_ _ _ _ _

 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

رابطه دوسویه انتخابات و انقلاب اسلامی در ایجاد و استمرار/ نقش قانون اساسی به عنوان قوه عاصمه در حکومت اسلامی
حجت الاسلام والمسلمین قطبی مهم ترین وجه تمایز جمهوری اسلامی با بقیه حکومت ها را التزام به احکام شرعی و نقش مردم در اداره و تداوم حکومت دانست و گفت: به عقیده میرزای نایینی زمانی که امام معصوم در رأس حکومت نیست، تمام آنچه اهداف یک حکومت الهی است در منظومه به هم پیوسته ای به نام قانون اساسی قرار می گیرد که به تأیید فقها و مردم می رسد.
چهارمین نشست علمی «شیوه های ترویج حضور حداکثری در انتخابات 1400»
دو مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) و مجتهده امین(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، چهارمین نشست علمی «شیوه های ترویج حضور حداکثری در انتخابات 1400» ویژه طلاب و دانش پژوهان و عموم علاقه مندان برگزار می کند.
رمز مشارکت حداکثری ‌از نگاه رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی / مردم ایران در ۲۸ خرداد مصداق آیه «فَاِنَّ حِزبَ اللهِ هُمَ الغالِبون» می‌شوند
رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: مردم ایران در ۲۸ خرداد مصداق آیه «فَاِنَّ حِزبَ اللهِ هُمَ الغالِبون» می‌شوند.
مراسم معرفی و رونمایی از کتاب «رسانه و فريب كاري»
رئیس اداره امور پژوهشی اداره کل پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کتاب «رسانه و فريب كاري» تحليل زمينه ها و عوامل فريب كاري در رسانه و راهكارهاي برون رفت، معرفی و رونمایی خواهد شد.
ارکان جمهوریت نظام/ شرکت در انتخابات از تکالیف اجتماعی مردم است
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با تشریح ارکان چهارگانه جمهوریت گفت: استقرار حکومت دینی و مشارکت‌های سیاسی مردم و شرکت در انتخابات از تکالیف اجتماعی مردم است.
افزایش رشته‌های سطح ۴ و ارتقای سطح دانش و مدرک طلاب
رئیس مؤسسه علامه مجلسی(ره) اصفهان گفت: علاوه بر سطح ۴ رشته شیعه‌شناسی که سال ۹۹ مجوز گرفته شد، امسال نیز موفق به اخذ مجوز سطح ۴ مشاوره اسلامی از مدیریت مراکز تخصصی حوزه‌ علمیه قم شدیم.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم. خداوند متعال را سپاسگزاریم که به ما و ملّت عزیزمان این توفیق را داد که یک بار دیگر در حرکتى و اقدامى که در سرنوشت کشور مؤثّر است، توفیق پیدا کنیم و شرکت کنیم. همین‌طور که اشاره کردید، این حقیقتاً یک حماسه است؛ و ان‌شاءالله امروز ملّت ایران نشان خواهند داد که به معناى حقیقى کلمه، حماسه به وجود خواهند آورد. توقّع بنده‌ى حقیر از ملّت عزیزمان این است که همه شرکت کنند ...
بیانات در گفت وگو با خبرنگاران صداوسیما پس از شرکت در انتخابات
برای متن کامل اینجا کلیک کنید
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما