يكشنبه 6 فروردين 1402   04:35:49

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

آرشیو

تراث عظیم دینی و فرهنگی نقطه قوت ما برای تولیدات سینمایی است/ شاهد رشد کیفی تولیدات سینمای دینی هستیم/ جشنواره‌ای که اشک رئیس دفتر تبلیغات اسلامی را درآورد!

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و نماینده رهبر انقلاب در امور دانشجویان ایرانی اروپا با بیان اینکه نقطه قوت ما در تولید آثار هنری و سینمایی، ظرفیت پیام، غنای فرهنگی و تراث عظیم فرهنگی است گفت: می‌توان با فیلم و تصویرگری نچندان پرخرج، افراد را تحت تأثیر قرار داد و برخی از آثار در جشنواره همینطور بود و حتی هنگام مشاهده اشک من و معاونانم را نیز در آورد.

ظرفیت‌های #سینما و #جشنواره_فیلم_اشراق/ شاهد اوج گیری در تولید فیلم های دینی هستیم/ حمایت بیشتر از فعالیت های هنری تصویری حوزه

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی و نماینده رهبر معظّم انقلاب اسلامی در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا گفت: جشنواره فیلم اشراق نسبت به آنچه که در گذشته بود، یک گام خیلی معناداری به جلو است و در حوزه مستند و فیلم کوتاه دینی شاهد یک اوج گیری هستیم.

پیام تسلیت رئیس دفتر تبلیغات در پی در گذشت همسر شهید آیت الله مطهری

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در پیامی با تسلیت درگذشت همسر مکرمه شهید آیت‌الله مطهری تصریح کرد: آن بانوی مکرمه به سبب همراهی و حمایت از استاد شهید، حقی بزرگ بر حوزه فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی دارند.

تجدید بیعت کارکنان دفتر تبلیغات اسلامی با آرمان های بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی+ تصاویر

همچون سنوات گذشته، کارکنان دفتر تبلیغات اسلامی به عنوان اولین نهاد تشکیل شده به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با آرمان های بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر تجدید بیعت کردند.

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای مسئله محوری دفتر تبلیغات اسلامی در مجلس

نمایشگاه دستاوردهای مسئله محوری دفتر تبلیغات اسلامی در مجلس شورای اسلامی با شعار امتداد مسئله محوری در چرخه حکمرانی و با حضور جمعی از نمایندگان و روسای کمیسیون های مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

دیدار اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا با رهبر انقلاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، انجمن‌های اسلامی را یکی از ثروت‌های جمهوری اسلامی و دارای مأموریتهایی منحصر بفرد خواندند و تأکید کردند: استمرار ثبات قدم، اثرگذاری بر محیط پیرامونی و تبیین حرف نوی جمهوری اسلامی از کارهای لازم انجمن‌های اسلامی است.

راهبردهای رشد و ارتقای پژوهش در دفتر تبلیغات اسلامی/ تبیین وجه شناختی جنگ ترکیبی در اغتشاشات اخیر

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به راهبردهای رشد و ارتقای پژوهش در دفتر تبلیغات اسلامی ، به تبیین وجه شناختی جنگ ترکیبی در اغتشاشات اخیر، پرداخت.

علل درخشش مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: اگر مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی رشد کرده و مانده و همچنان می درخشد، به خاطر امکانات نبوده، بلکه به دلیل حس مسئولیت، وظیفه شناسی، عرق دینی و مجاهدت کارشناسان پاسخگو است.

تحلیل رئیس دفتر تبلیغات اسلامی از اوضاع اخیر جامعه و ارائه راه ­حل­ هایی با تأکید بر وظایف نهادهای فرهنگی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با ارائه تحلیلی از اوضاع اخیر جامعه، به ارائه راه حلهایی با تأکید بر وظایف نهادهای فرهنگی مانند دفتر تبلیغات اسلامی پرداخت.

تکریم و معارفه مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد/ انتصاب حجت الاسلام والمسلمین حسینی به عنوان سرپرست روابط عمومی

مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی در حکمی حجت الاسلام والمسلمين سیدمرتضی حسینی را به عنوان «سرپرست اداره روابط عمومی» منصوب کرد.

وظیفه مبلغان دینی در برابر مردم چیست؟

مدیرکل حراست و حفاظت دفتر تبلیغات اسلامی در جلسه اردوی آموزشی-زیارتی ملاهای مکتبی بلوچستان و شرق کرمان به تشریح وظایف مبلغان دینی پرداخت.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما