دوشنبه 28 بهمن 1398   08:03:42
(سال رونق تولید)

print

آرشیو

گزارشی از کمیسیون «تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب با رویکرد تمدنی»

استاد دانشگاه باقرالعلوم(ع) در بیان گزارشی از کمیسیون «تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب با رویکرد تمدنی» گفت: در این کمیسیون ۳۵ مقاله دریافت کردیم که از این میان ۲۰ مقاله برای چاپ معرفی شد و جمعاً از صاحب ۹ مقاله دعوت شده و ۷ مقاله در نشست ارائه شد.

عزم و اراده جدی دفتر تبلیغات اسلامی در جهت تبیین محورهای بیانیه گام دوم

دبیر همایش ملی «بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی» با اشاره به تدوین شش جلد از آثار علمی این همایش گفت: برگزاری این همایش نشان از عزم و اراده جدی فرزندان رهبر معظم انقلاب در دفتر تبلیغات اسلامی برای برخورد منطقی و علمی در جهت تبیین محورهای بیانیه گام دوم است.

انقلاب اسلامی دارای شعارهای ابدی و نه کوتاه مدت است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تبیین ترکیب جمهوریت با اسلامیت، قدرت با عطوفت و تمدن سازی در انقلاب اسلامی و توجه رهبری در بیانیه گام دوم به آن گفت: انقلاب اسلامی دارای شعارهای ابدی و نه کوتاه مدت است.

همایش ملی «بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی» برگزار می شود/ سخنرانی وزیر ارشاد و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی/ 3 هزار و پانصد صفحه کار علمی پیرامون بیانیه

مدیر کل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از برگزاری همایش ملی «بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی» در 24 بهمن ماه 98 در مرکز همایش های غدیر قم خبر داد.

بیانیه گام دوم انقلاب و توصیه‌های راهبردی در جهت بالندگی و پیشرفت نظام و جامعهٔ اسلامی

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تصریح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب فرصت‌ مناسبی پیش‌روی ارباب اندیشه و فکر جهت بازاندیشی و تأمل در تجارب و دستاوردهای انقلاب اسلامی می‌گشاید و دربردارندهٔ توصیه‌های راهبردی در جهت بالندگی و پیشرفت نظام و جامعهٔ اسلامی است.

بیانیه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بمناسبت 22 بهمن/ تاکید بر تبعیت از ولایت فقیه و وحدت و همدلی

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای ضمن دعوت جهت حضور پرشکوه تر در راهپیمایی22 بهمن ماه تصریح کرد: رمز توفیق ملت ایران در پیشبرد أهداف و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی، تبعیت از ولایت فقیه، وحدت و همدلی مردم و مسئولین نظام است.

مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می شود

به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در آستانه برگزاری همایش ملی بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی، مسابقه سراسری بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می شود.

فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی در راستای بزرگداشت پنجاهمین سال تدریس ولایت فقیه توسط امام(ره)

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی در راستای بزرگداشت پنجاهمین سال تدریس ولایت فقیه توسط امام(ره) را تبیین کرد.

خاطره شنیدنی تولیت مسجد جمکران از اولین جلسه درس ولایت فقیه امام خمینی(ره)

تولیت مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه اصل ولایت فقیه امری اجماعی میان همه فقها و علمای تاریخ شیعه است و اخنلاف در میزان و سعه و ضیق آن است، تصریح کرد: نباید گفت که مسئله ولایت از سال 48 به ذهن امام(ره) خطور کرده باشد.

لزوم تربیت مبلغ ولایت فقیه و اعزام به کشورهای عربی

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: حوزه علمیه قم که چشم امید ما به آن است، باید جمعی از روحانیون عرب زبان خودمان را به عنوان مبلغ ولایت فقیه تربیت کند و به کشورهای عربی اعزام کند.

12345678910...>>>
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
025-371160
ایران قم میدان شهداء
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما