چهارشنبه 5 تير 1398   08:58:48
(سال رونق تولید)

انتصاب سردبیر جدید فصلنامه «فقه»

  • خلاصه :مدیرمسئول نشریه فقه در حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین رضا اسلامی را به‌عنوان «فصلنامه علمی - پژوهشی فقه» منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا ایزدپناه در این حکم آورده است:
اکنون که به یاری خداوند متعال، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در راستای بیانیه مأموریت و اهداف دفتر تبلیغات اسلامی و رهنمودهای مقام معظم رهبری، حرکت متین، استوار و اثربخش را در ارتقای توسعه علوم دینی و حوزوی شروع کرده است و در جهت پویایی فقه و بالندگی دیگر علوم اسلامی و حل مسائل نوپیدا، گام‌های پربار و نقش‌گذاری برداشته، قطع به یقین این مهم محقق نمی‌شد مگر با همت فضلای اهل قلم و توانا. در این مسیر که جناب‌عالی به‌حمدالله از مراتب علمی و سوابق درخشان در حوزه مطالعات و پژوهش‌های فقهی و کارهای مطبوعاتی توانا هستید، بدین‌وسیله به مدت دو سال به «سردبیری فصلنامه علمی - پژوهشی فقه» منصوب می‌شوید. امید است با تلاش متعهدانه و سنجیده حضرت‌عالی در سمت سردبیری «فصلنامه فقه» گام‌های نو، راه‌گشا و مؤثری در ساحت فقه‌پژوهی و مسائل نوپیدای فقهی برداشته شود.
شایسته است از تلاش‌های متعهدانه و برنامه‌ریزی‌های هوشمندانه جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر صرامی در به‌روزرسانی زمان انتشار نشریه فقه و ارتقای سطح علمی و فنی آن سپاس‌گزاری نموده و موفقیت ایشان را در کار انتشار دوفصلنامه «فقه مقارن عربی» و ارتقای پژوهشکده فقه و حقوق، از خداوند رحمان مسئلت نمایم.
افتخار است که مانند گذشته از تجربیات، افکار و انظار آن جناب در هیئت تحریریه فصلنامه هم‌چنان بهره‌مند خواهیم بود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
ravabet.omomi@dte.ir
3717199999
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما