قوامی
1397/12/5 يكشنبه در مراسم سالگرد شهدای بی نشان دانشگاه باقرالعلوم(ع) مطرح شد:   جبهه مقاومت برند جمهوری اسلامی است/ دشمن از مقابله با جبهه مقاومت وحشت دارد امام جمعه پردیسان گفت: جبهه مقاومت امروز برند جمهوری اسلامی ایران شناخته می شود و امروز دشمن از جبهه مقاومت در غزه، لبنان، یمن، سوریه و عراق وحشت کرده و از مقابله با جبهه مقاومت ناتوان شده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین قوامی در مراسم گرامیداشت شهدای بی نشان دانشگاه باقرالعلوم(ع) که در نمازخانه این دانشگاه برگزار شد، با بیان اینکه شهدا در نزد خداوند از جایگاه ویژه ای برخوردار خواهند بود، اظهار کرد: شهدا برای ما برکات بسیار زیادی دارند و باعث می شوند که ما از جایگاه طلبکارانه به جایگاه بدهکار برسیم و ما باید توجه داشته باشیم که نباید کاری کنیم که در برابر شهدا شرمنده باشیم.

وی ادامه داد: شهدا افرادی گزینش شده توسط خداوند هستند و همیشه چراغ راه برای ما خواهند بود و ما باید درس ایثار، فداکاری، خودباوری و ایمان را از آن ها فرا بگیریم.

امام جمعه پردیسان با بیان اینکه شهدا انسان را آب دیده می کنند، افزود: مزار شهدای گمنام نشانه ای هستند تا ما راه را گم نکنیم و شهدا نشانه هدایت برای ما هستند.

وی به صدور فرهنگ ایثار و شهادت توسط شهدا پرداخت و تصریح کرد: امروز رزمندگان جبهه مقاومت با الهام از شهدای هشت سال دفاع مقدس توانستند در برابر استکبار جهانی و تکفیری های ظالم بایستند و شکست های مفتضحانه ای را به آن ها تحمیل کنند.

حجت الاسلام والمسلمین قوامی با اشاره به اینکه جبهه مقاومت امروز برند جمهوری اسلامی ایران شناخته می شود، اظهار کرد: امروز دشمن از جبهه مقاومت در غزه، لبنان، یمن، سوریه و عراق وحشت کرده است و از مقابله با جبهه مقاومت ناتوان شده است.

وی با بیان اینکه دشمن بعد از ناتوانی در مبارزه مستقیم با جبهه مقاومت دست به انجام عملیات روانی زده است، خاطرنشان کرد: دشمن بداند که هر چقدر در راه مقابله با استکبار جهانی و دشمنان کوردل از ما شهید بگیرد، ما دست از مبارزه با آن ها نخواهیم کشید.

گفتنی است که میهمانان مراسم شهدای بی نشان دانشگاه باقرالعلوم(ع) در پایان این مراسم، با حضور در سر مزار این شهدا به قرائت فاتحه ای پرداختند و به آن ها ادای احترام کردند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما