ربات
1397/12/7 سه‌شنبه گامی دیگر جهت پاسخگویی سریع تر به سؤالات دینی؛ ربات پاسخگویی به سؤالات دینی در پیام رسان «سروش» طراحی و راه اندازی شد ربات پاسخگویی به سؤالات دینی در پیام رسان «سروش» به همت بخش فناوری اطلاعات و بخش مجازی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، برنامه نویسی و عرضه شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، با توجه به اهمیت فعالیت های نوین در عرصه جنگ نرم و تأکیدات مقام معظم رهبری، ربات مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در پیام رسان»سروش» برنامه نویسی و راه اندازی شد.

بر اساس این گزارش، کاربران می توانند با نصب پیام رسان «سروش» و با عضویت در ربات مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی به نشانی http://sapp.ir/pasokhgoo_ir_bot از مزایای این ربات بهره مند شوند.

مرکز ملی پاسخ‌گویی به سؤالات دینی به منظور آسان شدن شیوه پرسش و پاسخ در فضای مجازی و ربات پاسخگویی به سؤالات دینی در پیام رسان “سروش” را راه اندازی کرد.

علاقه‌مندان به عضویت در این ربات پاسخگو می‌توانند سؤالات خود را در زمینه های تاریخ و سیره، مشاوره، احکام شرعی، اعتقادات و کلام، قرآن و حدیث و اخلاق و عرفان ارسال کرده و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما