شنبه 16 اسفند 1399   18:05:50
(جهش تولید)

print

آرشیو

تشریح برنامه های همایش بین‌المللی «بیانیه گام دوم انقلاب و جهان اسلام» در جمع خبرنگاران

دبیر همایش بین‌المللی «بیانیه گام دوم انقلاب و جهان اسلام» از برگزاری این همایش در روز دوشنبه 18 اسفندماه 99 با حضور معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری خبر داد.

دفتر تبلیغات اسلامی و بسیج، میراث ماندگار امام خمینی(ره)/ امام راحل توانست نظریه ولایت فقیه را به میدان عمل بیاورد

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم دفتر تبلیغات اسلامی و بسیج را از جمله میراث ماندگار امام راحل عظیم الشان دانستند که پس از ارتحال امام، با زعامت رهبر معظم انقلاب، آثار و خدمات ارزشمند زیادی را به ثمر نشانده اند و از این رو وظیفه دارند تا در ترویج اندیشه های اصیل امام تلاش کنند.

لزوم جذب و توجه به مخاطبین عرب زبان داخل و خارج کشور از بستر ماهواره و رسانه ها

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، نمایندگی خوزستان این دفتر را جزو خط مقدم فعالیت های جهادی دانست و گفت: در این سال ها شاهد فعالیت های جهادی این نمایندگی بودیم و گواه این امر، افزایش برنامه ها و کیفیت آنها بود که امیدواریم در سال پیش رو هم تفاوت معناداری پیدا کند.

برگزاری تکریم و تقدیر از تلاش های 12 ساله رییس سابق مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

در جلسه ای با حضور رییس دفتر تبلیغات اسلامی، مدیران و کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی از تلاش های 12 ساله حجت الاسلام والمسلمین مخدوم «رییس سابق این مرکز» قدردانی شد.

هنر و رسانه در دفتر تبلیغات اسلامی قدمت دارد اما راه سختی در پیش داریم

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: دفتر تبلیغات اسلامی در زمینه هنر و رسانه قدمت دارد و در عرصه فضای مجازی نیز اداره کل تبلیغ نوین را داشتیم و چندین سال کار شده و میراث معاونت فرهنگی و تبلیغی در معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه آمده است ولی راه سختی در پیش داریم.

انتصاب عضو هیأت مدیره موسسه فرهنگی فردوس وسف

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در حکمی سیدعلی حسینی را به عنوان «عضو هیأت مدیره موسسه فرهنگی فردوس وسف و نماینده ریاست دفتر در آن مؤسسه» منصوب کرد.

مسأله تبلیغ، جوهره اصلی و اساس تأسیس دفتر تبلیغات اسلامی است/ ارائه خدمات دینی و اجتماعی؛ عامل ایجاد معنویت در افراد

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به اهمیت مسأله تبلیغ در فعالیت های این دفتر گفت: راه اندازی استودیوی مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی، نشان از اعتقاد این دفتر به نو شوندگی طرق تبلیغ و بسط فرهنگ دینی است.

حوادث فضاحت ‌بار اخیر آمریکا درس عبرت ارزیابی های غیرواقعی باشد/ خطای محاسباتی آمریکا همچنان در حال تکرار است

دفتر تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای حوادث فضاحت‌بار اخیر آمریکا و موفق بودن حرکت ۴۲ ساله انقلاب اسلامی را درس عبرتی برای افراد و کشورهایی دانست که در خصوص توانایی‌های آمریکا و برخی قدرت ها ارزیابی‌های غیرواقعی دارند.

هر پست مدیریتی مدیون 73 شهید است

مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: بر اساس آمار شهدا، هر پست مدیریتی مدیون 73 شهید است و یک کربلا شهید، برای یک پست شهید شدند.

تمام عناصر سازمانی در موفقیت های دفتر تبلیغات اسلامی دخیل هستند/ انعکاس بالای اخبار دفتر تبلیغات اسلامی در رسانه ها

معاون منابع انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه همه عناصر سازمانی در موفقیت های این دفتر دخیل هستند، گفت: امروز اگر در معاونت ها موفقیتی کسب می شود، همه عناصر دخیل، مأجور و سهیم هستند و باید نسبت به خدمت در این نهاد حوزوی افتخار کنند.

123456>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما