چهارشنبه 15 آذر 1402   17:42:18

(مهار تورم، رشد تولید)

print

نشست دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران تهران

  • خلاصه :نشست مشترک دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران با مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسین کبیریان رئیس مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در دیدار  با رئیس دفتر تبلیغات اسلامی تهران گفت: تعاملات همه‌جانبه با دفتر تبلیغات اسلامی باعث افزایش، رشد و تعالی اخلاقی جامعه روحانیت خواهد شد که این همکاری‌ها در زمینه‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی با دفتر تبلیغات اسلامی است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا فجری رئیس‌دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران ضمن معرفی اجمالی بخش‌های مختلف، توانمندی‌های واحدهای مختلف دفتر تبلیغات اسلامی و گزارشاتی از فعالیت‌های مختلف و فعالیت‌های تعاملاتی اخیر این مرکز؛ درخواست ایجاد کمیته همکاری برای تسریع و بهبود عملکرد فعالیت‌های مشترک، آگاهی از جزءبه‌جزء فعالیت‌های صورت‌گرفته را مطرح کردند.
وی در اعلام آمادگی در جهت هر گونه فعالیت آموزشی و فرهنگی و در خصوص مدیریت جزیره‌ای مسائل و موضوعات فرهنگی امروزه کشور افزود: یکی از راه‌های خروج از این ساحت مدیریتی تشکیل کارگروه‌های تبلیغی - تخصصی و معرفی این افراد به مراکز دیگر است. یعنی شناسایی افراد دغدغه‌مند برای تشکیل گروه‌های تبلیغی و تخصصی جهت به‌کارگیری افراد در مراکز دینی و ایجاد امواج تغییر فرهنگی مثبت در سطح پایتخت.
اسفندیاری معاون فرهنگی مرکز مدیریت خواهران استان تهران در این دیدار ضمن ابراز خرسندی و تعاملات گسترده، درخواست تدوین دوره‌های جدید و مرتبط با نیازهای جامعه امروزی را مطرح کرد. 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما