سعیدی
به همت گروه فناوری اطلاعات پژوهشکده اسلام تمدنی؛ یازدهمین برنامه از برنامه های سخنرانی های علمی برگزار گردید. یازدهمین برنامه از برنامه های سخنرانی های علمی با موضوع بررسی عرفان حلقه بر مبنای کتاب عرفان در گرو حلقه ها با ارائه محمد مسعود سعیدی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، یازدهمین برنامه از برنامه های سخنرانی های علمی با موضوع بررسی عرفان حلقه بر مبنای کتاب عرفان در گرو حلقه ها، با حضور محمد مسعود سعیدی، جامعه شناس و عضو هیأت علمی پژوهشکده اسلام تمدنی به همت گروه فناوری اطلاعات پژوهشکده اسلام تمدنی و با همکاری روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.

فصل دوم کتاب عرفان در گرو حلقه ها، یافته های پژوهش میدانى که عمدتاً از میدان تحقیق و فعالیت های عینى اعضای عرفان حلقه به دست آمده، گزارش شده است و نظریۀ زمینه ای که حاصل پژوهش کیفى است، ارائه و تشریح مى گردد؛ علاوه بر این محقق خصوصاً در شبکه های مجازی عرفان حلقه مباحثاتى با مربى کلاس و اعضای دیگر عرفان حلقه داشته است. برخى از این گفتگوها نکات ارزنده ای را دربارۀ عرفان حلقه و میزان اعتبار ایده های ظاهری روشن مى کند.

در این مصاحبه نویسنده به توضیح آخرین آموزه های توجیه گر که همان داستان شبکه منفی است می پردازد. سپس یکی دیگر از آموزه های عرفان حلقه مسئله تلقین و مثال هایی از آن را بیان می کند.

 در پایان این جلسه آخرین بحث فرآیند جابه جایی نسبی یعنی پذیرش استدلال های کافی و قبول ادعاهای دیگری مورد بررسی واقع شد.

بررسی عرفان حلقه بر مبنای کتاب عرفان در گرو حلقه ها- محمد مسعود سعیدی- عضو هیأت علمی گروه حکمت و کلام جدید پژوهشکده اسلام تمدنی کانال آپارات پژوهشکده اسلام تمدنی

https://www.aparat.com/v/aELNg

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر

کلیه حقوق این سایت در اختیار دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی می باشد


 

 

   
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم (شعبه خراسان رضوي)
مجری سایت : شرکت سیگما