پنجشنبه 21 فروردين 1399   05:43:19
(سال رونق تولید)

print

آرشیو

بیانیه انتخاباتی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای ضمن اعلام عدم حمایت خود از جریان یا فرد خاصی، بر حضور پرشور و قدرتمندانه در انتخابات و همچنین تلاش کاندیدا برای رفع مشکلات مردم تاکید کرد.

دفتر تبلیغات اسلامی زبان حوزه علمیه است/ دجال همان آمریکاست/ همایش ملی مقاومت اسلامی کار بسیار مهمی است

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه دجال همان آمریکاست گفت: باید دجال را بشناسیم و بشناسانیم و دفتر تبلیغات اسلامی که زبان حوزه است باید در این زمینه ورود جدی تری داشته باشد.

عزم و اراده جدی دفتر تبلیغات اسلامی در جهت تبیین محورهای بیانیه گام دوم

دبیر همایش ملی «بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی» با اشاره به تدوین شش جلد از آثار علمی این همایش گفت: برگزاری این همایش نشان از عزم و اراده جدی فرزندان رهبر معظم انقلاب در دفتر تبلیغات اسلامی برای برخورد منطقی و علمی در جهت تبیین محورهای بیانیه گام دوم است.

همایش ملی «بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی» برگزار می شود/ سخنرانی وزیر ارشاد و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی/ 3 هزار و پانصد صفحه کار علمی پیرامون بیانیه

مدیر کل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از برگزاری همایش ملی «بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی» در 24 بهمن ماه 98 در مرکز همایش های غدیر قم خبر داد.

بیانیه گام دوم انقلاب و توصیه‌های راهبردی در جهت بالندگی و پیشرفت نظام و جامعهٔ اسلامی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تصریح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب فرصت‌ مناسبی پیش‌روی ارباب اندیشه و فکر جهت بازاندیشی و تأمل در تجارب و دستاوردهای انقلاب اسلامی می‌گشاید و دربردارندهٔ توصیه‌های راهبردی در جهت بالندگی و پیشرفت نظام و جامعهٔ اسلامی است.

ویژه نامه الکترونیکی همایش بین المللی نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای منتشر شد+ دانلود

ویژه نامه الکترونیکی همایش بین المللی نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و به سردبیری محمدرضا قربان زاده منتشر شد.

بازدید رئیس دفتر تبلیغات اسلامی از رسانه رسمی حوزه/ استاد واعظی:رسانه ها باید هژمونی بنگاه های غربی را بشکنند

حجت الاسلام والمسلمین واعظی گفت: باید با کار رسانه ای قوی، اعتماد سازی و اتقان محتوا در رسانه، هژمونی بنگاه های غربی را بشکنیم و اجازه ندهیم دیگران ما را تعریف و تفسیرکنند.

ثبت نام اینترنتی روحانیون برای دیدار با رهبر معظم انقلاب در 19 دی

مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: روحانیون ساکن قم جهت میثاق با امام راحل(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بمناسبت یوم الله ۱۹ دی می‌توانند، به پرتال دفتر تبلیغات اسلامی مراجعه و ثبت نام کنند.

تشدید فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی در چارچوب رهنمودها و خواسته های رهبر انقلاب

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به رضایت رهبر معظم انقلاب نسبت به جهت گیری ها و مسیر حرکت دفتر تبلیغات اسلامی در راستای مسأله محوری و دیگر جهات تصریح کرد: این مسأله همواره مد نظر هیئت امناء و مدیریت کلان دفتر تبلیغات اسلامی بوده که در چارچوب رهنمودها و خواسته های ایشان فعالیت ها تشدید شود.

لزوم اجرای راهکارهای عملیاتی برای بکارگیری از پژوهش‌های دفتر تبلیغات اسلامی

استاندار قم با بیان اینکه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در حوزه‌های پژوهشی و نظری آثار غنی و قابل توجهی را به خود اختصاص داده است، گفت: برای عرضه و بکارگیری این پژوهش‌ها باید به دنبال راهکارهای عملیاتی باشیم.

تولید علم و پژوهش جدید در کشور با مشکلات متعددی روبرو است

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان اینکه تولید علم و پژوهش جدید در کشور با مشکلات متعددی روبرو است، افزود: مطالعات و دانش‌های بنیادین در مرحله‌ای که باید جامعه‌ساز باشد و ارکان مختلفی از جمله سیاست، اقتصاد، صنعت، هنر و... را تحت تأثیر قرار دهد، نیازمند دو عامل پژوهشگر و اقبال جامعه به علم است.

نقش نیروی انسانی و مدیریت قوی در پژوهش/ لزوم پرهیز از عملکرد جزیره ای در حوزه پژوهش

معاون منابع انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به نقش گسترده نقش نیروی انسانی قوی در تولید پژوهش های کارآمد، گفت: مدیریت و نیروی انسانی لازم و ملزوم یکدیگر هستند و موفقیت یک سازمان نیز به توانمندی این دو بستگی دارد.

برای پیوند پژوهش با رسانه نیازمند جهاد علمی و رسانه‌ای هستیم/ چاپ یک اثر پژوهشی نقطه آغازین یک کار تمدنی است

رییس مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه کشور گفت: برای پیوند دادن پژوهش با رسانه با رویکرد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی فاصله بسیاری داریم که نیازمند جهاد علمی و رسانه‌ای است.

123>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما