سه‌شنبه 13 خرداد 1399   00:10:02
(جهش تولید)

print

مدیر گروه تبلیغی جهادی رشد معاونت فرهنگی و تبلیغی خبر داد:

برگزاری جلسات جزء خوانی قرآن کریم در بوستان ها

  • خلاصه :مدیر گروه تبلیغی رشد گفت: سال جاری با وجود ویروس کرونا، گروه تبلیغی رشد با همتی مضاعف و تلاش بسیار و با رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری جلسات جزء خوانی قرآن در بوستان های شهر قم می باشد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت الاسلام خوئینی در گفت و گویی از فعالیت های فرهنگی تبلیغی این گروه در ایام ماه مبارک رمضان با توجه به شیوع بیماری کرونا خبر داد و اظهار داشت: در کنار فعالیت های اجتماعی مانند تهیه و توزیع کمک های معیشتی بین نیازمندان شهر قم و همچنین تهیه و توزیع اقلام بهداشتی در سطح شهر، این گروه به فعالیت های تبلیغی خود نیز ادامه می دهد.

وی گفت: با توجه به شرایط بوجود آمده در سال جاری، در ماه مبارک رمضان محافل قرآنی تعطیل شده است، ماه مبارک رمضان امسال با همکاری شهرداری استان، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی، جزء خوانی قرآن کریم را در یکی از بوستان های قم آغاز کرده ایم.

مدیر گروه تبلیغی رشد تصریح کرد: گروه تبلیغی رشد در نظر دارد این فعالیت قرآنی خود را در روزهای آینده در سایر بوستان های سطح شهر قم اجرا نماید تا دیگر افراد شهر نیز از این جلسه نورانی و با برکت استفاده نمایند.

وی با بیان این که طرح جزء خوانی قرآن کریم در بوستان ها در سال گذشته هم اجرا شده است، افزود: سال جاری با وجود ویروس کرونا، گروه تبلیغی رشد با همتی مضاعف و تلاش بسیار و با رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری این طرح در بوستان های شهر قم می باشد.

حجت الاسلام خویینی اظهار داشت: در این طرح سعی شده است از قاریان برجسته کشوری استفاده شود که با استقبال خوب مردم روبرو شده است، همچنین به لطف خداوند، خیرین زیادی اعلام آمادگی کرده اند تا در ثواب و اجر عظیم این طرح قرآنی شریک شوند.

وی خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک و در راستای ادامه این طرح، برنامه های مختلفی را برای مناسبت های مختلف از جمله میلاد امام حسن مجتبی(ع)، شب های قدر و... برگزار خواهد شد و گروه تبلیغی رشد تا شکست کامل این ویروس منحوس به فعالیت های تبلیغی و اجتماعی خود در مقابله با این بیماری ادامه خواهد داد و در کنار مردم عزیز خواهد بود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما