چهارشنبه 15 آذر 1402   18:18:04

(مهار تورم، رشد تولید)

print

آرشیو

علوم انسانی اسلامی در برزخ سنت و مدرنیته گیر افتاده است

سلسله نشست‌های بازخوانی انتقادی ایده‌های دانشگاه اسلامی، علوم انسانی اسلامی و وحدت حوزه و دانشگاه به همت میز علوم انسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در دانشگاه باقرالعلوم علیه‌السلام برگزار شد.

قدردانی رئیس دفتر تبلیغات از توجه ششمین دوره جشنواره شعر حوزه به بُعد معرفتی/ حمایت جدی تر از انجمن های ادبی هنری طلاب

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با قدردانی از توجه ششمین دوره جشنواره شعر حوزه به بُعد معرفتی گفت: از شاعر حوزوی این انتظار وجود دارد که هم ابعاد معرفتی شعرش قوی باشد و هم احساس تعهد و تعلقش به فرهنگ دینی جامعه تقویت شود و انجام وظیفه کند.

دیدار دست اندرکاران ششمین جشنواره شعر حوزه با رئیس دفتر تبلیغات اسلامی/ خبر خوب معینی پور در خصوص انجمن شعر حوزه

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به دارایی ها و ثروت شعری حوزه علمیه قم از برگزاری ششمین جشنواره شعر حوزه و تاسیس انجمن شعر حوزه خبر داد.

سخنرانی ضدصهیونیستی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در روسیه/ حرکت جهادی حماس، سه رهاورد بزرگ برای فلسطین داشت

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در گردهمایی مردمی که در محکومیت جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی در سالن تشریفات سفارت ایران در روسیه برگزار شده بود، ضمن محکومیت اقدامات ضدبشری اسرائیل، به تشریح ابعاد حرکت جهادی حماس پرداخت.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی مطرح کرد؛ محور مقاومت و ضرورت اندیشیدن به دوران پساپیروزی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: که لازم است محور مقاومت و افرادی که مصلح و حق طلبند، و در صف مقاومت قرار دارند، نسبت به دوران پسا پیروزی و دوران بعد از رسیدن به دستاوردها، فکر و برنامه روشنی داشته باشند.

ضرورت بازپس ‌گیری شأن تأثیرگذار حوزه های علمیه

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه باید به سمت برنامه‌هایی برویم که فارغ التحصیلان محیط‌های آموزشی ما در تعامل با نسل جوان توانمند باشند،‌ نکاتی را در خصوص بازپس‌گیری شأن تأثیر گذار حوزه مطرح کرد.

تاکید مدیر کل حراست و حفاظت بر امانتداری و وفاداری/ چقدر به آیات قرآن و سفارشات اهل بیت علیهم السلام پایبندیم؟/ بعضی فوری رنگ عوض می کنند و از همه چیز دست بر می دارند

مدیر کل حراست و حفاظت دفتر تبلیغات اسلامی با طرح این پرسش که چقدر به آیات قرآن و سفارشات اهل بیت علیهم السلام پایبندیم؟ گفت: گاهی یک مسئله ای که پیش می آید بعضی فوری رنگ عوض می کنند و از همه چیز دست بر می دارند.

پیام تسلیت دفتر تبلیغات اسلامی در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مویدی

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور پیامی در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مویدی تصریح کرد: مجلس تربیت و محفل اخلاق ایشان، چشمه زلال صدق و صفا و حلقه آشنایی با نکات ناب قرآنی بود که جان و روح جوانان مؤمن شهرستان بابل و حوزه‌های علمیه آن دیار را صفا می‌داد.

فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص مبلغان راهبردی و دارای سه مخاطب اصلی است/ تبلیغ باید منزلت پیدا کند

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با قدردانی از فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در عرصه تبلیغ دینی گفت: فرمایشات راهبردی دیروز حضرت آقا سه مخاطب اصلی داشت.

دشمن با کنار گذاشتن گزینه نظامی، در صدد تصاحب ذهن، روح و روان جوانان است/مبلغین دینی فرماندهان و مجاهدان جنگ ترکیبی و جنگ نرم هستند/ طلاب مبلغ در شرایط سخت تصمیم به مجاهدت گرفته‌اند

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن با کنار گذاشتن گزینه نظامی، در صدد تصاحب ذهن، روح و روان جوانان است گفت: مبلغین دینی از فرماندهان و مجاهدان جنگ ترکیبی و جنگ نرم هستند.

جشن بزرگ میثاق با امامت ویژه کارمندان دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود

جشن بزرگ میثاق با امامت ویژه کارمندان دفتر تبلیغات اسلامی بمنظور بزرگداشت عید سعید غدیر خم ویژه کارکنان و خانواده های محترم دفتر تبلیغات اسلامی به همت مرکز آموزش های کاربردی، با همکاری معاونت فرهنگی تبلیغی و معاونت منابع انسانی و پشتیبانی چهارشنبه 14 تیر ماه از ساعت 17 الی 19 در مرکز همایش های غدیر برگزار می گردد.

کار اصلی روابط عمومی، اطلاع‌رسانی و ارتباط با مردم است/ روابط عمومی‌ها واقع بین و تسهیل‌گر باشند/ بدنبال تأثیرگذاری در جان انسان‌ها باشیم

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان اینکه کار اصلی روابط عمومی، اطلاع‌رسانی و ارتباط با مردم است تا مردم با واقعیت و کارکرد‌های آن سازمان آشنا شوند گفت: روابط عمومی‌ها باید کاری کنند تا مردم بدانند که کدام نیازشان را می‌توانند از طریق این مجموعه ها برطرف کنند و در واقع در این ارتباط، رسیدن به راه حل نیازهای مخاطبان با آن نهاد تسهیل شود.

ضرورت ایجاد تنوع و جذابیت در عرضه محتوای دینی

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: اکنون جامعه در بخشهایی نسبت به نوع سنتی ارائه محتوای دینی و دفاع از ارزشها تغییر ذائقه داده است، بنابراین باید به سمت ایجاد تنوع و جذابیت در عرضه محتوای دینی حرکت کرد.

روابط عمومی؛ چشم بیدار، گوش شنوا و زبان گویای سازمان

مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی در گفت وگویی بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی تصریح کرد: روابط عمومی در هر مجموعه را می توان چشم بیدار، گوش شنوا و زبان گویای آن سازمان و مجموعه دانست.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما