شنبه 3 مهر 1400   16:17:58

(تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها)

print

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی ویژه خوزستان در سال ۱۳۸۷ در کنار حوزه علميه استان با بخش‌هاي (آموزش عمومی، تخصصی و رسمی، فرهنگی تبلیغی، پژوهش، مرکز پاسخگویی به سوالات دینی، صندوق قرض الحسنه) و با هدف اجرای دو ماموریت تبیین معارف و آموزه‎‌های مکتب اهل بیت(علیهم‌السلام) با رویکرد به مسائل اعتقدی (نقد فرق ضاله) و توانمند سازی طلاب در امور محتوایی و روش تبلیغ تأسیس شد.

آرشیو

مبلغان در مناطق تبلیغی خود حلقه های معرفتی تشکیل دهند

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: مبلغ ما باید آنچنان باشد که پس از یک دوره تبلیغ در یک منطقه، در آن منطقه حلقه های تبلیغی و معرفتی با مدیریت مردم همان منطقه ایجاد نماید تا در نبود وی امر تبلیغ متوقف نشود.

ضرورت بهره مندی از شیوه تهاجمی در قبال هجمه های فرهنگی دشمن

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: همان طور که دشمنان از همه راه ها برای ترویج عقاید انحرافی بهره می گیرد، ما نیز باید در مقابله هر حربه او، مقابله به مثل کنیم و بلکه از حالت تدافعی و پدافندی به شیوه تهاجمی و آفندی روی بیاوریم.

گزارشی از جلسه کمیته جذب تبلیغ تخصصی مبلغان خوزستان

جلسه کمیته جذب تبلیغ تخصصی مبلغان خوزستان با حضور «مدیرکل تبلیغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی»، «رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان»، «رئیس اداره اعزام مبلغان و گروه‌های تبلیغ تخصصی»، «نماینده حقوقی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی» و جمعی دیگر از مدیران و کارشناسان امر به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

دوره مهارت های پاسخگویی به سؤالات شرعی برگزار شد

رئیس اداره آموزش‌های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان از آغاز دوره مهارت های پاسخگویی به سؤالات شرعی با حضور فعالان دفاتر پاسخگویی به سوالات شرعی در اهواز به همت این دفتر خبر داد.

قرارگیری مدرسه علمیه ای در اهواز تحت پوشش آموزش های دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان مدرسه علمیه امام علی بن ابی طالب(ع) اهواز را در خط مقدم فعالیت های تبلیغی دانست و گفت: همه طلاب این مدرسه علمیه تحت پوشش آموزش های دفتر تبلیغات اسلامی قرار می گیرند.

همایش بین المللی مهدویت در خوزستان برگزار می شود

همایش بین المللی «مهدویت» با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان، دانشگاه امیرالمومنین(ع) اهواز و پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار می شود.

اعلام آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان برای برگزاری دوره های مورد نیاز ائمه جمعه

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان برای برگزاری دوره های مورد نیاز ائمه جمعه این استان اعلام آمادگی کرد و گفت: بنای ما این است که امور هر شهر را با امام جمعه آن شهر هماهنگ کرده و به اجرا برسانیم.

انعقاد تفاهم نامه همکاری دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان با دانشگاه امیرالمومنین(ع) اهواز

دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی خوزستان با هدف همفکری، هم افزایی، تعامل و همکاری با دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) اهواز در عرصه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تبلیغی در چهارچوب اهداف، ظرفیت‌ها و مأموریت‌های دو نهاد، تفاهم نامه ای منعقد نمود.

1234>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما