پنجشنبه 14 مهر 1401   13:11:27

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

دفتر تبليغات اسلامي شعبه خراسان رضوي در سايه سار آفتاب هشتم حضرت علی بن موسي‌الرضا)علیه‌السلام) و با پشتوانه حوزه علميه مشهد با چهار رکن آموزش، پژوهش، فرهنگي تبليغي و منابع انساني و پشتيباني در سال ۱۳۶۷ تأسيس شده است.

آرشیو

دوره آموزشی تربیت مربی و مبلغ عمومی خانواده برگزار شد

رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، از برگزاری دوره آموزشی تربیت مربی و مبلغ عمومی خانواده ویژه مبلغان برادر و خواهر با همکاری معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان خبر داد.

توجه به رویکرد علمی و جریان سازی مفهومی در جشنواره «کتاب سال سبک زندگی»

توجه به رویکرد علمی و جریان سازی مفهومی در کنار جنبه ترویجی جشنواره «کتاب سال سبک زندگی» از جمله موضوعات مورد تأکید حجت الاسلام و المسلمین رحمانی در دیدار با معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

برگزاری طرح آموزشی«شکوه همسری»

دوره آموزشی مهارت های آغازین زندگی در قالب طرح « شکوه همسری» به همت اداره کل فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در حال برگزاری است.

پذیرش رشته تخصصی سطح چهار فقه خانواده ویژه خواهران

مرکز تخصصی طوبی در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، برای اولین بار در حوزه علمیه خراسان از خواهران طلبه دارای مدرک سطح سه حوزه علمیه جهت دوره عالی (سطح ۴) رشته فقه خانواده ثبت نام به عمل می آورد.

خدمت در دفتر تبلیغات اسلامی؛ مایه مباهات و افتخار کارکنان

معاون منابع انسانی و پشتیبانی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: مایه مباهات و افتخار است که خداوند توفیق عنایت فرمود و صرف عمر ما را در مجموعه ای ارزشمند و نهادی دینی و فرهنگی همچون دفتر تبلیغات اسلامی قرار داد.

تأمین پیش نیازهای تبلیغ تخصصی سیاست اصلی میز سبک زندگی اسلامی در سال 1401 است

رئیس میز سبک زندگی اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی تأمین پیش نیازهای تبلیغ تخصصی را سیاست اصلی میز در سال 1401 بیان کرد و گفت: تمام اقدامات مراکز در حوزه آموزش، پژوهش و تبلیغ و فضای مجازی را با توجه به این سیاست قابل اجرا می دانیم.

قاعده سازی کمک می کند که یک دانش، مُعلَّل و تدقیق شود

قائم مقام پژوهشگاه فقه معاصر گفت: قواعد به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند؛ قواعد عمومی آن هایی هستند که در بسیاری از ابواب فقهی کاربرد دارند؛ این قواعد اگرچه در نوع خود ارزشمند هستند اما پیداکردن آن ها در ابواب فقهی معاصر اصطلاحاً آن کارِ کارستان نیست.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما