يكشنبه 10 اسفند 1399   21:34:03
(جهش تولید)

print

دفتر تبليغات اسلامي شعبه خراسان رضوي در سايه سار آفتاب هشتم حضرت علی بن موسي‌الرضا)علیه‌السلام) و با پشتوانه حوزه علميه مشهد با چهار رکن آموزش، پژوهش، فرهنگي تبليغي و منابع انساني و پشتيباني در سال ۱۳۶۷ تأسيس شده است.

آرشیو

انتشار کتاب «فمینیسم و خانواده» به زودی

کتاب «فمینیسم و خانواده - نقد و بررسی مسائل خانواده از منظر فمینیسم با تأکید بر آراء فمینیسم اسلامی‌» به زودی از سوی پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی منتشر می شود.

دوازدهمین همایش کوثر هدایت برگزار می گردد

اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوي دوازدهمین همایش کوثر هدایت را با هدف معاصر سازي الگوهاي رفتاري حضرت زهرا سلام الله علیها، با عنوان فرهنگ فاطمی در آیینه ی فضای مجازی ویژه خواهران مبلغ ‌شبکه‌ی تبلیغی شرق کشور برگزار می کند.

ترور شهید فخری زاده تجلي درماندگي و استيصال نظام استكبار جهاني است

روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن محکوم کردن ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده، اين حادثه تروريستي را تجلي درماندگي و استيصال نظام استكبار جهاني از رشد علمي ايران اسلامي دانست.

سومین دوره آموزشی مجازی «نقد مسیحیت تبشیری» در سال جاری برگزار شد

سومین دوره آموزشی مجازی «نقد مسیحیت تبشیری» به همت اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در راستای تحقق اهداف میز تعمیق و مبارزه با جریان ها و فرق انحرافی برگزارگردید.

اختصاص شناسه دیجیتال به تمامی مقالات فصلنامه جستارهای فقهی اصولی

طوسی مدیراجرایی فصلنامه جستارهای فقهی و اصولی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: تمامی مقالاتی که در سامانه جستار پذیرش و قابل نمایش و دانلود هستند نمایه بین المللی Doi را اخذ کردند.

تاسیس و برگزاری دوره ها و رشته های تخصصی سطح سه فرهنگ و ارتباطات

مدیر گروه آموزشی فرهنگ و ارتباطات اسلامی مرکز تخصصی آخوند خراسانی گفت: با شروع بیماری کرونا که لزوم آموزش های مجازی در فضای آموزش عالی کشور مد نظر قرار گرفت، گروه آموزشی فرهنگ و ارتباطات مرکز آخوند خراسانی تمامی دوره های خود را بصورت آنلاین و تعاملی با استفاده از سامانه های اسکای روم و ادوبی کانکت آغاز کرد.

بازدید مدیران دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و اصفهان از پارک علم و فناوری خراسان

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و مشاور عالی ریاست دفتر خراسان رضوی و جمعی از مسئولین این دفتر از پارک علم و فناوری خراسان و شرکت های دانش بنیان آن بازدید کرده و با مسئولین این پارک به گفت و گو نشستند.

1234567>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما