سه‌شنبه 8 خرداد 1403   08:22:04

( جهش تولید با مشارکت مردم )

print

آرشیو

پیام تسلیت رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در پی شهادت حجت الاسلام والمسلمین دکتر رئیسی و همراهانشان

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با صدور پیامی در پی شهادت حجت الاسلام والمسلمین دکتر رئیسی و هیئت همراه در سانحه سقوط بالگرد حامل ایشان تصریح کرد: فرزند حوزه و ذریّه خدوم آل طه با نثار جان خویش و همکاران همراهش در راه خدمت به ملّت شریف و آبادانی کشور، دِین خویش را به نظام و انقلاب و اسلام ادا کرد.

بیانیه دفتر تبلیغات اسلامی در محکومیت حمله به کنسولگری ایران در دمشق/ خواستار پاسخ قاطع و بازدارنده هستیم

دفتر تبلیغات اسلامی، ضمن محکوم کردن حمله ددمنشانه و نیز نسل‌کشی وحشیانه رژیم صهیونیستی در فلسطین مظلوم و جنایات آن در سوریه و لبنان؛ خواستار پاسخ قاطع و بازدارنده نسبت به تجاوزات رژیم تروریست اسرائیل می‌باشد.

حضور رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در کمیسیون فرهنگی مجلس/ نقش مهم دفتر تبلیغات اسلامی در کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی در مجلس یازدهم از حضور مسئولان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: ارتباطی که دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با برخی از نهادهای رسمی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی کشور دارد منجر به کاهش آسیب‌ها و معضلات اجتماعی شده است.

تلاش برای حفظ هویت فرهنگی فرزندان ایران اسلامی، یک حرکت جهادی بزرگ است/ حادثه کرمان داغ سنگینی برای همه ما بود

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم: کسانی که همه جوانی خود را برای نشر معارف و ارزش ها در میان کودکان و نوجوانان کرده و برای حفظ هویت و موجودیت فرهنگی فرزندان ایران اسلامی متحمل زحمات و رنج ها شده اند، بدانند که این حرکت یک حرکت جهادی بزرگ است و قطعاً نزد خداوند مأجور خواهند بود.

آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی برای همکاری با سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع

حجت الاسلام و المسلمین واعظی اظهار داشت: دفتر تبلیغات اسلامی تجربه بسیار خوبی در همکاری با نیروهای مسلح در سال های متمادی در زمینه اعزام مبلغ داشته است. شاکله اماکن نظامی و نیروهای مسلح بر روی انضباط و نظم صورت گرفته است که این امر باعث می گردد زمینه های همکاری با این نهاد ها به صورت دقیق و مستمر صورت گیرد.

نشست علمی وحدت حوزه و دانشگاه در زاهدان

با حضور رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نشست علمی وحدت حوزه و دانشگاه در دانشگاه سیستان و بلوچستان شهر زاهدان برگزار شد.

مؤلفه های اصلی پژوهش در پسا انقلاب و پیشا انقلاب/ ضرورت جدی گرفتن پیامد های تکنولوژی/ حوزه دچار شکاف معرفتی در مورد تکنولوژی نشود

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در آئین افتتاحیه هفته پژوهش و نهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی ، مؤلفه های اصلی پژوهش در پسا انقلاب و پیشا انقلاب را تبیین کرد.

علوم انسانی اسلامی در برزخ سنت و مدرنیته گیر افتاده است

سلسله نشست‌های بازخوانی انتقادی ایده‌های دانشگاه اسلامی، علوم انسانی اسلامی و وحدت حوزه و دانشگاه به همت میز علوم انسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در دانشگاه باقرالعلوم علیه‌السلام برگزار شد.

قدردانی رئیس دفتر تبلیغات از توجه ششمین دوره جشنواره شعر حوزه به بُعد معرفتی/ حمایت جدی تر از انجمن های ادبی هنری طلاب

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با قدردانی از توجه ششمین دوره جشنواره شعر حوزه به بُعد معرفتی گفت: از شاعر حوزوی این انتظار وجود دارد که هم ابعاد معرفتی شعرش قوی باشد و هم احساس تعهد و تعلقش به فرهنگ دینی جامعه تقویت شود و انجام وظیفه کند.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما