جمعه 1 آذر 1398   05:59:43
(سال رونق تولید)

print

آرشیو

سَبک نگاه عالمانه در قطب های فکری و فرهنگی از دید نخبگان کشوری پنهان نیست / جنس حرکت قطب ها الگویی برای تحول نظام اداری کل کشور

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: سَبک نگاه عالمانه در قطب های فکری و فرهنگی از دید نگاه نخبگان و خبرگان کشوری پنهان نیست، ولی باید به سمت گشودن فضای تعامل در سطح کشوری پیش برویم.

کتاب «تاریخ تحلیلی اسلام» منتشر شد

کتاب «تاریخ تحلیلی اسلام» با قلم سیدعبدالبصیر حسینی به همت موسسه بوستان کتاب دفتر تبلیغات اسلامی منتشر و روانه بازار نشر شد.

تشریح سامانه مدیریت دانش کتابخانه ای دفتر تبلیغات اسلامی/ تحلیل تراکنش های میلیونی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی

سرپرست گروه اشاعه اطلاعات و دانش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، سامانه مدیریت دانش کتابخانه ای دفتر تبلیغات اسلامی را تشریح کرد.

فصلنامه تخصصی «افق تبلیغ» منتشر می شود

رئیس گروه تولید محتوای معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از انتشار اولین فصلنامه تخصصی تبلیغ در معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در آذرماه خبر داد.

تشریح چیستی و چرایی سبک زندگی دینی در گام دوم

به همت معاونت تهذیب و امور فرهنگی مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه(خواهران) اولین نشست از سلسله نشستهای تبیین گام دوم انقلاب اسلامی با موضوع «چیستی و چرایی سبک زندگی دینی در گام دوم» برگزار شد.

هشدار نسبت به معماری شهر، پاساژها و تبلیغات شهری در قم/ ضرورت خلاقیت و ابتکار در نهی از منکر

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه نهی از منکر نیازمند خلاقیت و ابتکار است گفت: منظور ما از اصلاح فرهنگ عفاف و حجاب صرفا به تذکر لسانی محدود نمی شود، بلکه باید معماری شهر، پاساژها، تبلیغات شهری و... همه در کنار هم و با هم تغییر کند.

ضرورت آشنایی با تاریخ و روایات پیامبر اعظم(ص)/ عیب‌جویی از مردم به مثابه نابود کردن سرمایه اجتماعی است

معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم خشنودی پیامبر(ص) را در گرو عمل به دستورات ایشان عنوان کرد و گفت: خشنودی واقعی پیامبر اکرم(ص) در صورتی است که گفتار و رفتار ما طبق دستورات ایشان باشد.

سفر هیأتی از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به یونان و ایتالیا / برگزاری همایش «جاودانگی در اسلام و مسیحیت» در اسفندماه 98

رییس پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به بیان اهداف و گزارشی از سفر هیأت اعزامی دفتر تبلیغات اسلامی به یونان و ایتالیا پرداخت.

نمایشگاه «وحدت» برگزار شد

نمایشگاه «وحدت» به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما