پنجشنبه 14 مهر 1401   14:57:27

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع)
مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) با هدف تأمین نیروی انسانی فاضل، متخصص و کارآمد در حوزه فرهنگ دینی و انسجام ‌بخشی به فعالیت‌های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شکل گرفته است و داری ۶ گروه علمی مصوب است نیز زیر نظر معاونت آموزش دفتر تبلیغات اسلامی فعالیت دارد و از جمله موسسات آموزش عالی حوزوی پرافتخار در سطح کشور است.

موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه
مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه یکی  از خدمات ارزشمند نهاد مقدس دفتر تبلیغات اسلامی است که در راستای مأموریت های آن تاسیس شده و با بهره گیری از ظرفیت عظیم دفتر تا کنون فعالیت های خود را در بخش آموزش علوم حوزوی به بانوان جامعه اسلامی بدون وقفه ادامه داده است. 
این موسسه هم اکنون علاوه بر پذیرش طلبه در بخش عمومی (تقریبا ۵۰ درصد) در هفت رشته تخصصی از میان خواهران طلبه، دانش پژوه دارد و اولین مؤسسه ای است که در مقطع سطح چهار پذیرش داشته است.

جهت ورود به سایت هر یک ازمجموعه های فوق بر روی لوگوی مربوطه در ذیل کلیک نمایید.

.

آرشیو

رونمایی از محصولات نوآورانه خانه خلاق و نوآوری اشراق با حضور رئیس دفتر تبلیغات اسلامی

معاون آموزش و توسعه خانه خلاق و نوآوری اشراق گفت: طی مراسمی با حضور رئیس دفتر تبلیغات اسلامی، علاوه بر اعطای اعتبارنامه شش شرکت نوآور از اپلیکیشن های «خانواده شایسته» و «گفتیار» نیز رونمایی به عمل خواهد آمد.

برگزاری کرسی تروبجی «اعتبارسنجی سندی و دلالی روایات غلبه دین در آخرالزمان»

کرسی ترویجی «اعتبارسنجی سندی و دلالی روایات غلبه دین در آخرالزمان بر اساس روایاتِ ذیلِ آیه 33 سوره توبه» به همت معاونت پژوهش این موسسه و با همکاری مرکز پژوهش های اسلامی معصومیه برگزار شد.

شخصیت ها در بازدید از نمایشگاه تقاطع نوآوری اصفهان خانه خلاق و نوآوری اشراق چه گفتند؟

نمایشگاه تقاطع نوآوری اصفهان با حضور تیم هایی از خانه خلاق و نوآوری اشراق و خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان از ۲ تا ۶ مردادماه در سالن اجتماعات گلستان شهدا اصفهان برگزار و مورد استقبال شخصیت های حوزوی و کشوری قرار گرفت.

انتشار سه شماره جدید از فصلنامه تخصصی اسلام پژوهان

سه شماره جدید فصلنامه تخصصی اسلام پژوهان مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی با مطالبی از تبیین دیدگاه اسلام در موضوع رشد شناختی تا بررسی تطبیقی سبک‌‌های فرزندپروری از دیدگاه اسلام منتشر شد.

عبارت «عدالت جنسیتی» را استفاده نکنیم

استاد حوزه علمیه خواهران گفت: نباید از تعبیر «عدالت جنسیتی» در اسناد و حتی گفت‌وگوهایمان استفاده کنیم و نظریه‌پردازان متدین هم آن را به کار نبرند. باید دانست وقتی درباره عدالت جنسیتی به سازمان‌های بین‌المللی تعهد می‌دهیم، یعنی انواع جنسیت‌ها را پذیرفته‌ایم.

معرفی ۱۶ شرکت خلاق به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جهت اعتباربخشی/ برگزاری ۱۱ رویداد ایده پردازی در یکسال گذشته

معاون آموزش و توسعه فناوری مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق دفتر تبلیغات اسلامی گفت: ما در یکسال گذشته ۱۶ شرکت خلاق را برای اعتباربخشی به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی کرده ایم.

ضمانت کیفری برای مهریه به مصلحت نیست/ رجعت به جاهلیت در برخی تفاسیر

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با بیان اینکه برخی تفاسیر قرآن در حوزه حقوق زنان، بازگشت به جاهلیت با لباس دین است، گفت: یکی از موضوعات امروز ما مهریه است. بنده معتقدم حکومت نباید مداخله‌ای در بحث مهریه داشته باشد؛ زیرا ضمانت کیفری نه تنها مشکلات را حل نمی‌کند بلکه آن را افرایش می‌دهد.

از نگاه امام رضا (ع) دین شناسی، برنامه ریزی و شکیبایی، سه خصلت برای رسیدن به کمال حقیقی است

معاون پژوهش موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا (ع) گفت: بر اساس روایات، میانه روی در معیشت دارای سه حوزه ی اساسی است: یکی از آن ها میانه روی در کسب می باشد؛ رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم تلاش گر در راه معیشت خانواده را چون مجاهد راه خدا می دانست.

سلسله وبینارهای درس‌گفتار «حکمرانی خلاق و دانش‌بنیان» برگزار می‌شود

سلسله وبینارهای درس‌گفتار «حکمرانی خلاق و دانش‌بنیان» که به بررسی نقش هوش مصنوعی، صنایع خلاق، شرکت های دانش بنیان، اینترنت اشیاء، اقتصاد و ... در حکمرانی می پردازد، از سوی خانه خلاق و نوآوری اشراق و با ارائه مدیرعامل این خانه برگزار می شود.

حضور خانه خلاق و نوآوری اشراق در اینوتکس ۲۰۲۲

مدیر عامل خانه خلاق و نوآوری اشراق دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه نمایشگاه اینوتکس یک رویداد منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری، خلاقیت و فناوری است، از حضور خانه خلاق و نوآوری اشراق در این نمایشگاه خبر داد.

اعلام پذیرش دانش‌پژوه طلبه در موسسه آموزش عالی امام رضا(ع)/ مهلت ثبت‌نام تا 15 اردیبهشت ماه 1401

موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا (ع) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از میان برادران طلبه واجد شرایط در مقطع سطح دو ، سه و چهار دانشجو می‌پذیرد.

12345678>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما