پنجشنبه 12 تير 1399   17:35:49
(جهش تولید)

print

مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع)
مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) با هدف تأمین نیروی انسانی فاضل، متخصص و کارآمد در حوزه فرهنگ دینی و انسجام ‌بخشی به فعالیت‌های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شکل گرفته است و داری ۶ گروه علمی مصوب است نیز زیر نظر معاونت آموزش دفتر تبلیغات اسلامی فعالیت دارد و از جمله موسسات آموزش عالی حوزوی پرافتخار در سطح کشور است.

موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه
مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه یکی  از خدمات ارزشمند نهاد مقدس دفتر تبلیغات اسلامی است که در راستای مأموریت های آن تاسیس شده و با بهره گیری از ظرفیت عظیم دفتر تا کنون فعالیت های خود را در بخش آموزش علوم حوزوی به بانوان جامعه اسلامی بدون وقفه ادامه داده است. 
این موسسه هم اکنون علاوه بر پذیرش طلبه در بخش عمومی (تقریبا ۵۰ درصد) در هفت رشته تخصصی از میان خواهران طلبه، دانش پژوه دارد و اولین مؤسسه ای است که در مقطع سطح چهار پذیرش داشته است.

جهت ورود به سایت هر یک ازمجموعه های فوق بر روی لوگوی مربوطه در ذیل کلیک نمایید.

.

آرشیو

شرایط کنونی آمریکا انتقام الهی است

رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه کشوری که حرف و پولش در دنیا زمانی حرف اول را می‌زد، خود به خود رو به افول و سقوط است گفت: شرایط کنونی آمریکا انتقام الهی است.

برپایی کلاس های درسی مؤسسه معصومیه دفتر تبلیغات اسلامی به صورت آموزش مجازی

معاون آموزش مؤسسه آمورش عالی حوزوی معصومیه (خواهران) گفت: با توجه به وضعیت جدید و حجم زیاد کلاس‌های آموزشی، بحمدالله موفقیت ‌های چشمگیری در ادامه روند آموزش در فضای مجازی داشتیم.

برپایی ستاد فضای مجازی در مؤسسه معصومیه دفتر تبلیغات اسلامی

معاون تهذیب و امور فرهنگی مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه گفت: هدف از برپایی ستاد فضای مجازی، تعمیق باورها و تحکیم بنیان‌های خانواده با توجه به مسائل میز اخلاق، خانواده و سبک زندگی اسلامی در عرصه فضای مجازی و اثرگذاری آن در ایام قرنطینه خانگی است.

برگزاری شانزدهمین دوره از دوره های پیشرفته فاز دوم «فقه پژوهی مشق اجتهاد»

شانزدهمین دوره از دوره های پیشرفته فاز دوم «فقه پژوهی مشق اجتهاد» به همت معاونت پژوهش مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه(خواهران) و با همکاری مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) در مؤسسه معصومیه برگزار شد.

دومین جلسه از سلسله کارگاه‌های «نقد الحاد جدید» برگزار شد

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در دومین جلسه سلسله کارگاه‌های «نقد الحاد جدید» گفت: آزمایشات الهی برای ما جنبه سازندگی دارد و این سازندگی و به مقام موحد رسیدن با ترک هواها و تعلقات نفسانی میسور است.

شهید سردار قاسم سلیمانی یک الگوی اخلاقی است

معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی و رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: شهید سردار سلیمانی یک نظامی صرف نبود و او از لحاظ اخلاقی نیز الگو به شمار می رفت.

تشدید فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی در چارچوب رهنمودها و خواسته های رهبر انقلاب

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به رضایت رهبر معظم انقلاب نسبت به جهت گیری ها و مسیر حرکت دفتر تبلیغات اسلامی در راستای مسأله محوری و دیگر جهات تصریح کرد: این مسأله همواره مد نظر هیئت امناء و مدیریت کلان دفتر تبلیغات اسلامی بوده که در چارچوب رهنمودها و خواسته های ایشان فعالیت ها تشدید شود.

ضرورت حضور مؤثر در فضای مجازی و سایبری

معاون پژوهش دانشگاه باقر العلوم(ع) دفتر تبلیغات اسلامی گفت: با توجه به هجمه دشمنان و تشکیل ارتش‌های سایبری علیه اسلام و انقلاب، حضور مؤثر بسیجیان در شبکه‌های اجتماعی به عنوان یک وظیفه لازم و ضروری است

کارگاه «تقویت شادی در زندگی» برگزار شد

کارگاه «تقویت شادی در زندگی» از سلسله کارگاه های مهارت زندگی زناشویی با مسأله گستردگی اختلافات خانوادگی و طلاق در سال های آغازین زندگی برگزار شد.

123>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما