پنجشنبه 14 مهر 1401   14:47:18

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

آرشیو

انقلاب اسلامی به واسطه اتصال به اهل بیت(ع) هرگز خاموش نمی شود

مدیرکل حراست و حفاظت دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: انقلاب اسلامی هم یک جلوه‌ای از حرکت امام حسین‌(ع) است و این انقلاب هم خاموش نمی شود، چرا که به امام حسین(ع) و اهل بیت(ع) وصل است.

انعقاد تفاهم نامه میان سازمان عقیدتی - سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

تفاهم نامه همکاری میان سازمان عقیدتی - سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با حضور رؤسای دو مجموعه به امضا رسید.

تعاملات راهبردی با عرصه های مختلف حاکمیت؛ راهبرد اصلی دفتر تبلیغات اسلامی در دور جدید/ ارتش امروز مایه عزت و سربلندی ایران و نظام اسلامی است

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان این که راهبرد اصلی ما در دور جدید، تعاملات راهبردی با عرصه های مختلف حاکمیت و امتداد مسئله محوری دفتر در چرخه حکمرانی است، گفت: به سمت دستگاه ها و نهادهای مختلف حاکمیتی گشوده هستیم تا بتوانیم وظیفه دینی و حوزوی خود را و ظرفیت موجود را در خدمت بخش های مهم نظام قرار دهیم.

نقش امروز دفتر تبلیغات اسلامی نسبت به گذشته اثر بخش تر و اساسی تری شده است/ به ظرفیت های دفتر تبلیغات اسلامی به شدت نیازمندیم/ انعقاد تفاهم نامه میان دفتر تبلیغات اسلامی و سازمان عقیدتی سیاسی ارتش دشمنان انقلاب را ناخرسند خواهد کرد

نماینده ولی فقیه و رییس سازمان عقیدتی – سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این که دفتر تبلیغات اسلامی امروز متفاوت از گذشته است، گفت: نقش امروز این نهاد حوزوی اثر بخش تر و اساسی تری شده است و به این ظرفیت های دفتر به شدت نیازمندیم.

صفحه مجازی ما

شما را دعوت می کنیم با عضویت در #صفحه_مجازی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با این نهاد و فعالیت های آن آشنا شوید.

حجت الاسلام پورمتقی به عنوان «سرپرست انجمن ورزشی طلاب فدراسیون همگانی» منصوب شد

رییس فدراسیون ورزش‌های همگانی با صدور حکمی حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی پورمتقی المانی «از پرسنل دفتر تبلیغات اسلامی و از مبلغان تخصصی این نهاد حوزوی» را به عنوان «سرپرست انجمن ورزشی طلاب» این فدارسیون منصوب کرد.

از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم چه خبر؟/ با فعالیت های این نهاد حوزوی بیشتر آشنا شویم

حجت‌الاسلام والمسلمین علی مخدوم، مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی در گفت‌وگویی تفصیلی با خبرنگار حوزه نیوز به تببین اهداف، سیاست ها و برنامه‌های این نهاد انقلاب پرداخته است.

مقام معظم رهبری از دفتر تبلیغات اسلامی در دیدار با مسولان نظام چه خواستند؟

مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دیدار روز گذشته با مسئولان نظام در دهمین روز از ماه مبارک رمضان با اشاره به نام دفتر تبلیغات اسلامی، نکاتی را در خصوص مراکز متعهد رسمی کشور از جمله این دفتر بیان داشتند.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما