جمعه 27 دي 1398   20:30:11
(سال رونق تولید)

print

آرشیو

پنجمین شماره فصل‌نامه تحلیلی‌ـ ‌انتقادی حوزه منتشر شد

پنجمین شماره فصلنامه فصل‌نامه تحلیلی‌ـ ‌انتقادی حوزه به مدیرمسئولی دکتر سید عباس صالحی و سردبیری حجه‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا ایزدپناه و با محتواي مقالات، پرونده، گفت‌وگو و ... منتشر شد.

بازدید رئیس دفتر تبلیغات اسلامی از رسانه رسمی حوزه/ استاد واعظی:رسانه ها باید هژمونی بنگاه های غربی را بشکنند

حجت الاسلام والمسلمین واعظی گفت: باید با کار رسانه ای قوی، اعتماد سازی و اتقان محتوا در رسانه، هژمونی بنگاه های غربی را بشکنیم و اجازه ندهیم دیگران ما را تعریف و تفسیرکنند.

بهره گیری دفتر تبلیغات اسلامی از ظرفیت هنر در خلق آثار مرتبط با شهید حاج قاسم سلیمانی

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به برگزاری کارگاه خوشنویسی و هنرهای تجسمی «نقش نگین سلیمانی» به همت این معاونت، بر بهره گیری از ظرفیت هنر در خلق آثار مرتبط با شهید حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد.

اکران و نقد و تحلیل فیلم سینمایی «23 نفر» در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم/حاج قاسم سلیمانی فرمانده مستقیم این 23 نفر بود

اکران و نشست نقد و تحلیل فیلم سینمایی «23 نفر» به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در مرکز همایش های غدیر قم برگزار شد.

تبلیغ گروهی، شکل برجسته و ارزنده تری از تبلیغ است

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: هر چه مؤلفه های کارگروهی را پر رنگ تر کنیم، روحیه کار گروهی مان قوی تر خواهد شد و هر چه این مؤلفه ها تضعیف شود، روحیه کار گروهی کم می شود.

شهید سپهبد سلیمانی مصداق بارزی از عمل به آیه شریفه فَقَاتِلُوا أَئِمَّةَ الْكُفْرِ بود

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: او همچنان که سرباز ولایت و مالک اشتر ولی امر بود در عین حال مرد دیپلماسی بود چرا که در عین جنگاوری، تدبیری هوشمندانه در تجمیع قوای مقاومت در سراسر جهان داشت.

شهادت سردار سلیمانی عزیز باعث بیداری بیشتر مظلومان عالم خواهد شد

معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: شهادت این سردار سلیمانی عزیز باعث بیداری بیشتر مظلومان عالم و رسوایی آمریکای جنایتکار و اتحاد بیشتر امت اسلام و بویژه ملت ایران و عراق خواهد شد.

ثبت نام اینترنتی روحانیون برای دیدار با رهبر معظم انقلاب در 19 دی

مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: روحانیون ساکن قم جهت میثاق با امام راحل(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بمناسبت یوم الله ۱۹ دی می‌توانند، به پرتال دفتر تبلیغات اسلامی مراجعه و ثبت نام کنند.

برگزاری نشست ها و کارگاه های «بحران های اجتماعی و کنشگری سایبری روحانیت»

مدیرکل فضای مجازی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری نشست ها و کارگاه هایی با موضوع «بحران های اجتماعی و کنشگری سایبری روحانیت» به همت این معاونت خبر داد.

حضور رئیس مرکز اسلامی هامبورگ در دانشگاه باقرالعلوم(ع) دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس مرکز اسلامی هامبورگ آلمان با حضور در دانشگاه باقرالعلوم(ع) به همکاری های مشترک این دو مجموعه اشاره کرد و مقرر شد که تفاهم نامه مشترکی میان این دو مجموعه جهت ساختارمندی ارتباطات آکادمیک و علمی تهیه و به امضای طرفین برسد.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما