سه‌شنبه 25 تير 1398   13:10:17
(سال رونق تولید)

آرشیو

مرجعیت پیدا کردن سیره معصومین(ع) در جامعه نیازمند دانش ترکیبی است 

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: برای این که سیره معصومین(ع) برای هدایت نحوه زیست اجتماعی امروز ما مرجعیت و منبعیت پیدا کند، زمان بر و نیازمند دانش ترکیبی است، نه تک وجهی. 

باید به سیره تمدنی اهل بیت(ع) توجه کنیم

رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: سیره منحصر در مباحث راهبردی نیست بلکه سیره فردی و اجتماعی هم وجود دارد اما حتما باید به سیره راهبردی حتی فراراهبردی یعنی سیره تمدنی هم توجه کنیم.

تکریم و معارفه رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت راهبردی با اشاره به ظرفیت نیروی انسانی خوب در دفتر تبلیغات اسلامی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی در حال یک تحول بسیار مناسب و مثبتی برای الگو قرار گرفتن برای مجموعه های دیگر است.

تبلیغی که بر قلب و روح مخاطب اثر گذارد موفق خواهد بود

رئیس قطب تعمیق ایمان دینی و مبارزه با جریان ها و فرق انحرافی گفت: با نگاهی به تاریخ پیامبران و سیره انبیاء و ائمه(ع) به این نکته میرسیم که رمز اثرگذاری این است که نظام تربیتی و هدایتی ما به حوزه قلب، روح و وجدان درونی انسان راه پیدا کند.

سال ۹۸ در دفتر تبلیغات اسلامی سال اقدام در زمینه ارزیابی و ارزشیابی است

مدیر کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، سال ۹۸ را سال اقدام در زمینه ارزیابی و ارزشیابی قرار داده و این مسأله تأثیر خود را در احکام و موفقیت افراد در پست ها خواهد گذاشت.

عفاف و حجاب سبب غیظ کفار می شود

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: عفاف و حجاب از آن دسته واجباتی است که اگر درست اجرا شود، میتواند غیظ کفار را به همراه داشته باشد.

123456789>>>
ravabet.omomi@dte.ir
3717199999
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما