دستگاه قضایی
1397/12/7 سه‌شنبه معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم مطرح کرد: حمایت دفتر تبلیغات اسلامی از حضور مبلغان در میان دستگیر شدگان پلیس و دستگاه قضایی معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: آمادگی داریم در حوزه های مختلف اجتماعی، طلبه های متعهد را آموزش دهیم و نسبت به اعزام آنها اقدام کنیم تا افرادی که توسط پلیس و دستگاه قضایی دستگیر می شوند، مورد آموزش های لازم قرار گیرند.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین سعید روستا آزاد در بازدید از دادسرای ناحیه 21 تهران با اشاره به ظرفیت های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بحث کاهش آسیب های اجتماعی، تصریح کرد: این دفتر این آمادگی را دارد تا نسبت به حمایت از گروه های تبلیغی و مبلغانی که در دستگاه های قضایی به تبلیغ دین می پردازند، اقدام کند.

وی افزود: البته باید به صورت مرتب بازخوردگیری هایی نسبت به عملکرد مبلغان و اثرگذاری آنها صورت بگیرد تا مشورت ها و آموزش های لازم به مبلغان داده شده و اثرگذاری بیشتری را داشته باشند.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به فعالیت‌های این دفتر در زمینه سازی حضور مبلغان در میان معتادان و زندانیان، گفت: در حوزه های مختلف آماده هستیم که طلبه های متعهد را آموزش دهیم و نسبت به اعزام آنها اقدام کنیم تا افرادی که توسط پلیس و دستگاه قضایی دستگیر می شوند، مورد آموزش های لازم قرار گیرند.

در ادامه حاج محمدی «سرپرست دادسرای ناحیه 21 تهران» با تقدیر از فعالیت‌های دفتر تبلیغات اسلامی اظهار داشت: در حوزه امنیت اخلاقی، پیشگیری از وقوع و تکرار جرم و کاهش آمار کیفر خواست ها آماده همکاری با دفتر تبلیغات اسلامی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: کار قضایی برای موفقیت بیشتر نیازمند ورود به کارهای فرهنگی و فرهنگ سازی برای مقابله بنیادین با جرم است و دفتر تبلیغات اسلامی در این زمینه می تواند به دستگاه قضایی کمک کند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما