چهارشنبه 13 فروردين 1399   14:44:54
(سال رونق تولید)

print

دفتر تبليغات اسلامي شعبه خراسان رضوي در سايه سار آفتاب هشتم حضرت علی بن موسي‌الرضا)علیه‌السلام) و با پشتوانه حوزه علميه مشهد با چهار رکن آموزش، پژوهش، فرهنگي تبليغي و منابع انساني و پشتيباني در سال ۱۳۶۷ تأسيس شده است.

آرشیو

دوره «تربیت مربی کودک و نوجوان» برگزار شد

با همکاری معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی دوره «تربیت مربی کودک و نوجوان» برگزار شد.

نشست «دین و زندگی» برگزار شد

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران در نشست «دین و زندگی» گفت: در تحمل رنج ها به لنگرگاهی احتیاج داریم و آن لنگرگاه همان ایمان و مقصود و غایت نهایی است.

نقش مهارت حل مسأله در داشتن ذهن خلاق

رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه مهارت حل مسأله کمک می کند تا افراد، ذهن خلاق داشته باشند و به دنبال ایده های جدید بروند، به گام های اساسی در مسیر حل مسأله پرداخت.

انتشار بیش از ۱۵۰ جلد کتاب و ۱۳۰ نشریه در پژوهشکده اسلام تمدنی دفتر تبلیغات اسلامی

مدیرکل پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از انتشار بیش از ۱۵۰ جلد کتاب و ۱۳۰ نشریه، انجام بیش از ۱۲۰ پژوهش و برگزاری بیش از ۶۰۰ نشست علمی در پژوهشکده اسلام تمدنی دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد.

رونمایی از کتاب «نان خون»

از کتاب «نان خون» اثر رضا وحید به همت اداره فضای مجازی و هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی رونمایی شد.

تشریح عملکرد اداره کتابخانه دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی

مدیر کتابخانه دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: از طریق کتابخانه دیجیتال دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی، ۱۵ هزار جلد کتاب‌های علوم انسانی و اسلامی در دسترس پژوهشگران قرار گرفته است.

کتاب «حوزه و بایسته ها (گفتارها و نوشته های شهید صدر)» رونمایی شد

کتاب «حوزه و بایسته ها(گفتارها و نوشته های شهید آیت الله سید محمدباقر صدر درباره حوزه، روحانیت و مرجعیت)»، به همت «شبکه اجتهاد» و با حضور علما، اساتید، فضلاء و مدیران دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی رونمایی شد.

فعالان عرصه دین از نشریات دفتر تبلیغات اسلامی بهره مند هستند

رییس جامعه المصطفی العالمیه مشهد گفت: دفتر تبلیغات اسلامی از جمله نهادهای دینی در کشور است که متخصصین و به ویژه کسانی که فعالیت دینی دارند، در انتظار شماره های بعدی نشریات پژوهشی و تخصصی دفتر هستند.

اثربخشی فعالیت های تبلیغی از مطالبات رهبر معظم انقلاب از نهادهای فرهنگی است

رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: میزان اثربخشی فعالیت های فرهنگی تبلیغی در عرصه های مختلف اجتماع، یکی از مطالبات دفتر رهبر معظم انقلاب از نهادهای فرهنگی کشور است.

1234>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما