نمایشگاه آثار برگزیده
1397/6/22 پنجشنبه نمایشگاه ششمین سوگواره عاشورایی پوستر هیئات آغاز شد آثار برگزیده ششمین سوگواره عاشورایی پوستر هیئات، در نگارستان اشراق قم دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به نمایش در آمد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، این نمایشگاه که به همکاری مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی و جامعه ایمانی مشعر در حال برگزاری است، شامل 40 اثر منتخب از میان 746 پوستر طراحی شده در این دوره از سوگواره است.
از میان 746 پوستر راه یافته به دبیر خانه این دوره از سوگواره ، تعدا 400 اثر مورد مورد ارزیابی نهایی قرار گرفت که بنا به نظر هیأت داوران تعداد 82 اثر برای چاپ در کتاب و نمایشگاه این دوره از سوگواره انتخاب گردید.
بر این اساس تعداد، 42 اثر در بخش پوسترهای اطلاع رسانی محرم، 3 اثر در بخش پوسترهای اطلاع رسانی جلسات هفتگی، 24 اثر در بخش پوسترهای اطلاع رسانی سایرمناسبات و 13 اثر در بخش پوسترهای عاشورایی انتخاب شدند.
گفتنی‌است این نمایشگاه از تاریخ 20 شهریور همزمان، با شروع محرم الحرام، آغاز و تا 3 مهر به مدت دو هفته ادامه دارد و از ساعت 9 تا 13 و 15 تا 20 پذیرای عموم علاقه‌مندان و مراجعه کنندگان می‌باشد.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما