بینش
توسط اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ؛دوره آموزشی غیر حضوری بینش مطهر برگزار گردید دوره آموزشی غیر حضوری بینش مطهر با هدف بهسازی شبکه تبلغی و ارتقاء علمی مبلغان در دو مرحله سطح یک و دو به صورت مجازی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بی بی لعیا سجادی رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت:‌ دوره آموزشی غیر حضوری بینش مطهر برابر نظامنامه آموزش کاربردی تبلیغ ، مصوب شورای عالی آموزش قرار گرفت. این دوره با هدف بهسازی شبکه تبلغی و ارتقاء علمی مبلغان  در دو مرحله سطح یک و دو به صورت مجازی برگزار گردید که شامل 20 کتاب از کتب استاد مطهری می باشد.

وی گفت:  خواهران مبلغ در این دوره پس از ثبت نام از طریق SMS Panel و دریافت نام کاربری و رمز عبور در  سایتlms.dte .ir  عضویت دریافت نموده و پس از آن طبق برنامه آزمون ها که در سایت رسالات بارگذاری شده است به انجام آزمون ها در موعد مقرر شده می پردازند.

سجادی در مورد مراحل این دوره آموزشی اظهار داشت :  دوره آمورشی بینش مطهر به عنوان فراگیر ترین دوره آموزشی مبلغان دارای دو مرحله می باشد. که مرحله اول شامل کتب: آزادی انسان، آزادی بندگی، خدا در زندگی انسان، تبلیغ، سیره نبوی،  سیره امیر المومنین علیه السلام، نفاق، نهضت حسینی، سیره معصومین علیهم السلام، امر به معروف و نهی از منکر و مهدویت  می باشد و مرحله دوم شامل کتب: تربیت و رشد، عقل و علم، اخلاق اسلامی، عدالت و پنج جلد حقوق زن و مرد در اسلام می باشد.

شایان ذکر است مبلغانی که آزمون ها را با موفقیت به اتمام برسانند گواهینامه پایان دوره دریافت می نمایند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشترکلیه حقوق این سایت در اختیار دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی می باشد


 

 

   
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم (شعبه خراسان رضوي)
مجری سایت : شرکت سیگما