، ویژه نامه اطلاع رسانی همایش بین المللی نظریه انتظار در  اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) در مقدمه به معرفی پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم می پردازد و در ادامه مطالبی از حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک زایی معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام الاسلام والمسلمین الهی نژاد رئیس پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی در خصوص اهداف، محورها و برنامه های این همایش بین المللی دیده می شود.

ارائه برخی از چکیده مقالات فارسی و عربی ارسالی به این همایش از جمله چکیده مقاله اساتیدی همچون حجج اسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه( استاد پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)، عزالدین رضانژاد(پژوهشگر پژوهشگاه بین المللی المصطفی(ص)، محمدصادق یوسفی مقدم (رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)، محمد هادی همایون(استاد دانشگاه امام صادق(ع))، علیرضا صدرا(دانشیار دانشگاه تهران)، مصطفی صادقی کاشانی(استادیار پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)، محسن مهاجرنیا (استادیار پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی) و... از دیگر مطالب این ویژه نامه است.

ارائه گزارش 18 کرسی و پیش نشست همایش بین المللی نظریه انتظار در  اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی)، دیدگاه علما و مراجع در خصوص امام زمان(عج)و گزیده انعکاس اخبار مربوط به این همایش در رسانه ها از دیگر مطالبی است که در این ویژه نامه به چشم می خورد.

ویژه نامه الکترونیکی همایش بین المللی نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و به سردبیری محمدرضا قربان زاده در 70 صفحه منتشر شده و نسخه الکترونیکی آن نیز از طریق پایگاه خبری تبلیغ نیوز و پرتال دفتر تبلیغات اسلامی به نشانی www.Dte.ir قابل دریافت می باشد.
 
امتیاز دهی
 
 

ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31152796
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما